زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میشه به من کمک کنید...

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ
میشه به من کمک کنید...
ممنون میشم کسی کمکم کنهConfused

دانشگاه الزهرا از نظر علمی بالاتر از خواجه نصیر و مالک اشتر هست تو رشته هوش؟
تو دانشگاه های شهرستان ها مثل سمنان، شاهرود ، همدان، یزد کدوم به ترتیب اولویت داره تو همین گرایش؟
لطفا هر کی میتونه راهنمائیم کنه، خیلی مهمه واسمConfused
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ
میشه به من کمک کنید...
باور من دوست داشتم الان واست ۱ ساعت توضیح میدادم...نگی یه وقت بچه ها اینجا بی معرفتن...اما اصلا هیچ اطلاعی ندارم..شرمندم ام

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ
RE: میشه به من کمک کنید...
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)haasti نوشته شده توسط:  ممنون میشم کسی کمکم کنهConfused

تو دانشگاه های شهرستان ها مثل سمنان، شاهرود ، همدان، یزد کدوم به ترتیب اولویت داره تو همین گرایش؟

من فقط میتونم نظر شخصی بدم که هر کدوم تو شهرش راحت تری رو انتخاب کن ولی یه چیزی میدونم که تو هوش همدان و شاهرود دکترا دارند
۱
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
RE: میشه به من کمک کنید...
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)haasti نوشته شده توسط:  ممنون میشم کسی کمکم کنهConfused

خواجه نصیر خیلی بعیده شبانه بوعلی رو من آمارشو دارم سال ۸۹ آخرین فرد قبولی شبانش ۳۴۰ آورده بود که با این اوصاف برای قبولی در بوعلی یه خورده شانس لازم دارید الزهرا چون مخصوص بانوان هست شانستون بالاست مالک اشتر هم حتما بزنید از نظر سطح علمی بد نیست

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
۲
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ
میشه به من کمک کنید...
بچه های اینجا بی معرفتن...من یه تاپیک دارم...هیچکس ج نداده.....متاسفم
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ
میشه به من کمک کنید...
اگر می خواهید تهران باشید به نظرم: ۱/خواجه نصیر ۲/الزهرا ،۳/خوارزمی۴ .مالک اشتر و اگر با شهرستان مشکل ندارید همدان از بقیه که گفتید بهتره
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
میشه به من کمک کنید...
ممنون از همه دوستایی که جواب دادن، راستش من خیلی گیج شدم چون تو این چند روز واقعا حرفهای مختلفی شنیدم و موندم که به کدومش بها بدم.
باز ممنون میشم اگه کسی از دوستان اطلاع دارن نظرشو بگه چون واقعا واسم مهمه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای خدمت در سپاه armangoli2000 ۱ ۳,۰۸۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Nash
  الان میشه شروع کرد؟ mina_arshadi ۶ ۳,۴۴۱ ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ZiiiiiNg
  اگرعنوان موضوع گویای محتوای سوال نیست،درتاپیک بیش ازیکسواله،یامحلش نامناسبه،بسته میشه Fardad-A ۵ ۶,۷۸۲ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  ارشد!!! مدرک کدام معتبر تر است (ازاد,غیرانتفاعی,پیام نور,علمی کاربردی) لطفا شرکت کنید پریسا ۷ ۱۴,۱۴۶ ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Omn1990
  مناظره ای بین کلیه گرایش های آیتی و کامپیوتر/ بیایید و از گرایش انتخابیتان دفاع کنید A V A ۴۰ ۱۵,۴۸۹ ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: friends
Star کمک در مورد دانشگاه های با شرایط خاص hadi1989 ۱ ۱,۵۹۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: pier
Question مقایسه نهایی نرم شهید بهشتی و نرم تربیت مدرس!کمک کمک unknown! ۰ ۱,۶۵۸ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: unknown!
  نرم شهید بهشتی یا نرم علم و صنعت یا نرم تربیت مدرس ؟ خواهش میکنم کمک لطفا unknown! ۱ ۲,۲۶۶ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Amoojan
  سوال رایج که مکررا" پرسیده میشه : ارشد بخونم یا اشتغال یا ازدواج یا سربازی(آقایان)؟؟؟ Fardad-A ۵ ۷,۱۲۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: shishabori
  با رتبه ی ۱۸۱ علوم کامپیوتر کجا میشه قبول شد؟؟؟ samira.it ۱۰ ۸,۸۷۳ ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: samira.it

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close