زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حکم این pdf های اسکن شده

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ب.ظ
حکم این pdf های اسکن شده
سلام این فایل هایی که مثلا از کتب فارسی یا آزمون های پارسه اسکن شده و اینجا و هر جا هست چیه؟آیا اونا راضین؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط هاتف.)
حکم این pdf های اسکن شده
علامه هاتف پاسخ میدهد Big Grin
آقا محمد، کتابی که توی ایران چاپ میشه و به فروش میرسه، اگر ما PDF کنیم به مولف و ناشر خسارت زدیم، اینکار در مانشت انجام نمیشه، دقت کنی اینجا ما جزوه داریم، جزوه هم که یکی مثل من نوشته، کپی رایت اون متعلق به اونیه که زحمت کشیده نوشته، موسسات حق تصرف توش ندارند، در مورد آزمون های پارسه من خودم مردد هستم، اما توی بحث هایی که قبلا شد، از اونجایی که این آزمون ها بعد از برگزاری از نظر ما سوخت میشن، ارزش مالی برای موسسه ندارند، حتی با انتشار آزمون های موسسات مختلف، به نوعی تبلیغ برای اون موسسه میشه و از این جهت اونها باید خوشحال باشند!
اما خب یه نظر دیگه وجود داره که میگن، موسسه بعدا هم ازین سوالات استفاده هایی میبره، مثلا برای چاپ مجموئه تست! در این مورد فکر نمی کنم کسی بخاطر سوالات پراکنده ی PDFیی بیاد از خیر مجموئه طبقه بندی شده و مرتب کتاب چاپی مجموعه سوالات بگذره، پس موسسه آسیبی نمی بینه! فقط می مونه ۱ قضیه، اونم اینه که موسسه بخواد از این سوالات در آزمون های سالهای بعدی استفاده کنه که این یعنی تخلف خود موسسه!
چرا که دانشجویان برای طراحی هم سوال پول پرداخت می کنند نه فقط برگزاری و چاپ دفترچه سوال.

راستی ممکنه برای این Voice های کلاس ها هم برات سوال باشه، شاید برات جالب باشه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در این رابطه رو بخونید.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , mammad_asir , mamat

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۷۰۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۹ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۸۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۱۶ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۸۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۱۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close