زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدوم مسیر؟

ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط bashir.)
کدوم مسیر؟
سلام
من رتبه ۲۴۶نرم افزار و ۴۷۰ هوش مصنوعی شدم
تو اهواز زندگی می کنم و همین جا هم لیسانسم رو گرفتم . خیلی دوست ندارم برم واسه یه فوق لیسانس ناقابل شهرهای دیگه و بیخود خودمو اذیت کنم. به رشته ی نرم افزار خیلی بیشتر علاقه دارم و خیلی به فکر هوش نبودم و البته بدمم نمیاد از هوش.

حالا با این اوصاف کدوم مسیر رو انتخاب کنم؟؟
- رفتن به روزانه ی نرم افزار شهرستان ها
- رفتن به غیر انتفاعی نرم افزار جهاد دانشگاهی خوزستان
- رفتن به هوش مصنوعی شهید چمران اهواز
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ
کسی نیست لطف کنه خودشو یک لحظه بگذاره جای من؟؟ نرم افزار؟هوش؟کجا؟ و دیگر هیچ
به غیر انتفایی که اصلا فکر نکنین. شما رتبتون خوب شده Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bashir
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ
RE: کسی نیست لطف کنه خودشو یک لحظه بگذاره جای من؟؟ نرم افزار؟هوش؟کجا؟ و دیگر هیچ
خواهشا غیر انتفاعی رو از لیستتون حذف کنین HuhHuhHuh رتتبتون که خوب شده Exclamation

اگه به نرم افزار علاقه دارین خب نرم افزار برین, حالا تهران قبول نمیشین که هیچی ولی احتمالا تو
شهرهای خوبی مثل اصفهان , مشهد یا شیراز قبولید دیگهRolleyes
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
تهران نشد ,شیراز و صنعتی شیراز که حتما میاری غیرانتفاعی میخوای چیکار
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: کسی نیست لطف کنه خودشو یک لحظه بگذاره جای من؟؟ نرم افزار؟هوش؟کجا؟ و دیگر هیچ
اگر به نرم افزار علاقه داری که به نظر من همون نرم افزار رو ادامه بده... مخصوصا که میگی اینقدر برنامه نویسی سیستمهای موبایل رو دوست داری و بلدی... حیفه واقعا... فکر کنم روزانه ی شیراز رو بیاری!

از طرفی اهواز هم که میدونی فقط هوش مصنوعی داره و اگر همون شهید چمران درس خوانده باشی میدونی که همچین جای خوبی نیست، در سطح همون جهاد دانشگاهیشه!!! ولی اگر خودت پیگیر باشی میتونی خودت رو اونجا بکشی بالا. دکتر شادگار مهندسی نرم افزار خواندند فکر کنم اگر رزومه اتون رو بدید و درباره ی کارهای نرم افزاری ای که انجام دادید، باهاشون صحبت کنید، باهاتون راه بیان... البته مثل اینکه میخوان از ایران برن! برای همین پیشنهادم اینه که قبل از انتخاب رشته، همین فردا صبح پاشید برید دانشگاه چمران و با دکتر شادگار صحبت کنید و نظرشون رو جویا بشید اگر قبول کردند که هوش اهواز رو بزنید. و مسئله ی دیگه اینه که دکتر شادگار و عصاره معمولا پروژه ی بیرون دانشگاهی خیلی میگیرند و اگر به کارتون اعتماد داشته باشند، پروژه رو به شما میدن و درصدی از درآمد (که البته باید بگم درصد کمی از درآمد) رو به شما تقدیم میکنن! اینطوری میتونید کار هم کنید...
و بله همونطور که گفتند اصلا با این رتبه فکر غیر انتفاعی رو نکن! حداقل برای آینده ی شغلیت!

نتیجه ی نهایی: فردا برو مشورت با اساتید دانشگاه چمران...

Change Your FATE
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , fatima1537 , bashir
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  اگر به نرم افزار علاقه داری که به نظر من همون نرم افزار رو ادامه بده... مخصوصا که میگی اینقدر برنامه نویسی سیستمهای موبایل رو دوست داری و بلدی... حیفه واقعا... فکر کنم روزانه ی شیراز رو بیاری!

از طرفی اهواز هم که میدونی فقط هوش مصنوعی داره و اگر همون شهید چمران درس خوانده باشی میدونی که همچین جای خوبی نیست، در سطح همون جهاد دانشگاهیشه!!! ولی اگر خودت پیگیر باشی میتونی خودت رو اونجا بکشی بالا. دکتر شادگار مهندسی نرم افزار خواندند فکر کنم اگر رزومه اتون رو بدید و درباره ی کارهای نرم افزاری ای که انجام دادید، باهاشون صحبت کنید، باهاتون راه بیان... البته مثل اینکه میخوان از ایران برن! برای همین پیشنهادم اینه که قبل از انتخاب رشته، همین فردا صبح پاشید برید دانشگاه چمران و با دکتر شادگار صحبت کنید و نظرشون رو جویا بشید اگر قبول کردند که هوش اهواز رو بزنید. و مسئله ی دیگه اینه که دکتر شادگار و عصاره معمولا پروژه ی بیرون دانشگاهی خیلی میگیرند و اگر به کارتون اعتماد داشته باشند، پروژه رو به شما میدن و درصدی از درآمد (که البته باید بگم درصد کمی از درآمد) رو به شما تقدیم میکنن! اینطوری میتونید کار هم کنید...
و بله همونطور که گفتند اصلا با این رتبه فکر غیر انتفاعی رو نکن! حداقل برای آینده ی شغلیت!

نتیجه ی نهایی: فردا برو مشورت با اساتید دانشگاه چمران...

ببخشید حالا که حرف از غیر انتفاعی شد از نظر آینده کاری لطف کنید بگید آزاد و پیام نور و مجازی هم همینطورند؟؟

به قدرت بی کران خداوند ایمان داشته باشیم
و با خود تکرار کنیم که من لیاقت بهترین ها را دارم و با لطف خدای بزرگ به آنها خواهم رسید.
هرگز شعار خواستن، توانستن است را فراموش نکنیم و بدانیم که در سایه سعی و تلاش به آنچه بخواهیم می رسیم.
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ب.ظ)باران سپهری نوشته شده توسط:  ببخشید حالا که حرف از غیر انتفاعی شد از نظر آینده کاری لطف کنید بگید آزاد و پیام نور و مجازی هم همینطورند؟؟

من در حالت کلی گفتم... اینکه یکی شرایطش رو داشته باشه ولی استفاده نکنه و یه دانشگاه دولتی-روزانه رو کنار بزنه، عوضش بره دانشگاه غیرانتفاعی... درسته بودن در این دانشگاه هایی که نام بردید کمی موقع استخدامی اذیت میشید ولی اینطور نیست که به هیچ عنوان شانسی نداشته باشید... من دقیقا در این مورد اطلاعی ندارم...

Change Your FATE
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ب.ظ)bashir نوشته شده توسط:  حالا با این اوصاف کدوم مسیر رو انتخاب کنم؟؟
- رفتن به روزانه ی نرم افزار شهرستان ها
- رفتن به غیر انتفاعی نرم افزار جهاد دانشگاهی خوزستان
- رفتن به هوش مصنوعی شهید چمران اهواز
حیفه برید یه دانشگاهی که درحد رتبه شما نیست و رتبه های حدود ۷۰۰-۸۰۰ به بالا اونجا رو میتونن انتخاب کنند
ولی اگر شهرهایی باشه که از اهواز بالاتر باشند به نظر من که بهتره اونجا برید.(کارهمیشه هست آزمون شرکت نفت هم کلی آدم ثبت نام میکنه و تعداد خیلی کمی رو قبول میکنه بعد هم توی مصاحبه باز خیلیها رو رد میکنه)
هوش چمران هم هرچند به شهرهایی مثل اصفهان و شیراز نمیرسه ولی باز هم از غیرانتفاعی بهتره
ولی دراین بین علاقه تون هم هست
به نظر من یه تحقیقی هم از دانشجوها و اساتید و وضعیت جهاد دانشگاهی اهواز کنید بعد براساس اون تصمیم بگیرید(شاید ارزشش روداشته باشه شاید هم اصلا خوب نباشه)
نتیجه تحقیقاتون هم به مابگیدSmile
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ب.ظ
باتوجه به توضیحاتی که دادید، مثل روز روشنه که چمران بهترین انتخاب برای شماست

تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم.
"توماس ادیسون"
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ
منم فکر می کنم چمران بهتره

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۴۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  حمله به مسیریاب ها rmnrz ۱ ۱,۸۹۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تعداد مسیرها در گراف ss311 ۰ ۱,۸۴۱ ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۳۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۵۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  کوتاه ترین مسیر در گراف Sanazzz ۳ ۳,۷۱۹ ۰۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Rainbow کدوم اموزشگاه؟ zoraBano ۱ ۲,۵۴۹ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: asali75
  کدوم آموزشگاه زبان رو برا دوره آیلس پیشنهاد می کنید؟؟؟ berkeley ۲۳ ۳۷,۷۴۶ ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آریا بختیارنیا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close