زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان انتخاب رشته دکتری سال ۹۱(۳/۹۱)

ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
زمان انتخاب رشته دکتری سال ۹۱(۳/۹۱)
داوطلبان گرامی آزمون دکتری سال ۱۳۹۱، می توانند برای انتخاب رشته از ساعت ۱۴ امروز ۴ خرداد به آدرس سایت سنجش مراجعه نمایند.

شکست ها، ستون های موفقیتند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ ب.ظ
RE: انتخاب رشته دکتری سال ۹۱
آقا سازمان سنجش خودش برای رشته علوم کامپیوتر کد ۲۸۶۵ گذاشته (پژوهشگاه دانشهای بنیادی IPM)
بعد موقع انتخاب این کد اخطار میده که چنین کدی موجود نمی باشد!!!
پس این کد از کجا اومده نکنه من بدون هماهنگی گذاشتم یادم رفته بهشون اطلاع بدم!!!!!!
Big Grin

"تمرین، کلید تسلط بر هر مهارتی است. با تمرین می توانید هر رفتار یا مهارتی را که دوست دارید یا ضروری می دانید در خودتان بپرورانید."

"برایان تریسی"
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ب.ظ)Sami65 نوشته شده توسط:  آقا سازمان سنجش خودش برای رشته علوم کامپیوتر کد ۲۸۶۵ گذاشته (پژوهشگاه دانشهای بنیادی IPM)
پس این کد از کجا اومده نکنه من بدون هماهنگی گذاشتم یادم رفته بهشون اطلاع بدم!!!!!!
Big Grin

عزیزان علوم کامپیوتری در مورد این کد ۲۸۶۵ و ۲۸۶۶ اطلاع ندارید چرا مشابه هستن؟ آیا یکی روزانست یکی شبانه یا یکی آموزش و پژوهشی و اون یکی پژوهش محور؟
من همون روز اول به سازمان زنگ زدم و این اشکال رو تذکر دادم که قرار شد پیگیری بشه و حتی تاکید کردم ۷م آخرین مهلتمونه پس سرعت به خرج بدید، ولی بعد از دو روز هیچ اصلاحیه‌ای ندادن و بعید هم میدونم امروز با توجه به اعلام نتایج ارشد من بتونم باهاشون تماس مجدد بگیرم.

پ.ن.: میگم انگار مانشت هم ترافیکش کم از سایت سنجش نداره چون یک ساعتی هست نمیتونستم وارد بشم الان هم سرعتش پایینه.
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ)srazi نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ب.ظ)Sami65 نوشته شده توسط:  آقا سازمان سنجش خودش برای رشته علوم کامپیوتر کد ۲۸۶۵ گذاشته (پژوهشگاه دانشهای بنیادی IPM)
Big Grin

عزیزان علوم کامپیوتری در مورد این کد ۲۸۶۵ و ۲۸۶۶ اطلاع ندارید چرا مشابه هستن؟ آیا یکی روزانست یکی شبانه یا یکی آموزش و پژوهشی و اون یکی پژوهش محور؟
من همون روز اول به سازمان زنگ زدم و این اشکال رو تذکر دادم که قرار شد پیگیری بشه و حتی تاکید کردم ۷م آخرین مهلتمونه پس سرعت به خرج بدید، ولی بعد از دو روز هیچ اصلاحیه‌ای ندادن و بعید هم میدونم امروز با توجه به اعلام نتایج ارشد من بتونم باهاشون تماس مجدد بگیرم.

پ.ن.: میگم انگار مانشت هم ترافیکش کم از سایت سنجش نداره چون یک ساعتی هست نمیتونستم وارد بشم الان هم سرعتش پایینه.

خوب این مسئله حل شد، به IPM زنگ زدم و معلوم شد هردو یکی بود، و گفتن هرکدوم رو بزنید درسته، فکر کنم ما راحت‌ترین انتخاب رشته دکترا رو داشته باشیم، البته بعد از الگوریتم و محاسبات Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ق.ظ
انتخاب رشته دکتری سال ۹۱
من قبلا مصاحبه IPM رو رفتم دوستان علوم کامپیوتری که دعوت به مصاحبه میشن، اگه خواستن در این مورد توضیح میدم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , srazi
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکترا امشب به پایان می‌رسد
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، انتخاب کد رشته محل‌های داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون دکترای نیمه‌متمرکز باید براساس اولویت بندی و متناسب با رتبه اعلام شده صورت پذیرد، زیرا پس از اعلام فهرست داوطلبان برای شرکت در مصاحبه امکان معرفی داوطلبی که قبلاً معرفی نشده یا معرفی و تغییر کدرشته محل‌های داوطلبانی که معرفی شده‌اند حتی درصورت داشتن نمره علمی لازم در مقایسه با سایر داوطلبان معرفی شده به اولویت‌های بعدی امکانپذیر نیست.

با توجه به اینکه پذیرش نهایی براساس نمره علمی، مصاحبه و نتیجه بررسی صلاحیت‌های عمومی صورت است لذا داوطلبان مجاز به انتخاب رشته که پس از انتخاب رشته برای مصاحبه در کدرشته محل یا رشته محل‌های مربوط معرفی می‌شوند باید برای انجام بررسی صلاحیت‌های عمومی نسبت به واریز مبلغ ۱۷۰ هزار ریال از طریق پرداخت الکترونیک در سایت سازمان سنجش آموزش کشور عمل کرده و سپس نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت‌های عمومی مندرج در سایت اطلاع رسانی این سازمان اقدام و آن را از طریق سیستم اینترنتی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال و کد رهگیری مربوط را دریافت کنند. بدیهی است داوطلبانی که در این زمینه اقدام نکنند در مرحله گزینش نهایی حذف خواهند شد.

خبرگزاری فارس
۷/۳/۹۱

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srazi
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ق.ظ)lsamimi نوشته شده توسط:  من قبلا مصاحبه IPM رو رفتم دوستان علوم کامپیوتری که دعوت به مصاحبه میشن، اگه خواستن در این مورد توضیح میدم

ممنوووووووووون میشم دوست عزیز، به شدت منتظر توضیحات شما هستم!
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ
ببینید یه سوااااااااااااااااال؟
تو صفحه انتخاب رشته دکترا، ساید بار سمت راست، اون پایین یه بخش با عنوان «جداول مورد نیاز برای انتخاب رشته» هست قضیه اون چیه؟ واقعا اصلاحیه هستش؟ اگر اصلاحیست چرا تو صفحه اول سایت هیچی اعلام نکردن؟

مشکوک شدن من به این علته که مثلا اگر «
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
» کلیک کنید(در واقع گزینه دوم همون بخشی که گفتم) و کد رشته (مثلا علوم کامپیوتر:۲۲۴۷) رو وارد کنید با یک رشته-محل جدید که توی دفترچه نیست روبرو خواهید شد و البته ظرفیتی هم براش ننوشته!!! Huh
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۴ ب.ظ)srazi نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ق.ظ)lsamimi نوشته شده توسط:  من قبلا مصاحبه IPM رو رفتم دوستان علوم کامپیوتری که دعوت به مصاحبه میشن، اگه خواستن در این مورد توضیح میدم

ممنوووووووووون میشم دوست عزیز، به شدت منتظر توضیحات شما هستم!

من تو اسفند از طریق استعداد درخشان رفتم ipm مصاحبه دادم. سه تا گرایش متفاوت میخوان بگیرن: گراف، الگوریتم و منطق
که البته من چون گرایشم الگوریتم بود سوالهای الگوریتمی میپرسیدن. من از بین اساتید فقط دکتر خسروشاهی، دکتر قدسی، و دکتر اکبری رو میشناختم ولی بقیه رو نمی دونم کیا بودن!
اکثر اساتید گراف هستند، تو گرایش الگوریتم دکتر قدسی فقط از من سوال پرسید در مورد مباحث
۱) NP-complete
۲)strong NP-completeness
۳) approximation algorithm
۴) و در مورد پایان نامه ام پرسیدن
البته این مربوط به مصاحبه دوم بود. کلا خیلی براشون تعداد مقاله مهم نیست، افرادی که هوش کار کرده بودن همگی رد شدن، پس سعی کنید خودتون رو با همین مباحث مچ کنید. البته ما هنوز یه مصاحبه دیگه هم داریم. هفت خان رستمه!
یه چیز دیگه اینکه خیلی مسخره میکنن، شما هم با بقیه بخندید میخوان واکنشتون رو ببینن که تا چه حد ظرفیت دارید!!Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , blackhalo1989 , fariba.h , srazi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۵۳ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۷ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۱۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۴۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۵ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۱۱۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close