زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بالا رفتن صدای سیستم

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ق.ظ
بالا رفتن صدای سیستم
سلام دوستان.نمیدونم چرا یهو صدای لپ تاپم بالا میره.حتی بعضی وقتا که سیستم بیکاره.خیلی صداش بالا میره.اصلا یه مدت صداش خیلی عجیب بود بعد خودش کم شد.ولی خیلی وقته صداش بالا میره.البته لپ تاپ م قدیمیه ولی توی لپ تاپ های جدید هم این بالا رفتن صدا رو دیدم
به نظرتون چرا؟

تنها گنجی که ارزش جستجو کردن دارد، هدف است. (پاستور)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
بالا رفتن صدای سیستم
من تا حالا بالا رفتن بی دلیل صدا را ندیدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: TABAN
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط TABAN.)
بالا رفتن صدای سیستم
ممنون از پاسختون.
ببنید مثلا یه صفحه از مرورگر رو باز میکنم بعد یهو صدای لپ تاپ بالا میره.آخه قبلنا من با همین لپ تاپ کار کردم و اینطوری نبوده.صفححات زیادی هم توی مرورگر باز میکردم.یا مثلا با نرم افزاری کار میکردم با صداش عادی بود. حالا صداش عجیب هم بالا میره.اصلا دو سه ماه پیش که پای سیستم بودم دیدم یهو یه صدای عجیب از لپ تاپ اومد.مثلا مثل وقتی که آب میوه گیری رو خاموش می کنیم موتورش یه صدایی میده همچین صدایی رو داد.ولی بعد از مدتی خودش خوب شد.
البته میگم لپ تاپم قدیمیه.ولی من توی لپ تاپای جدید هم بالارفتن صدای داخل لپ تاپ رو دیدم مثلا نرم افزار نه خیلی سنگینی رو باز میکنم توی لپ تاپ جدید باز صدای کامپیوتر بالا میره.
ولی باز نمیدونم چرا!!!!یعنی ممکنه فن سی پی یو پاسخگو نباشه؟یعنی باید فن قوی تری خریداری شه؟فکر نمیکنم فن خود سی پی یوی لپ تاپ قابل تعویض باشه فکر کنم باید کول پد بخرم

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ق.ظ
بالا رفتن صدای سیستم
منم گاهی مواقع لب تاپم این جوری می شه به نظرم ممکنه ویروسی شده باشه!! البته فقط در حد یه نظره. انتی ویروستون خوبه؟

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط TABAN.)
بالا رفتن صدای سیستم
از نود۳۲ استفاده می کنم.
معمولا هم آپ دیتش میکنم.
الان با CoreTemp دمای سی پی یو رو وقتی که خیلی صدا بالا میره مشاهده کردم.دماش میشه ۷۲/

سلام مجدد.
دوستان من الان سیستم رو هینطوری روشن گذاشتمش تا دماش از ۷۲ اومد ۶۰ که به همون نسبت هم صدا کم شد.
بعد اومدم سیستم رو از رو میز بلندش کردم در ارتفاع باهاش کار کردم دیدم دیگه دما بالا نمیره و دما تا ۵۸ هم اومد پایین.
پس طبق این چیز شاید یکی از دلایل بالا رفتن صدا اینه که باید یه راهی واسه خارج شدن گرما باشه.
البته همراه لپ تاپای جدید کول پد هست ولی لپ تاپای قدیمی که کول پد نداشتن.
پس فکر کنم باید یه کول پد بخرم.
ولی باز جای یه سوال باقی می مونه اینکه همین سیستم تا حالا که کول پد نداشته و راهی برای خروج گرما نداشته ولی اینقد صداش بالا نبوده.!!!
یعنی ممکنه بخاظر قدیمی شدن قطعات باشه!!!

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ
بالا رفتن صدای سیستم
اگر صدا به خاطر فن هست احتمالا گرفته. یه فشار هوای خفیف بگیرین توش خوب می شه. مواظب باشین فقط فشار زیاد نباشه که به قطعات سیستم آسیب نزنه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۱۰,۰۱۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  منبع سیستم عامل دکتری ٩٨ minafunda ۰ ۱,۸۵۸ ۰۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minafunda
  کتاب سیستم عامل سیلبرشاتز shahryar711 ۱ ۲,۳۳۷ ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: z1393
  برای کارشناس تحلیل سیستم چه منابعی بخونیم؟؟؟ shahryar711 ۰ ۲,۱۲۱ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  کدام گرایش ای تی برای رفتن کدام برای تدریس کردن؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۴۷۵ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sali_h
  رفتن یا نرفتن برای مصاحبه؟محرومیت سال بعد؟ sonia1990 ۲ ۳,۹۵۸ ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  ذخیره ماتریس بالا و یا پایین مثلثی در یک آرایه یک بعدی zeinab ۸ ۲۰,۴۸۲ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  رفتن به اولویت های بعدی قبول شده azamcheraghi ۹ ۶,۵۸۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: talash
  رفتن به دانشگاه فرهنگیان alirezafchh ۲ ۲,۲۰۶ ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: zarisa
  بالا بردن کیفیت عکس های نمودار و ... در ورد The BesT ۱ ۷,۹۶۷ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ماه بانو

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close