زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عوض کردن ویندوز بدون پاک شدن بوک مارکهای فایر فاکس

ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ب.ظ
Question عوض کردن ویندوز بدون پاک شدن بوک مارکهای فایر فاکس
سلام
میخوام ویندوزم رو عوض کنم اما یه لیست بلند بالا از سایت های مورد علاقم تو فایر فاکس دارم که نمیخوام پاک شن.چطوری نگهشون دارم و بعدا تو ویندوز جدیدم استفاده کنم؟Huh

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ب.ظ
باید Export bookmark to HTML کنید و تو ویندوز جدید Import bookmark from HTML کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , fatima1537 , ف.ش
ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
firefox یه اکستنشن داره به نام FEBE.از کل تنظیمات انجام شده تو فایرفاکس(از جمله بوک مارک ها) بک آپ می گیره.این اکستنشن رو نصب کنید.بک آپ بگیرید.وقتی دوباره فایرفاکس رو نصب کردید مجددا این اکستنشن رو نصب کنید و بک آپ رو بازیابی کنید.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , fatima1537
ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط Pakzad.)
برنامه Mozbackup
از اینترنت دانلود کنید
این برنامه واسه بکاپ گرفتن از فایر فاکس هست بعد از نصب ویندوز محل فایلهای بکاپ را به برنامه بدید تا برنامه انها را ایمپرت کند
این برنامه نیاز به توضیح خاصی نداره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Msccom , ف.ش
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ ب.ظ
دوستان راه رو دور نکنید بافرض اینکه این مطب من رو الان داری توی firefox میخونی مراحل زیر رو انجام بده:
۴ درجه گردن رو به بالا ببر و به نوار منو نگاه کن
منوی bookmarks رو کلیک کن
گزینه show all bookmark رو بزن
در پنجره باز شده در قسمت بالا دکمه import and backup رو بزن
حالا backup رو بزن و در مسیر دلخواه یه نسخه پشتیبان بساز
بعد از ویندوز همین مسیر رو برو و Improt بزن

حالا فرض میکنیم که زیاد با مراحل حال نکردی
روش دوم
وارد مسیر تنظیمات کاربری شو همین document and setting /user بعد تو پوشه application....برو تو برنامه firefox و اون پوشه رو کپی کن یه جایی بعد از نصب ویندوز دوباره کپی کن سر جاش

روش سوم
اینو دیگه نمیگم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , Mansoureh , fatima1537 , sepid , hkarimi , Msccom , s.sadri
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  دوستان راه رو دور نکنید بافرض اینکه این مطب من رو الان داری توی firefox میخونی مراحل زیر رو انجام بده:
منم موافقم.
به نظر منم بهتر هست که دوستان اگر یه نرم افزار برای کاری معرفی میکنن یا به قول دوستمون یه جوری میخان راه رو دور کنین، توضیح بدن که مزیت این کار چی هست و چه برتری به حالتی داره که بدون این ابزارها میشه این کار رو انجام داد.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
دوستان در مورد opera هم اگه استفاده می کنید از نرم افزار osie استفاده کنید export کنید بعد نصب ویندوز جدید inport کنید

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ
شما وقت
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ)sepid نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  دوستان راه رو دور نکنید بافرض اینکه این مطب من رو الان داری توی firefox میخونی مراحل زیر رو انجام بده:
منم موافقم.
به نظر منم بهتر هست که دوستان اگر یه نرم افزار برای کاری معرفی میکنن یا به قول دوستمون یه جوری میخان راه رو دور کنین، توضیح بدن که مزیت این کار چی هست و چه برتری به حالتی داره که بدون این ابزارها میشه این کار رو انجام داد.

به عنوان مثال،شما با برنامه Mozbackup روی بوکمارکهاتون پسورد بگذارید و هر چیزی دیگری که مایل بودید بکاپ بگیرید مثلا
هیستوری مروگر یا کوکی هاتون.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۶۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۹۶ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۸۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۷۴ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۱۴۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۲۲ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۹۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۱۶ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۳۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close