زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال ؟ تغییر جزیی در پرینت اطلاعات من

ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۰ ب.ظ
سلام .
بچه‌ها من بار اول ثبت نام ارشد امسال یادم رفت "دین " را انتخاب کنم و ثبت نامم بدون هیچ مشکلی پایان یافت وکد رهگیری هم گرفتم .
یه جورایی گفتم برای احتیاط بیشتر که فردا گیر ندن تو دین وایمان نداری Smile رفتم برای ویرایش اطلاعات و دین را انتخاب کردم و مجددا بدون هیچ ایرادی ویرایش اطلاعاتم به اتمام رسید.

حالا که از اطلاعاتم پرینت گرفتم متوجه شدم توی پرینت قبلیم شماری سری شناسنامه‌ام مثلا "الف" چاپ شده ولی الان خبری از سری شناسنامه نیستHuh

مشکلی پیش نمیاد ؟ پرینت شما‌ها هم همینطوره ؟ HuhHuhHuh

.... Loading
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۹ ب.ظ
نترس، چیزی نمیشه، روز انتخاب رشته-شهر هم امکان ویرایشش هست، تازه روز امتحان هم میتونی بری باجه رفع اشکال و ایرادات جزئی این شکلی رو درست کنی

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi20 , aatwo
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۵۹ ب.ظ
RE: سوال ؟ تغییر جزیی در پرینت اطلاعات من
(۰۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  نترس، چیزی نمیشه، روز انتخاب رشته-شهر هم امکان ویرایشش هست، تازه روز امتحان هم میتونی بری باجه رفع اشکال و ایرادات جزئی این شکلی رو درست کنی
ممنون سهیل جان Smile

.... Loading
۰
۰
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۵۹ ب.ظ
البته ممکنه بخاطر اینکه دیگه حواست رو جمع کنی، شماره شناسنامه ات را داده باشن به یکی دیگه!!! Tongue
مهندس جان ،اگه یه دفعه دیگه همچین اشتباهی بکنی باطلش میکنن!!!Big Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۳:۰۶ ب.ظ
RE: سوال ؟ تغییر جزیی در پرینت اطلاعات من
(۰۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۵۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  البته ممکنه بخاطر اینکه دیگه حواست رو جمع کنی، شماره شناسنامه ات را داده باشن به یکی دیگه!!! Tongue
مهندس جان ،اگه یه دفعه دیگه همچین اشتباهی بکنی باطلش میکنن!!!Big Grin
جالب میشه با آمادگی ۱۰۰% برم سر جلسه کنکور بعدش بهم بگن شما حق شرکت در جلسه ندارید واین مدت در مقابل دوربین مخفی قرار گرفته بودید.Big Grin

.... Loading
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۸۴ امروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۷۵ دیروز ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۰۸ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۷۶ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۵۲ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۴۲۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۳۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close