زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جمع بندی یک بحث تکراری

ارسال:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۰۱ ب.ظ
جمع بندی یک بحث تکراری
چیزی تا اعلام نتایج نمونده و باید از الان به فکر انتخاب باشیم بویژه کسایی که رتبه های ۴۰۰به بالا میارن کمی سردرگم میشن.
میخوام بدون تعصب و فقط با توجه به تجربیات و دانسته هامون در این مورد بحث کنیم:
اعتبار علمی و ارزش مدرک دانشگاههای ازاد(یکی از واحدهای معتبر) .غیر انتفاعی و مجازی(مثلا شهید بهشتی) و پیام نور؟
۱/از نظر چیزایی که یاد میگیریم کدوم بهتره؟
۲/از نظر اعتبار مدرک برای تحصیل در مقاطع بالاتر در ایران و استخدامی شرایط چطوره؟
۳/برای ادامه تحصیل در خارج از کشور چطور؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ
جمع بندی یک بحث تکراری
به نظر من بستگی به برنامه طرف داره.
اگه فقط مدرک میخواد واقعا فرقی نمی کنه کدوم یک از گزینه شما رو بخونه اما خوب مجازی ارجحیت بالاتری داره اما مسلما مدرکش اعتبار زیادی هم نداره.
اگه مجبوری باشه و بخواد حتما امسال بخونه من خودم آزاد یه جای خوب رو به غیر انتفاعی و مجازی ترجیح می دم البته اگه از نظر مالی مشکلی نداشته باشه.
اگه میخوای به درس ، علم و آینده شغلی آکادمیک فکر کنید بهتره برید واسه ساله بعد یه دانشگاه معتبر دولتی.
سعی کنید بهترین راه رو با توجه به شرایطتون انتخاب کنید. ارزش داره یک سال دیگه بخونید واسه دولتی روزانه ، هم به هرحال سواد و علم و این دانشگاه ها بهتره(گذشته از مشکلات خاص دانشگاه های حتی دولتی و تراز اولمون!!) و هم مدرکشو بهتر قبول دارن.
باز هر کسی بهتر می تونه واسه خودش تصمیم بگیره و اینا فقط در حد پیشنهاد بود.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱
۰
ارسال:
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ
جمع بندی یک بحث تکراری
بهتر نیست به جای یک سال دیگه خوندن همین وقتو بذاریم برای یاد گرفتن چیزهای جدید.اگه فقط بتونیم تو این مدت یه مقاله بدیم فکر میکنم ارزشش بیشتر از مدرک یه دانشگاه معتبر باشه.و البته در کنار مطالب فوق العاده زیادی که میشه تو یکسال یاد گرفت
۰
۰
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ
RE: جمع بندی یک بحث تکراری
دوستان لطفا نظراتتون رو اعلام کنید.مخصوصا افرادی که در یکی از این دوره ها مشغول به تحصیل هستن.
۰
۰
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ
RE: جمع بندی یک بحث تکراری
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  بهتر نیست به جای یک سال دیگه خوندن همین وقتو بذاریم برای یاد گرفتن چیزهای جدید.اگه فقط بتونیم تو این مدت یه مقاله بدیم فکر میکنم ارزشش بیشتر از مدرک یه دانشگاه معتبر باشه.و البته در کنار مطالب فوق العاده زیادی که میشه تو یکسال یاد گرفت
بستگی داره به اینکه هدف ما از دانشگاه معتبر رفتن چی باشه اگه به خاطر یادگیری بیشتر بریم که خوب مسلماً عالیه ولی اگه بخوایم یکسال بخونیم فقط بخاطر مدرک دانشگاه معتبر که هیچ فرقی با بچه های دانشگاه پایین تر نداریم.در کل با این موافقم در هر زمینه ای چه خارج و چه یادگیری و مقاله و کار همش بستگی به خود فرد داره و اعتبار دانشگاه مطرح نیست.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۳۹ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۵۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۰۲۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۴۸ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۲۶ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۹۴۳ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
Sad پیدا کردن xای که حاصل جمع دو عدد Sanazzz ۳ ۳,۲۴۱ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ق.ظ
Exclamation جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۴ ۴,۱۲۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close