زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصدهای اولیه ( گرایش معماری)

ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ ق.ظ
دوستانی که گرایش معماری شرکت کردن لطف کنن درصدها و تخمین رتبه هاشونو اینجا بزارن تا یه براورد کلی از وضعیت این گرایش بدست بیاریم.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp , Xilinx
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ق.ظ، توسط shervinrs.)
RE: درصدهای اولیه ( گرایش معماری)
چقدر استقبال! البته جناب agentv شما که خوب زدید خودتون اول باید شروع می کردید.

من یه مقدار بیشتر توضیحات میدم، مخصوصا برای سال بعدی ها. (مثل خودم؟ Rolleyes )
دروس تخصصی معماری کامپیوتر من شده ۱۴ درصد! که واقعا خودمم سر جلسه نمی دونم چکار می کردم. من هم مدار رو کلاس رفته بودم (با مهندس کهن) و هم VLSI/Digital (با نیکوبین) که از کلاس اولی بسیار راضی بودم و کلاس دومی چندان کمکی نکرد.
البته به طور کلی یک تست مدار بیشتر نزدم که اون هم طبق این کلید غلط هستش (!) و واقعا بعید می دونم عده زیادی باشن که در نهایت در مدار بیش از یک تست درست زده باشن. به نظر من کلاسی که در این درس رفتم مفید بود و در شرایط ایده آل تا ۳ تا تستش هم میشده با این کلاس زد. (هر چند که سر جلسه بعید می دونم)
VLSI/Digital هم کلاسش اصلا جالب نبود، اما خود استاد بسیار آدم با شخصیتی بودند و عده حاضر در کلاس هم بسیار کم بودند. (کلا مطالب به درد نخور زیادی تدریس شد)
انتقال هم که آسون بود. (که حتی اونم من ۲ تا درست و یکی غلط زدم)
کلا امید من به اصلاح گزینه سوال تاخیر المور و سوال اول مدار هست که من رو از این ناحیه خطرناک خارج کنه. (سرنوشتم احتمالا به این دو تا دایره سیاه شده با مداد نرم مشکی بستگی داره، هاها)
به مدار منطقی، اختصاصی و زبان خیلی امیدوار بودم که دوتای اول ضد حال اساسی شدن. Dodgy

بقیه درصدهام:
زبان ۸۲
ریاضی ۱۸
مشترک ۲۸

اما امیدوارم که حداقل زیر ۴۰۰ بشه که آبروم نره، نگن این بود اینهمه ارشد ارشد می کردی.
(الان یه بار دیگه پستم رو خوندم متوجه شدم که من چقدر امیدوارم، عجیبه ها)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ ق.ظ
درصد زبانتون خیلی خوبه
مسلما این درصد زبان تاثیر خیلی خوبی روی رتبتون میزاره
۰
۰
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۰ ب.ظ
زبان ۰
ریاضی ۵۸
مشترک اگه اون سؤال ساختمان رو درست کنن ۵۱
شما خودت در صد هات چنده؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , shervinrs
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۱۸ ب.ظ
چقدر درصدای همه بالاست عجب معماری هایی داریم اینجا! من که آبروم میره از خودمو بگم البته ۱ بار گفتمSmile قبل کنکور خیلی امید داشتم اما الان در بهترین حالت به شبانه ای آموزش محوری چیزی باید دلمو خوش کنم!!!!Sad
۰
۱
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ ب.ظ
avval mano shatranji konid ba'd darsad hamo bekhoonid
zaban 0
riazi 7%
moshtarak 30%
takhasosi 25%
be nazaretoon hodoodan rotbam chand mishe? mitoonam 1% omid dashte basham ke ghabool besham .
۰
۱
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۴۰ ب.ظ
من که درصدام بد آموزی داره اگه بخوام بگم Big Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۱
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ب.ظ
وای بچه ها مخم داره از دست درصداتون سوت میکشه Angelمن باورم نمیشه کسی تونسته باشه همه درسا رو بالای ۵۰ زده باشه احتمالا هم اعصابتون سر امتحان خیلی قوی بوده همم خیلی خستگی ناپذیر بودین و همچنین خیلی مسلط .بهر حال امیدوارم موفق بشین Big Grin
۱
۱
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط shervinrs.)
البته تعجب نداره، هر سال یک عده درصدهای خیلی بالایی میارن.
به نظرم جناب hardware23 با توجه به درصدهای سال پیش یه چیزی تو مایه های یک رقمی میشن و agentv هم باید حدود ۵۰ بیارن. هر چند یک مقداری زود اما به هر دو تبریک می گم.
این حدس ها رو از روی مجموع درصدها میزنم و فرضم بر این که معدل این دو نفر خیلی پایین نیست.

لطفا بقیه هم درصدهاشون رو بگن. در هر حال هر چی بوده تموم شده.
ضمنا درصدهای شما دو نفر به نظرم تا حدود زیادی حد بالای درصد تخصصی معماری رو نشون میده.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۰
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ق.ظ
سلام
زبان ۱۲
ریاضی ۴۱
مشترک ۱۵
معماری ۱۵
چند میشم به نظرتون
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط hardware23.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  البته تعجب نداره، هر سال یک عده درصدهای خیلی بالایی میارن.
به نظرم جناب hardware23 با توجه به درصدهای سال پیش یه چیزی تو مایه های یک رقمی میشن و agentv هم باید حدود ۵۰ بیارن. هر چند یک مقداری زود اما به هر دو تبریک می گم.
این حدس ها رو از روی مجموع درصدها میزنم و فرضم بر این که معدل این دو نفر خیلی پایین نیست.

لطفا بقیه هم درصدهاشون رو بگن. در هر حال هر چی بوده تموم شده.
ضمنا درصدهای شما دو نفر به نظرم تا حدود زیادی حد بالای درصد تخصصی معماری رو نشون میده.

به قول خودتون زوده ولی ممنون
(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  .

امیدوارم همین طوری بشه که شما می گید اما به نظرم امسال خیلی ها ریاضی و مشترک رو بالا زده باشن و رتبه ها مثل پارسال نشه. البته تخصصی ها به نظرم (غیر از مدار) خیلی راحت بودن. من ۲ تا سوال که ظاهرا سخت بودن تو VLSI رو فقط سر اشتباه تو جمع کردن از دست دادم که از این بابت خیلی خیلی ناراحتم.
من که ماکزیمم خواستم یه رتبه تو حوالیه ۱۷۰ که بتونم بهشتی قبول بشم. امیدوارم بقیه دوستان رتبه های خوبی بیارن. در هر حال خوشحالم که اینجا چندتا از بچه های سخت افزاری رو دیدم چون تو فروم ها همه یا نرم افزارین یا هوش و آدم بدجوری احساس غربت می کنه!

به نظر من ریاضی و مشترک در صد ها مثل پارسال هست
چون مثلاً کسی که انتگرال محاسبات رو زده یعنی بلده،یه انتگرال سخت تر هم بود میزد
من خودم قبل از کنکور مال پارسال رو زدم تو همین مایه های امسال شد(البته یه خورده بالاتر که شاید مال استرس نداشتن و اینا بوده)
فقط اختصاصی ها دقیقاً نصف شد درصدم
خدایی به نظر شما اختصاصی ها اسون بوده من که فک نمیکنم کسی به ۵۰ برسه
معلومه شما خیلی اختصاصی قوی هستید مخصوصاً vlsi و الکترونیک دیجیتال
به نظرم خوبه لطف کنید و بگید چه کتابی یا کلاسی رفتید این درسا رو برای کنکوری های سال بعد
من خودم این ۲ تا درس رو احساس میکردم قوی هستم خیلی وقت نذاشتم فقط کتابهای راهیان ارشد رو خوندم
اومدم سر جلسه دیدم احساسم کاذب بودهSad
مطمئنم شما حداقل کتاب صاحب الزمانی رو خوندید نه؟
۲
۰
ارسال: #۱۲
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ق.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ ق.ظ)h_h1405 نوشته شده توسط:  سلام
زبان ۱۲
ریاضی ۴۱
مشترک ۱۵
معماری ۱۵
چند میشم به نظرتون
فکر می کنم حدود ۷۰۰-۸۰۰/
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  چقدر درصدای همه بالاست عجب معماری هایی داریم اینجا! من که آبروم میره از خودمو بگم البته ۱ بار گفتمSmile قبل کنکور خیلی امید داشتم اما الان در بهترین حالت به شبانه ای آموزش محوری چیزی باید دلمو خوش کنم!!!!Sad
من در صد هاتون رو نگاه کردم
چرا شبانه؟
شما راحت روزانه اصفهان رو میارید به نظر من
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp , یاقوت سرخ
ارسال: #۱۴
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط hardware23.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  اون موقع که دانشجو بودم استاد خوبی داشتیم ( آقای دکتر موحدی نیا - دانشگاه اصفهان). البته کتاب دکتر صاحب الزمانی به نظرم بیش از حد خوبه! شایدم طراح سوالات خود صاحب الزمانی باشه. یه شکلی تو یکی از صفحاتش اون گوشه موشه ها کشیده که به نظر اصلا مهم نمیاد اما یکی از سوالای سال ۸۸ رو دقیقا از رو اون شکل دادن. برام خیلی جالب بود. کتاب پاکنل و اشراقیان رو هم تا حدودی خوندم. بعضی مباحث رو که اون کتاب نداره این داشت اما ترجمه ش چندان دلچسب نیست. مباحثی مثل حافظه ها و عیب یابی تو این کتاب هست اما تو کتاب صاحب الزمانی نیست.
اگه اون ۲ تا اشتباه رو نمی کردم تخصصیم حدود ۷۰ می شد. خداییش از اینکه ریاضی رو خراب کردم یا مشترک وقت کم آوردم اینقدر ناراحت نیستم اما این ۲ تا سوال تخصصی کفرمو در آورده!
من همیشه احساس میکردم تخصصی رو خیلی قوی تر از مشترک و ریاضی هستم
ولی انقد ذهنم خسته بود که دیگه حوصله فکر کردن رو سؤالشو نداشتم
به نظرم واقعاً هم سخت بودن
۷۰؟!!!!کارت درسته
اگه اینو ۷۰ میزدی حتماً پارسال رو ۱۰۰ میزدی،
من سؤالای پارسال رو قبل از کنکور ۸۰ زدم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: یاقوت سرخ
ارسال: #۱۵
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط ida_isp.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ)hardware23 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  چقدر درصدای همه بالاست عجب معماری هایی داریم اینجا! من که آبروم میره از خودمو بگم البته ۱ بار گفتمSmile قبل کنکور خیلی امید داشتم اما الان در بهترین حالت به شبانه ای آموزش محوری چیزی باید دلمو خوش کنم!!!!Sad
من در صد هاتون رو نگاه کردم
چرا شبانه؟
شما راحت روزانه اصفهان رو میارید به نظر من

:O روزانه اصفهان تا چه رتبه ای میگیره مگه؟؟؟! خیلی خوب میشه چون اصفهانی هستم....مرسی...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۲۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۵۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close