زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یکپارچه‌سازی اعلام کلیدهای اشتباه سنجش

ارسال: #۴۶
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۴۶ ب.ظ
RE: یکپارچه‌سازی اعلام کلیدهای اشتباه سنجش
(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  ۱. رشته: مهندسی کامپیوتر
۲. کد دفترچه: A
۳. نام درس: تخصصی هوش مصنوعی
۴. شماره سوال: ۱۲۰
۵. کلید سنجش: ۴
۶. گزینه صحیح: ۲
۷. شرح و ارجاع به منابع: سئوال نامفهوم است و منظور را نمیرساند و دو برداشت متفاوت از سئوال میشود
اگر در یک پایگاه دانش جمله ای اضافه شود و منجر به تولید پایگاه دانش دیگری شود میتوان نتیجه گرفت ، همه جملات صحیح (a)که در پایگاه دانش قبلی (kb1)بوده در پایگاه دانش فعلی (kb2)نیز وجود دارد(که این مسئله در گزینه ۲ اشاره شده(a از kb2 قابل نتیجه گیری است)) .
ولی به این مسئله توجهی نشده .
گزینه ۴ اشتباه است چون وقتی با افزودن یک جمله ای (b) به پایگاه دانش اول (kb1)بتوانیم پایگاه دانش دیگری (kb2)را نتیجه بگیریم به این معنی است که قبلا درستی جمله b اثبات نشده بود و این حقیقت در پایگاه دانش وجود نداشته است ولی با اضافه کردن آن حقیقت توانستیم پایگاه دانش دیگری(kb2) را بوجود بیاوریم

این سوال بطور کامل در تاپیک "پاسخ های اشتباه کلید های اولیه" بحث شده.یه نگاهی بندازی بهش بدک نیست.اما خلاصه بگم که b میتونه نقیض a باشه که باعث میشه سه گزینه دیگه درست نباشند.برای مطالعه بیشتر رجوع شود بعه تاپیک مربوطه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۰۳ ب.ظ
سلام بچه ها
من رو سوال ۱۱۷ هوش مشکل دارم .به نظر من گزینه درست ۳ هست که ۲ % رو داده چون خط چهارم سوال دقیقا این مطلب رو گفته و اصلا نیازی به محاسبه نیست !

اگه شما هم مثه من فکر میکنید خب اعتراض بزارید.
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط saba1000.)
کسی برای سوال ساختمان ۴۷ اعتراض کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بعد از اصلاح کلید کلید میاد روی سایت سنجش یا باید منتظر خرداد باشیم ؟؟؟؟

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط Joonz.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  کسی برای سوال ساختمان ۴۷ اعتراض کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

آره من
فکر نکنم
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  کسی برای سوال ساختمان ۴۷ اعتراض کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Tongue باید منتظر خرداد باشیم
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط kavehn.)

بله دوست عزیز ... من هم اعتراض کردم. بنظرم اگر بالای ۷۰ درصد درمورد کلید سازمان سنجش شک دارید حتما اعتراض کنید .

سوال های هرسال اشتباه دارد خصوصا در کلید ارائه شده بنابراین سعی کنید دقیق و خوب تک تک سوال ها را بررسی و در صورت لزوم اعتراض کنید.

بهترین آرزوها
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  کسی برای سوال ساختمان ۴۷ اعتراض کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بله دوست عزیز ... من هم اعتراض کردم. بنظرم اگر بالای ۷۰ درصد درمورد کلید سازمان سنجش شک دارید حتما اعتراض کنید .

سوال های هرسال اشتباه دارد خصوصا در کلید ارائه شده بنابراین سعی کنید دقیق و خوب تک تک سوال ها را بررسی و در صورت لزوم اعتراض کنید.

بهترین آرزوها
فقط برای سوال ۴۷ بزنید از سوال چند مفهوم استنباط می شود
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۷ ب.ظ

چگونگی درخواست بررسی مجدد سوالات Angel

ابتدا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ثبت نام کنید. سپس در قسمت مدیریت ، درخواست جدید را انتخاب کنید. نوع آزمون : کارشناسی ارشد. سال : ۱۳۹۰ . نوع درخواست : بررسی مجدد سوالات .
حال با شماره پرونده و شماره داوطلبی می توانید با ذکر شماره سوال و دلیل پاسخ صحیح را برای سازمان سنجش ارسال کنید.

با آرزوی موفقیت برای تمام کاربران مانشت
۰
۰
ارسال: #۵۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ
اما من روی ۱۲۰ اعتراض گذاشتم به همون دلیلی که توی اون تاپیک گفتم
الانم دوباره میگم
تو راسل گفته
طبق خاصیت یکنواختی با اضافه شدن جمله جدیدی به KB نتایجی که قبلا ازجملات قبلی KB گرفته شده اند معتبر باقی می مانند
این جمله بدون هیچ نقضی و بطور کلی بصورت یک اصل بیان شده یعنی نگفته اگه جمله نقیض بیاد قبلی از بین میره
پس a از KB2 قابل نتیجه گیری است
یا اون اصل اشتباه به این صورت بیان شده یا ....
وگرنه منم قبول دارم که ممکن b نقیض a باشه و اونو از بین ببره
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط saba1000.)
من سوال ۴۷ و ۱۲۱ اعتراض کردم به نظرم ۱۲۰ درست بود جواب سنجش ...............
روی سوال ۴۷ چند نفر اعتراض کردن ؟
سوال ۱۲۱ چطور؟

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۶
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ب.ظ
۱۲۰ رو حتما اعتراض کنید به این دلیل :

علی درس خوانده است از KB1 و علی درس نخوانده است = b ----------> علی درس خوانده است و علی درس نخوانده است از KB2 نتیجه میشود .

========> KB2 تهی است و هیچ چیزی ازش نتیجه نمیشه پس هم گزینه ۲ و هم گزینه ۴ غلط است . ولی اگر اضافه شدن نقیض سبب از بین رفتن اطلاعات قبلی نشود هم گزینه ۲ و هم گزینه ۴ صحیح است .
۰
۰
ارسال: #۵۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ب.ظ
بچه ها بنظرمن بجایه اینکه هی با هم بحث کنیم و بگیم جواب این میشه یا نه این نمیشه
همه اعتراضمون رو تو سایت سنجش وارد کنیم
خودشون بررسی میکنن دیگه
۱
۰
ارسال: #۵۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۳ ب.ظ)askary_amir69 نوشته شده توسط:  این سوال بطور کامل در تاپیک "پاسخ های اشتباه کلید های اولیه" بحث شده.یه نگاهی بندازی بهش بدک نیست.
من تمام ارسالها رو میبینم مخصوصا درسهای مربوط به گرایش هوش چون رشته انتخابی ام هست .
اگر دوباره اینجا چیزی نوشتم به خاطر اصرار بیش از حد بر جوابم نبوده بلکه به خاطر عنوان این تاپیک بود : "یکپارچه‌سازی اعلام کلیدهای اشتباه سنجش" میخواستم یکپارچه باشه
درمورد این سئوال هم دلایلم رو در تاپیکهای دیگه ذکر کردم . هرکسی دلیل خودش رو داره و میتونه به سنجش اعلام کنه
من هم با اون دلایل قانع نشده بودم که اینجا نوشتم .

من اونقدر سر این مسائل توی جلسه کنکور فکرکردم و تحلیل کردم و دفترچه رو چک نویس کردم که برای دفترچه تخصصی وقت کم آوردم ! البته الگوریتم نرم افزار رو هم زدم
هرکسی دلیلی داره به سنجش اعلام میکنه که حقی ضایع نشه .
هرکسی دلایلی داره . ما اینجا داریم از اطلاعات همدیگه استفاده میکنیم . شاید واقعا یه چیزی از نکته سنجی بقیه یادبگیریم .
از این تحلیلها واقعا چیزای زیادی میشه یاد گرفت و اگر قبل از کنکور اینطور موشکافانه به مسائل نگاه کنیم که عالی میشه
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  سلام.

دوستان همانطور که می‌دانید کلیدهای کنکور مشخص شدند. برای کنکور چنانچه کلیدی رو دیدید که در اعلام سنجش اشتباه هست٬ لطفاً با فرمت زیر کلید درست رو اعلام کنید که به صورت یکپارچه٬ همه‌ی دوستان به گزینه‌های مطرح شده‌ی سنجش درخواست اصلاح بفرستند.

الگو با توجه به تاپیک سال قبل هست.

خواهشی که هست این است که برای اعتراض به کلیدها حدالمقدور به منابع اصلی استناد کنیم که احیاناً حقی ناحق نشه.

۱. رشته:
۲. کد دفترچه:
۳. نام درس:
۴. شماره سوال:
۵. کلید سنجش:
۶. گزینه صحیح:
۷. شرح و ارجاع به منابع:

۱. رشته: فناوری اطلاعات
۲. کد دفترچه: C
۳. نام درس: شبکه‌های کامپیوتری
۴. شماره سوال: ۶۰
۵. کلید سنجش: ۲
۶. گزینه صحیح: ۳
۷. شرح و ارجاع به منابع: سؤال slotهای خالی را خواسته‌است.
۳. نام درس: سیستم عامل
۴. شماره سوال: ۷۹
۵. کلید سنجش: ۱
۶. گزینه صحیح: ۴
۷. شرح و ارجاع به منابع: B یا C راه حل‌های درستی نیستند و احتمال بن‌بست (در مواقع کمتری البته) دارند.
۳. نام درس: هوش مصنوعی
۴. شماره سوال: ۷۳
۵. کلید سنجش: ۱
۶. گزینه صحیح: ۲
۷. شرح و ارجاع به منابع:

دلیل ۱: گیر افتادن در بهینه‌ی محلی کاملاً به فضای جستجو وابسته است.

دلیل ۲: کتاب راسل٬ ترجمه‌ی راحتی٬ صفحه‌ی ۱۳۵: تپه‌نوردی در ۸۶ درصد اوقات گیر می‌کند و تنها ۱۴ درصد از مسائل را حل می‌کند.

دلیل ۳: کتاب راسل٬ ترجمه‌ی راحتی٬ صفحه‌ی ۱۳۶: الگوریتم‌های تپه‌نوردی در اغلب اوقات موفق نمی‌شوند اهداف موجود را بیابند زیر ممکن است در یک بیشینه‌ی محلی گیر کنند.

بنابراین گزینه‌ی ۲ که گفته تپه‌نوردی حتما در بهینه محلی گیر می‌کند٬ غلط است.

سوال ۶۰ شبکه درست است ، کتاب دکتر حقیقت مبحث slotted aloha
۱
۴
ارسال: #۶۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ق.ظ
. رشته: مهندسی نرم افزار
۲. کد دفترچه:A
۳. نام درس:ساختمان داده
۴. شماره سوال:۵۱
۵. کلید سنجش:۳ o(nlog^2n)
۶. گزینه صحیح:۱ o(n)
۷. شرح و ارجاع به منابع:
تکرار سوال در کنکور ۱۳۹۰، فقط در تست پارسال مرتبه زمانی نخواسته بود که امسال خواسته بود....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۸۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۴۰۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۴۷۶ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  کتاب شبیه سازی آمنت omnet++ berkeley ۱ ۳,۹۰۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  سئو چیست؟ - سئو - بهینه سازی سایت msnmsn ۲ ۲۵ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۰۰۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close