زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یکپارچه‌سازی اعلام کلیدهای اشتباه سنجش

ارسال: #۳۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ ب.ظ
RE: یکپارچه‌سازی اعلام کلیدهای اشتباه سنجش
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ ق.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ق.ظ)LordAriana نوشته شده توسط:  مجموعه مهندسی کامپیوتر

سوال ۵۰ ساختمان داده گزینه ۳ صحیح می باشد که در دفترچه A اشتباه زده شده

سوال ۱۱۱ با مفروضات مساله جواب (E+V) نمی شود، تنها اگر مقدار C=1بوده و یا ذکر شده باشد که وزن تمام یال ها برابر با C هست، این جواب صحیح می باشد
سوال ۱۱۴ ازلحاظ مفهومی ایراد دارد، چون در سایت دانشگاه UCLA روش حل Diameter هم با DFS و هم با BFS وجود دارد و محقق آن اعلام کرده که هردو دارای یک مرتبه هستند (حالا این طراح گلابی رفته ۱ تمرین تو CLRS دیده این سوال رو مثلا طرح کرده)

سوال ۱۲۰ هوش مصنوعی در جوابش ابهام هست
سوال ۱۲۱ هوش مصنوعی در سوالش ابهام هست که بسته به زاویه دید دوستان، یکسری B=2 و عده ای بین ۲/۳ اعلام کردند و راه حل هاشون موجود است و می توانند اعتراض کنند، شاید این سوال حذف شود

دقیقاً همینه که شما میگید در ضمن ۴۷ به دلیل ابهام باید ۲ تا گزینه درست بزنند و ۶۰ هم گزینه ۴ و همچنین ۱۱۲ هم شک داره نه ۱ درسته نه ۴ (به دلیل اینکه گفته فاصله هر راس از خودش ۰ است اینو واسه قشنگی که اون پایین سوال نزاشتن در غیر اینصورت ابهام داشته)
بچه ها فقط من یه چیو بگم دقت کنید سوالات مشترک که خوب یک سری ها معلومه که مشکل دارن و باید اعتراض کنید ولی سوالات تخصصی هم حتماً یادتون باشه چون حتی اگه یک سوال بنفعمون بشه یعنی غلطمون بشه درست نزدیک ۹ درصد میایم بالا
و کلی رتبه ها جابجا می شه پس خیلی روی تخصصی ها مانور بدین (هر چند حرف ما مهم نیس بلکه سلیقه طراح مهمهBig Grin )

اینم برای سوال ۱۱۴

۱/ Consider a connected, positively weighted, undirected graph, we define the “length”
between two nodes as the (weighted) length of the shortest path connecting them.
The diameter of a graph is then the longest such length over all pair of nodes. Since
the graph is connected, the diameter won’t be infinity. In the questions below, |V| =
number of nodes in the graph.

a. [5] Give an O(|V|^3) algorithm that will find the diameter of a graph.
b. [5] Give an O(|V|) algorithm that will find the diameter of an unweighted tree.
(recall that a tree is a connected acyclic undirected graph)

For part a, we can find all the shortest paths, and find the maximum one.
e.g.:

{۲} Get all shortest paths.
{۳} With Floyd-Warshall, that takes O(|V|^3) time. An extra O(|V|^2) time to search
the shortest paths between all pairs will give the answer.

For part b, we can use BFS and / or DFS

Using BFS:

{۳} Choose arbitrary start point, s . Run a BFS to find the furthest node, say u .
{۲} Run a second BFS from u , and the distance to the furthest node is the diameter.
(Prove it!)

Using DFS:

{۳} Run DFS from arbitrary start point. At each node keep track of the length of it’s
longest leaf (LLF). Do this by taking the maximum LLF of its children + 1.
{۲} Calculate what’s the longest path that go through each node, by adding up the two
distinct children with the largest LLF’s. (If there isn’t enough children, use 0).

Note: In both cases, DFS/BFS runs in O(|V| + |M|) = O(|V|) since M = V-1 for a tree.
(Use adjacency list).
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  . رشته:فناوری اطلاعات
۲. کد دفترچه:c
۳. نام درس:مهندسی نرم افزار
۴. شماره سوال:۵۲
۵. کلید سنجش:۱
۶. گزینه صحیح:۱
۷. شرح و ارجاع به منابع: خارج از سرفصل، سئوال فوق مربوط به درس اقتصاد مهندسی می باشد.

موافقم .

چندتا از سوال های سیستم عامل واقعا وقت گیر و داستان کوتاه بود. دوستان به این سوال های طولانی اعتراض بزنید تا سال آینده دوباره از این سوال ها ندن . این سوال ها برای امتحان میان ترم یا پایان ترم خوب است و نه کنکور که باید به هر سوال در ۵ دقیقه(حداکثر) پاسخ داد Huh چند تا از سوال های سیستم عامل فقط ۱۰ دقیقه وقت می خواست تا صورت سوال بخوانیم .

جالب اینجاست یکی از گزینه های در نظر گرفته شده در سنجش مربوط به سوال های طولانی و غیر استاندارد می باشد :
فرصت برای پاسخ دهی به سئوال کافی نیست
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ ب.ظ
سلام دوستان
چی شد کسی تونست اعتراش کنه به کلبدا من داعونم به نظرتون تاثیری داره؟
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ق.ظ)LordAriana نوشته شده توسط:  شاید این سوال حذف شود
من درصدها رو حساب کردم ودیدم به نفع ما نیست حذف بشه بهتره ۲ گزینه رو صحیح اعلام کنن. سئوالات ۱۲۰ و ۱۲۱ برداشتهای مختلفی از آنها میشه . به نظر من مثل کنکور دستیاری پزشکی(تخصص) همه گزینه های صحیح را به عنوان جواب انتخاب کنند
در کنکور دستیاری پزشکی پیش آمده که چند سئوال با چند گزینه صحیح آمده و همه گزینه های صحیح به عنوان جواب قبول شده
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۳۱ ب.ظ
م که نفهمیدم چطوری باید اعتراض کرد فرمی که وجود نداره لطفا اگه کسی تونست خبر بده ؟؟؟//

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۶
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط zahra67.)
۱- اول برید به این آدرس و عضو شوید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲- وقتی عضو شدید با نام کاربری و پسوردتون وارد بشید
(یعنی در آدرسی که تو قسمت ۱ دادم سمت راست صفحه یه کادر ورود به سیستم داره )
۳- تو صفحه ای که باز میشه خودش توضیح بقیه مراحل نوشته
فقط سال ۹۰ باید انتخاب کنید (سنجش گفته برا ۹۱ سال ۹۰ را انتخاب کنید درسته)

من به سوال ۱۲۰ و ۱۲۱ هوش و ۱۱۱ طراحی الگوریتم اعتراض زدم
بچه ها شما هم اعتراضتون رو وارد کنید شاید اعتراضات بیشتر تاثیر بهتری داشته باشه برامون
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i
ارسال: #۳۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ ب.ظ
من گزینه سئوال دارای مفاهیم متعدد می باشد انتخاب کردم
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ ب.ظ
خود سازمان سنجش گفته سایه ازمونو ۹۰ انتخاب کنید
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۴۶ ب.ظ
بچه ها به نظر تون سوال ساختمان ۴۷ مشکل داره یا نه ؟

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  من تا حالا نتونستم برای سوال ۱۲۱ هوش مصنوعی جواب سنجش بدست بیارم به نظرم سوال یه جوری هست اگه کسی می تونه برام توضیح بده ممنون میشم اگه هم غلطه لطفا بگید کجا باید اعتراض کنیم توی سنجش که من چیزی نمی بینم ؟
سوال ۶۰ منطقی هم همینطور ؟

سلام متاسفانه الان به این نتیجه رسیدم که سوال ۱۲۱ کاملا درسته و ما اشتباه کردیم چرا که ۳۲ تعداد گره هاییه که نیاز به بسط دارن و احتمالا شما هم مثل من به این نکته توجه نکردین.سوال رو به توجه به این نکته حل کنین به جواب سنجش میرسین.
۱
۰
ارسال: #۴۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط Joonz.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر تون سوال ساختمان ۴۷ مشکل داره یا نه ؟
آره باور کنید . شما فکر کنید اگه سوالو اینطوری مطرح می کردن باز هم ما گزینه ۱ و می زدیم"به ازای چند تا از g های زیر می توانیم یک تابع برای f مثال بزنیم بطوریکه g=t باشد"
خودتو سر جلسه تجسم کن آیا غلط می زدی؟
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط mnbvcx.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۸ ب.ظ)zahra67 نوشته شده توسط:  ۱- اول برید به این آدرس و عضو شوید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه ها شما هم اعتراضتون رو وارد کنید شاید اعتراضات بیشتر تاثیر بهتری داشته باشه برامون
سلام متاسفانه من الان به این نتیجه رسیدم که جواب ۱۲۱ کاملا درسته چرا که ۳۲ تعداد گرههای بسط داده شده اس و شما هم مثل من احتمالا به این نکته توجه نکردین.Sad
درباره سوال ۱۲۰ هم جواب سنجش درسته میشه ثابت کرد حتی با مثال.
۱۱۱ رو به نظر منم غلطه منم اعتراض گذاشتم Huh

سلام
سلام متاسفانه من الان به این نتیجه رسیدم که جواب ۱۲۱ کاملا درسته چرا که ۳۲ تعداد گرههای بسط داده شده اس و شما هم مثل من احتمالا به این نکته توجه نکردین.
۱۱۱ رو به نظر منم غلطه منم اعتراض گذاشتم

سلام متاسفانه من الان به این نتیجه رسیدم که جواب ۱۲۱ کاملا درسته چرا که ۳۲ تعداد گرههای بسط داده شده اس و شما هم مثل من احتمالا به این نکته توجه نکردین.

۱
۰
ارسال: #۴۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۰ ب.ظ)mnbvcx نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۸ ب.ظ)zahra67 نوشته شده توسط:  ۱- اول برید به این آدرس و عضو شوید

سلام متاسفانه من الان به این نتیجه رسیدم که جواب ۱۲۱ کاملا درسته چرا که ۳۲ تعداد گرههای بسط داده شده اس و شما هم مثل من احتمالا به این نکته توجه نکردین.Sad
۱۱۱ رو به نظر منم غلطه منم اعتراض گذاشتم Huh

سلام

ریشه در سطح صفره ها .
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ ب.ظ
پارسال یه سوال نظریه همه فکر میکردیم کلید اشتباس(حتی تو جزوه پارسه هم اومده بود) ولی آخرش فهمیدیم کلید درسته.
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۲۹ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  سلام.

دوستان همانطور که می‌دانید کلیدهای کنکور مشخص شدند. برای کنکور چنانچه کلیدی رو دیدید که در اعلام سنجش اشتباه هست٬ لطفاً با فرمت زیر کلید درست رو اعلام کنید که به صورت یکپارچه٬ همه‌ی دوستان به گزینه‌های مطرح شده‌ی سنجش درخواست اصلاح بفرستند.

الگو با توجه به تاپیک سال قبل هست.

خواهشی که هست این است که برای اعتراض به کلیدها حدالمقدور به منابع اصلی استناد کنیم که احیاناً حقی ناحق نشه.

۱. رشته:
۲. کد دفترچه:
۳. نام درس:
۴. شماره سوال:
۵. کلید سنجش:
۶. گزینه صحیح:
۷. شرح و ارجاع به منابع:

۱. رشته: فناوری اطلاعات
۲. کد دفترچه: C
۳. نام درس: شبکه‌های کامپیوتری
۴. شماره سوال: ۶۰
۵. کلید سنجش: ۲
۶. گزینه صحیح: ۳
۷. شرح و ارجاع به منابع: سؤال slotهای خالی را خواسته‌است.
۳. نام درس: سیستم عامل
۴. شماره سوال: ۷۹
۵. کلید سنجش: ۱
۶. گزینه صحیح: ۴
۷. شرح و ارجاع به منابع: B یا C راه حل‌های درستی نیستند و احتمال بن‌بست (در مواقع کمتری البته) دارند.
۳. نام درس: هوش مصنوعی
۴. شماره سوال: ۷۳
۵. کلید سنجش: ۱
۶. گزینه صحیح: ۲
۷. شرح و ارجاع به منابع:

دلیل ۱: گیر افتادن در بهینه‌ی محلی کاملاً به فضای جستجو وابسته است.

دلیل ۲: کتاب راسل٬ ترجمه‌ی راحتی٬ صفحه‌ی ۱۳۵: تپه‌نوردی در ۸۶ درصد اوقات گیر می‌کند و تنها ۱۴ درصد از مسائل را حل می‌کند.

دلیل ۳: کتاب راسل٬ ترجمه‌ی راحتی٬ صفحه‌ی ۱۳۶: الگوریتم‌های تپه‌نوردی در اغلب اوقات موفق نمی‌شوند اهداف موجود را بیابند زیر ممکن است در یک بیشینه‌ی محلی گیر کنند.

بنابراین گزینه‌ی ۲ که گفته تپه‌نوردی حتما در بهینه محلی گیر می‌کند٬ غلط است.

میشه دقیقا توضیح بدین اعتراض ها رو چه جوری باید بفرستیم ؟ من تو سایت سنجش که چیزی ندیدم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۸۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۴۰۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۴۶۹ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  کتاب شبیه سازی آمنت omnet++ berkeley ۱ ۳,۹۰۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  سئو چیست؟ - سئو - بهینه سازی سایت msnmsn ۲ ۲۵ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۹۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close