زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قابل توجه رادیو دوستان

ارسال: #۱۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
RE: قابل توجه رادیو دوستان
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  میشه این تاپیک رو با بحث در مورد برنامه های رادیو های مختلف ادامه داد.
من اون موقع ها که جوون بودم !!!!!برنامه ی شب هفتم بی بی سی رو گوش می دادم.مجری خیلی باحالی داشت.
کسی این برنامه رو می شناسه؟؟

دقیقا منم اون موقعه ها که جون بودم گوش می دادم
الان چندین ساله که دیگه گوش ندادم
ولی مجریش بهزاد ادم با مزه ای بود

من هم اجرای مجریش بهزاد رو خیلی دوست داشتم.و یه مقداری "سالومه "رو
یادش بخیر....Angel
هنوز هم پخش می شه؟؟؟
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  بعله فک کنم بشهBig Grin
الان پیر شدین ؟Big GrinTongue
من که این برنامه رو ندیدم.یعنی کلا رادیو بی بی سی گوش ندادم

جوونی هام مال دوران دیپلم و پیش دانشگاهیه. Shy
اون روزا خیلی باش حال می کردیم.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , white bird

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیچیدگی زمانی اکشن های قابل اعمال در یک وضعیت اsepid8994 ۰ ۱,۶۰۳ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: اsepid8994
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۲۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۷۰ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) manamsaeid ۵ ۴,۴۹۵ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
  تعداد گره های برگ با توجه به درجه نودها rad.bahar ۱ ۲,۲۴۵ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: سید علی اصغر
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۷۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۳۸۸ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  میزان سنگین بودن ارشد چقدره؟ (دوستانی که ارشد اند یا تموم شده ارشدشون) ya3ya6 ۴ ۳,۰۶۵ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۶ ب.ظ
  دوستانی که مایل به حل و تحلیل سوالات سال های اخیر الگوریتم هستند پیام بدن تحلیل کنیم robin ۱ ۲,۴۷۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  نیازمند راهنمایی و مشاوره دوستان Atiii ۷ ۵,۹۸۱ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close