زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یا ضامن اهو

ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط Mojtaba.)
یا ضامن اهو
با سلام خدمت دوستای گلم
گفتم نزدیک به عید هست و شاید خیلی از دوستان قصد سفر به مشهد مقدس برای زیارت امام رئوف ، علی بن موسی الرضا را داشته باشن.گفتم یه چندتایی عکس و نوشته بذارم و یک بهونه ای بشه برای اینکه ان شالله انهایی که قسمتشون میشه و به زیارت آقا مشرف میشن بچه ها رو هم فراموش نکنن.و برای همه اونایی که زحمت کشیدن برای کنکور امسال هم دعا کنن.
موفق و پیروز و سربلند باشین.
یا حق.Idea

[تصویر:  attachment.php?aid=3046]

زائری بارانی ام آقا به دادم می‌رسی ؟
بی پناهم ، خسته ام ، تنها ، به دادم می‌رسی ؟
گر چه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم
ضامن چشمان آهوها به دادم می‌رسی ؟
من دخیل التماسم را به چشمت بسته ام
هشتمین دردانه زهرا به دادم می‌رسی

فایل‌(های) پیوست شده

اگر همواره مانند گذشته بیندیشید همان چیزهایی را بدست می آورید که تا بحال کسب کرده اید.Rolleyes
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , Manix , aminamini , Aurora , zzsnowdrop , Msccom , انرژی مثبت , Rafiee , ramzi , silver , mosaferkuchulu , firouzi.s , mhkpnu , najme60 , saeid1389 , banou , eris229
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط Rafiee.)
RE: یا ضامن اهو

کسی قدم به حرم بی مدد نخواهد زد

بدون واسطه دم از صمد نخواهد زد

گدای کوی رضا شو که آن امام رئوف

به سینه احدی دست رد نخواهد زد

[تصویر:  attachment.php?aid=3071]

آقا جون قربونتم آخه من مهمونتم *************ضامن آهو رضا...لاله ی خوشبو رضا...

ممنونم امام رضا که رام دادی تو حرمت**********حالا این دست من و این همه لطف و کرمت

اومدم اینجا آقا تا با تو درد دل کنم**************دلمو با مهر تو هردوتا متصل کنم

اومدم امام رضا تا که تو مهمونم کنی *********** به سرم دست بکشی یکباره درمونم کنی

ضامن آهو رضا...لاله ی خوشبو رضا... **********اومدم اینجا آقا نوکریمو امضا کنی

چی میشه که این درو به روی ما تو وا کنی**********منو ردّم نکنی؛نگاه به بعدم نکنی

اومدم امام رضا خونه به دوش تو باشم **********مادرم گفته باید حلقه به گوش تو باشم

کمکم کن که منم آقا غلام تو باشم ************* بار عشقتو همش بروی دوشم بکشم

درو وا کن اومدم؛به من نگاه کن اومدم************ضامن آهو رضا...لاله ی خوشبو رضا...

کاشکی من کبوتری تو صحن باصفات بودم **********سایه بون حرم و گلدسته ی طلات بودم

آقا جون با یک نگاه قلب منو صفا بده ************** جون زهرا مادرت مریضا رو شفا بده

مریضا تاب ندارن؛از عشق تو خواب ندارن؛ **********ضامن آهو رضا...لاله ی خوشبو رضا...

من میخوام تا عمر دارم همیشه نوکرت باشم**********ذاکر کوی تو و خادم مادرت باشم

گر که من خار تو ام، نوکر دربار تو ام *************** خوشحالم گر بدونی که نوکر دربارتم

دردمو شفا بده؛به قلب ما صفا بده ضامن آهو رضا...لاله ی خوشبو رضا...

فایل‌(های) پیوست شده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , Aurora , انرژی مثبت , ramzi , firouzi.s , saeid1389 , banou , Mojtaba

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش کتاب های ارشد به اهوازی ها melika kd ۲ ۱,۹۹۷ ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: melika kd
  مقایسه دانشگاه یزد،اهواز،کرمان،بندر عباس MR.oracle ۲ ۲,۲۰۹ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: nooshaa
  جا به جایی هوش روزانه شهید چمران اهواز با اصفهان یا یزد hamid-92 ۵ ۳,۷۵۹ ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid-92
  روزانه هوش اهواز خواستار جابجایی با روزانه هوش شاهرود یا سمنان parande27 ۰ ۱,۵۲۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: parande27
  ۱۰۸ هوش شهید چمران اهواز reskandarinia ۴ ۱,۸۰۳ ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: reskandarinia
  فروش با تخفیف کتاب های آی تی و کامپیوتر-اهواز و تهران phoenix.softeng ۰ ۱,۱۰۶ ۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: phoenix.softeng
  ۳۸۵ هوش شهید چمران اهواز parande27 ۰ ۱,۲۷۰ ۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: parande27
  ۸۸ نرم افزار - علوم تحقیقات اهواز - تراز ۶۲۵۵ mahi_24 ۴ ۴,۵۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nasrin65_15
  فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) mahi_24 ۱۰ ۷,۹۶۳ ۲۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mahi_24
  خرید کتابهای پارسه آی تی (شبکه)در اهواز marjan_gh ۲ ۳,۵۰۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_435

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close