زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چقدر انتظار داشتید و چطور بودید(ارشد ۹۱)

ارسال: #۳۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ق.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  من اعتراف میکنم با این تحلیل های مانشتیا اینجانب اصلاً امتحانو خوب ندادم و فردا هم تشریف میبرم ۰۲ Big Grin
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ ق.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  من پارسال حداقل شبانرو میاوردم امسال مجازیشو هم فک نکنم بیارم... Confused
عــــــــــــــــــــــــــــــــــــرعر عرConfusedConfused
خیلی بیشتر خوندم امسال بایّ ذنبم .....Sad
منم دقیقا همینطور...... منو تو غم خودت شریک بدن Sad(
اییییییییییی بابا

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۳۰ ب.ظ
RE: چقدر انتظار داشتید و چطور بودید(ارشد ۹۱)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ق.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  واویلااااااااااا واااااااااویلا

ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

ان شاالله رتبه خوبی میارین.

بعد از کنکور ، فقط سر زدن به مانشت هست که حس تازه بهم میده
ممنون از ادمین محترم سایت

نوع لحن بعضی دوستان هم ، برای نشون دادن حسشون خیلی با مزست!!!!!!!!!!!!!!!!!

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۲
۰
ارسال: #۳۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط MShariati.)
با سلام
من با جدیت تمام از مهر ماه امسال یک بار دیگه سوار بر رخش خودم شدم تا اونو بر فراز دیوار کنکور به پرواز در بیارم. اما ...
اتفاقی برام پیش اومد که دو ماه آخر قبل از کنکورو از دست دادم و تقریبا نتونستم چیزی بخونم و سر جلسه با آمادگی پایینی شرکت کردم. همه سوالات به نظرم قابل حل بود ولی من آمادگی حل اونها را تو زمان تعیین شده نداشتم. حتی سوالاتی که سه ماه قبل چشم بسته حلشون می کردم. خلاصه قسمت این بوده برای سومین سال رفتن من به دانشگاه تهران به تعویق بیافته!

تو گرایش هوش و رشته علوم آزمون دادم. به طور کلی کیفیت طراحی سوالات کنکور از ۸۴ تا امسال هر ساله رشد داشته (به استثنای برخی سوالات معدود) ولی به نظرم امسال این رشد چشمگیر تر بوده. من یکی که از خوندن برخی سوالات فنی و جدید سر جلسه واقعا لذت می بردم. با احترام به نظرات دوستان، من خلاقیت طراحان سوالات را تحسین می کنم و دوست دارم ازشون تشکر کنم.
۲
۰
ارسال: #۳۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط ramin66.)
RE: چقدر انتظار داشتید و چطور بودید(ارشد ۹۱)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ق.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  واویلااااااااااا واااااااااویلا

ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

ان شاالله رتبه خوبی میارین.

بعد از کنکور ، فقط سر زدن به مانشت هست که حس تازه بهم میده
ممنون از ادمین محترم سایت

نوع لحن بعضی دوستان هم ، برای نشون دادن حسشون خیلی با مزست!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینو واقعا راست میگین منم اولش که میخواستم شروع کنم امید نداشتم ولی مانشت امیدوارم کرد به خودم خیلی امیدوار بودم ولی بعد کنکور هنوز تا هنوزه شوکه هستم خیلی سخت ۶ ماه وقت بزاری بعدشم واسه خاطر ۱ طراح بیمار با سوالای مزخرفش انجوری که دوست داری نشه به خدا دیگه سال بعد نمیتونم بخونم
کلی وقتمو هدر دادم حداقل تو این مدت ۶ ماه از خدمتمو میرفتم
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ب.ظ
به نظرم امسال سوال ها آسون تر از سال های قبل بود.
ریاضیات که آسونتر شده بود مخصوصا محاسبات .
من فقط مدار یک رو نخونده بودم و از تست های سیستم عامل ناراضی بودم.
تخصصی مثل هر سال بود. افتضاح

شاد باشید . بدرووود
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ب.ظ
به نظر من سئوالات آسونتر نبوده.چون الان که داریم روی سئوالات بحث میکنیم حتی سئوالایی که به ظاهر خیلی ساده میان و صورت سئوال ۱ خطه ولی بحث و نظر روش زیاده.شاید گفته بشه مثلا ساختمان امسال آسونتر بوده ولی بازهم آدم نمیتونه یه تست رو بدون اینکه مطلب رو از قبل خوب خونده باشه با اطمینان بزنه.کسایی هم که ریسکی تست میزنن درصد خوبی نمیارن.درکل فکر کنم سختی کنکور امسال به این خاطر بود که تعداد سئوالات کم بود و اگر کسی امسال سئوالی رو جواب نده نمره بیشتری ازدست میده
۵
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۱۳۸ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۳۴۳ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۵۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۳۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۳۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۶۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۹۳ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  درآمد یک مهندس در شرکت گوگل چقدر است؟ hnarghani ۱ ۳,۹۰۷ ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: simayeshahr
Music دکترای فناوری اطلاعات ۹۷ چطور بود؟ shivap ۰ ۲,۲۱۸ ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: shivap
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۳۸۲ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close