زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته، موقع ثبت نام کنکور ارشد۹۰

ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۳۲ ق.ظ، توسط faraaz_mb.)
بهتره بحث در مورد انتخاب رشته‌ی موقع ثبت نام کنکور ارشد۹۰‌، که این روزا مورد توجه، در این موضوع انجام بشه.
##############################################################
سوالات دوستمون، SAMARE‌، در موضوع "ساختمان داده/معماری/سیستم عامل/طراحی الگوریتم/پایگاه داده در کنکور ارشد"
نقل قول: دوستان به نظرتون من که نرم افزار خوندم اگه بخوام در یکی از گرایش های آی تی ادامه تحصیل بدم ممکنه به مشکل بربخورم؟؟؟
منظورم اینه که ممکنه پیش نیازهای خاصی بخواد که بچه های نرم افزار اونها رو در دوره کارشناسی پاس نکرده باشن؟؟؟
---------------------------------------------
دوستان همونطور که میدونید درس اصول و مبانی مدیریت برای دو گرایش و معماری برای دو گرایش ای تی ضریبشون صفر هستش به نظرتون من کدوم رو بخونم بهتره؟؟؟ و یا اینکه هر دو رو بخونم؟؟؟
(با توجه به کمبود وقت مجبورم یکی رو کنار بزارم)
‌، رو اینجا پاسخ می دم. البته با نظر خودم.
##############################################################
نقل قول: دوستان به نظرتون من که نرم افزار خوندم اگه بخوام در یکی از گرایش های آی تی ادامه تحصیل بدم ممکنه به مشکل بربخورم؟؟؟
من هنوز کنکور ثبت نام نکردم و دفترچه‌ی ثبت نام امسال رو نخوندم، ولی تا پارسال، هر کسی که یک کارشناسی از هر رشته ای، داشت، یا دانشجوی سال آخر کارشناسی-ی هر رشته ای بود، می تونست توی کنکور ارشد هر رشته ای (چه همون رشته‌ی کارشناسی اش، چه رشته‌ی دیگه) شرکت کنه.
................................................................................​.
نقل قول: ممکنه پیش نیازهای خاصی بخواد که بچه های نرم افزار اونها رو در دوره کارشناسی پاس نکرده باشن؟؟؟
بله، ممکنه. توی برنامه‌ی دوره های ارشد گرایش های مهندسیit‌، مصوبه‌ی شورای عالی برنامه ریزی-ی وزارت علوم (در صورت تمایل، فایل اون‌ها رو از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
‌، می تونی دانلود کنی)، برای هر گرایش، چندتا درس پیش نیاز گفته شده، که اگه تو دوره کارشناسیت پاس نکرده باشی، باید در دوره‌ی ارشد، پاسشون کنی.
*با وجود این مصوبه ها(که گمان کنم، همه شون برای سال های ۸۱یا ۸۲ هستند)، اساتید و هیئت علمی هر دانشگاه، ممکنه بنا به صلاح دیدشون، درسی(هایی) رو از دوره حذف یا اضافه کنند، شایدم سرفصل های درسی(هایی) رو تغییر بدند.
................................................................................​...........
نقل قول: همونطور که میدونید درس اصول و مبانی مدیریت برای دو گرایش و معماری برای دو گرایش ای تی ضریبشون صفر هستش به نظرتون من کدوم رو بخونم بهتره؟؟؟ و یا اینکه هر دو رو بخونم؟؟؟
(با توجه به کمبود وقت مجبورم یکی رو کنار بزارم)
به نظر من، بهتره روی یک گرایش، تمرکز بشه.
................................................................................​.............
*تابستون، در بخش سوالات مشاوره ای-ی سایت موسسه‌ی نصیر، سوالات رشته های کامپیوتری رو، استاد سلطانی(همون استادی که در جلسه‌ی حضوری مشاوره صحبت می کنند)، پاسخ می دادند، من یک ماه پیش، سوال-جواب های اون جا رو، از جدید به قدیم، خوندم. گمان کنم، سوال شما هم پرسیده شده بود. به نظرم گفته بود گرایش تجارت الکترونیک بازار کارش بهتره. اگه خواستی مطمئن بشی، برو سایت نصیر و سوال-جواب های مشاوره ای رو، از جدید به قدیم، و اون هایی که مال امساله، بخون. قدیمی ترها رو نخون(نمی دونم چرا الان سایت نصیر باز نمی شه، وگرنه بهت می گفتم چه صفحاتی مربوط به سوال-جواب های امساله. متاسفانه تا یک ماه پیش، تاریخ هیچ کدوم از این سوال-جواب‌ها معلوم نشده بود و دسته بندی رشته ای هم نداشت. ولی من می دونم که تو تابستون، سوالات مربوط به رشته های کامپیوتر رو استاد سلطانی جواب می دادند. اگه اطلاعات بیشتر خواستی با نصیر تماس بگیر.
۰۲۱-۸۸۴۶۶۹۳۵ و
۰۲۱-۸۸۴۶۴۷۸۰ )
اگه اون‌ها رو خوندی و سوالت رو ندیدی، خودت سوالت رو بپرس.

Smile
مرا عهدیست با جانان، که تا جان در بدن دارم___هواداران کویش را، چو جان خویشتن دارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۲۷ ق.ظ
انتخاب رشته‌ی ارشد۹۰
دوستان میخواستم راهنماییم کنید رشته اصلی میخوام نرم بدم
برای رشته شناور بین MBA و علوم و it موندم به ریاضیات علاقه زیادی دارم ریاضی II و معادلات رو هم با ۱۸ پاس کردم زبانم هم متوسط هست پارسال توی نرم زبانو ۵۰ زدم تستای Gmat رو هم امسال برای آزمون محل کارم مجبور شدم کار کنم حالا میخواستم بدونم کسی اطلاغات دقیقی داره که با شرایط من شانس قبولیم توی کدوم یکی از اینا بیشتره
ممنون میشم اگه زود پاسخ بدید
۰
۰
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۵۳ ب.ظ
RE: انتخاب رشته‌ی ارشد۹۰
(۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۲۷ ق.ظ)mehrdad8512 نوشته شده توسط:  دوستان میخواستم راهنماییم کنید رشته اصلی میخوام نرم بدم
برای رشته شناور بین MBA و علوم و it موندم به ریاضیات علاقه زیادی دارم ریاضی II و معادلات رو هم با ۱۸ پاس کردم زبانم هم متوسط هست پارسال توی نرم زبانو ۵۰ زدم تستای Gmat رو هم امسال برای آزمون محل کارم مجبور شدم کار کنم حالا میخواستم بدونم کسی اطلاغات دقیقی داره که با شرایط من شانس قبولیم توی کدوم یکی از اینا بیشتره
ممنون میشم اگه زود پاسخ بدید

شما که عملا" خودتون دارید میگید در MBAشانس بیشتری دارین.Tongue

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad8512
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۰۲ ب.ظ
mba ظرفیت پذیرشش چطوره؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۳۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۷۴ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۸۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close