زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[درخواست] جزوه ساختمان داده استاد طورانی

ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ، توسط فوژان.)
[درخواست] جزوه ساختمان داده استاد طورانی
سلام دوستان
من جزوه ساختمان داده استاد طورانی رو میخواستم اگه کسی pdfش رو داره ممنون میشم واسم ایمیل کنه
یا اگه جایی رو میشناسه که این جزوه رو میفروشن آدرسش رو بگه که برم بخرم چون خود پارسه که میری میگن باید کل پکیج رو بخری توی انقلاب هم جایی رو نتونستم پیدا کنم که بفروشه پکیج هم چون ترم سه هستم به کارم نمیاد ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ
درخواست جزوه استاد طورانی
کتاب پارسه رو بخون جزوه اش هم از رو همونه
۰
۰
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ب.ظ
دوست عزیز! جزوه استاد ابراهیمی مقدم هم جزوه خوبی هست که لینکش رو دوستان گذاشتن.
۰
۰
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ق.ظ
کتاب (جزوه) ساختمان داده مهندس طورانی جزو کتابهایی ست که فروش آزاد ندارند، برای همین مجبورید کل بسته رو بخرید، اگر نمی خواهید می تونید یه سر به انقلاب بزنید، توی کتاب های دست دوم بچه های دیگه پیدا کردند.
ضمنا دکتر ابراهیم مقدم قرار بود از انتشارات نصیر کتاب ساختمان داده بدند که با توجه به پست بالایی انگار آماده شده، احتمالا کتاب ایشون چیزی کمتر از کتاب مهندس طورانی نخواهد داشت (بزرگتر مساوی اونه)
استفاده از PDF کتابی که شابک داره و توی کشور فروش داره (به هر صورتی، دسته ای یا تکی) کار غیرقانونی و غیراخلاقی محسوب میشه، توی مانشت این عمل ترویج نمیشه.
غیر از اون کتاب شما می تونید جزوه و ویس کلاس استاد ابراهیم مقدم رو از بخش دانلود منابع مهندسی کامپیوتر بگیرید و استفاده کنید، حتما براتون مفید خواهد بود.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ ب.ظ
RE: درخواست جزوه استاد طورانی
ممنون از راهنمایی هاتون
۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ق.ظ
RE: [درخواست] جزوه ساختمان داده استاد طورانی
(۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۵۳ ب.ظ)فوژان نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من جزوه ساختمان داده استاد طورانی رو میخواستم اگه کسی pdfش رو داره ممنون میشم واسم ایمیل کنه
یا اگه جایی رو میشناسه که این جزوه رو میفروشن آدرسش رو بگه که برم بخرم چون خود پارسه که میری میگن باید کل پکیج رو بخری توی انقلاب هم جایی رو نتونستم پیدا کنم که بفروشه پکیج هم چون ترم سه هستم به کارم نمیاد ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
hani.hasani@yahoo.com

من کتاب سال ۸۷ رو دارم، به نظرم چیزی از کتاب پوران مهندس یوسفی بیشتر نداره و شاید کمتر هم باشه، این نظر چند نفره، اما پی دی اف هم ندارم که بهت بدم عزیزUndecided

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ب.ظ
RE: [درخواست] جزوه ساختمان داده استاد طورانی
درود
یه سر انتشارات دانشکده برق دانشگاه خواجه نصیر بزن، واستون کپی میزنن، تابستون قیمت کپی ۸ تومن بود Sleepy

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۵۰۴ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۷ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close