زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا مردها پس از ازدواج کچل می شوند؟

ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۲۸ ب.ظ
لطفاً با توجه به فرضهای زیر به سوالات پاسخ دهید.

فرض اول: سر انسان یا جای مغز است یا مو
فرض دوم: ازدواج = بی مغزی

سوالات
۱- چرا مردها پس از ازدواج کچل می شوند ؟(فقط نگویید که پس از ازدواج عاقل می شوند چون با فرض دوم در تناقض است یعنی حالا که ازدواج کردند پس باید مو داشته باشند.!Idea)
۲-در مورد مردهایی که ازدواج نکردند ولی مو دارند چه قضاوتی می توان کرد؟Huh
۳-چرا همش یه جای کار می لنگه؟
راستی
روی صحبت ما با آقایان است خانم‌ها‌ی محترم فقط می توانند نظر بدهند و خودشان را مورد قضاوت قرار ندهند‌، چون در هر صورت مو دارندو این هم به کروموزوم x شان مر بوط می شود و ربطی به فرض اول ما ندارد کلاً هیچ فرضی در مورد خانم‌ها صدق نمی کند.Angry

اگر کاری را که همیشه می کردید ادامه دهید به همان چیزی دست می یابید که همیشه داشته اید . اگر کار متفاوتی انجام دهید به چیزهای متفاوتی دست می یابید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۵۳ ب.ظ
من میدونم چرا چون هر کی کچل بشه پولدار میشه پس هر کی ازدواج کنه و کچل بشه پولدار میشه یعنی به برکت ازدواج پولدار هم میشن!!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , شاپری
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۱ ب.ظ
RE: چرا مردها پس از ازدواج کچل می شوند؟
جدیدا چرا پست های این تیپی تو مانشت زیاد شده!؟Idea بچه‌ها شما‌ها الان باید بیشتر تو جو کنکور باشید تا ...!Tongue

سخته، ولی ممکنه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۵۵ ب.ظ، توسط asemani.)
ریزش مو عوامل متعددی داره و چون اینجا سوال در مورد بعد از ازدواج هست فقط عوامل بعد ازدواج رو می گم:
۱- ریزش مو وکچل شدن می تونه ارثی باشه
۲- ریزش مو یکی از علائم شایع افسردگی و اضطراب است که بعد ازدواج این ۲ تا بیشتر میشه در بعضی افراد.
۳-خستگی زیاد و بی توجهی به بهداشت مو هم ممکنه بعد ازدواج اتفاق بیافته (قابل توجه اونایی که ۲ شغله و ۳ شغله هستند)
۴- بیماری کم کاری و پر کاری تیروئید هم باعث ریزش شدید مو میشه البته اگه کنترل بشه مشکل حل میشه (مشکلات تیروئیدی معمولا از مشکلات روحی ایجاد میشه که با شماره ۲ در ارتباط است)

۵- کمبود روی و آهن در وعده های غذایی ما (البته روی آقایون تاثیرش کمتره چون بیرون یواشکی به خودشون میرسنTongue)

اینهایی که گفتم تجربیات منه !
البته بسیاری از اینها عوامل ریزش مو در خانمها هم هست که افسردگی میتو نه یک سری کچلی های مردونه رو در خانم‌ها ایجاد کنه البته نه مثل آقایون ولی دیدم دخترایی که قسمتی از سرشون کاملا خالی شده اما تفاوت عمده بین خانمها و اقایون اینه که خانوما اگه درمان کنند موهاشون در میاد ولی آقایون کچل می موننBig Grin

Heart روزگار غریبیست نازنین عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد Heart
مانشت از این شعر مستثناست!
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  جدیدا چرا پست های این تیپی تو مانشت زیاد شده!؟Idea بچه‌ها شما‌ها الان باید بیشتر تو جو کنکور باشید تا ...!Tongue

سهیل جان این هم یکی از اثرات کنکوره که مغز آدم از حالت آکبندی در میاد و سوالات مختلف می کنهSmile

اگر کاری را که همیشه می کردید ادامه دهید به همان چیزی دست می یابید که همیشه داشته اید . اگر کار متفاوتی انجام دهید به چیزهای متفاوتی دست می یابید.
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۳۶ ق.ظ
ببخشیدا ولی چه تاپیک خاله زنکی!!!

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasogh , rozh66
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۳۶ ق.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  ببخشیدا ولی چه تاپیک خاله زنکی!!!

شما جز مسخره کردن کار دیگه ای هم بلدین ؟ حیف مانشت نیست که بعضی‌ها اینجوری جوشو خراب می کنن؟Huh

ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۴۴ ق.ظ)asemani نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۳۶ ق.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  ببخشیدا ولی چه تاپیک خاله زنکی!!!

شما جز مسخره کردن کار دیگه ای هم بلدین ؟ حیف مانشت نیست که بعضی‌ها اینجوری جوشو خراب می کنن؟Huh

شما به همون موضوع کچل شدن مردا بپردازید ... واقعا معذرت میخوام موضوع مهمتونو مسخره کردم !!!!!

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasogh
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۵۴ ق.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۴۴ ق.ظ)asemani نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۳۶ ق.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  ببخشیدا ولی چه تاپیک خاله زنکی!!!

شما به همون موضوع کچل شدن مردا بپردازید ... واقعا معذرت میخوام موضوع مهمتونو مسخره کردم !!!!!

قبلا هم این کارو کردین که اینقدر بهم برخورد تاپیکمو پاک کردم !!!! لطفا اگه در مورد موضوعی حرف خاصی برای گفتن ندارید چیزی ننویسید !!!! نه اینکه هی مسخره کنید!!!!!

ارسال: #۱۰
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۱۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  جدیدا چرا پست های این تیپی تو مانشت زیاد شده!؟Idea بچه‌ها شما‌ها الان باید بیشتر تو جو کنکور باشید تا ...!Tongue

البته من یه بار انتقاد کردم به دیکتاتور بودن متهم شدم.بنظر من هم سوال یک کم جالب نیست حتی بعنوان سرگرمی.Huh
بهر حال اشکالی نداره سهیل جان بذار سوالاتشون رو مطرح کنن. اینجوری حافظه شون خالی میشه میتونن به مسائل درسی بهتر فکر کنن.Tongue
فرداد جان شوخی بود! همیشه فقط درس نمیشه که.

سخته، ولی ممکنه!
ارسال: #۱۱
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۶:۱۶ ب.ظ
واقعاً برای خودم متاسفم که فکر می کردم یک سوال طنز فقط یک جواب طنز داره نه این همه دعوا و مرافه، این سوال نه خاله زنکیه و نه سطح مانشت رو پایین میاره بلکه بستگی داره که چطور بهش نگاه کنی از دید طنز یا تمسخر. فکر می کردم جو مانشت صمیمی‌تر از این حرفها باشه‌، خیلی بهم برخورد.

ارسال: #۱۲
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط sama2010.)
همتون رو دوست دارم دیگه هم از کسی دلخور نیستم.Smile

ارسال: #۱۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ ب.ظ
این که خوبه
زشت میشن هیچکی نگاشوون نمیکنه
خوش به حال زنشون میشه
ارسال: #۱۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
تاپیک زیر خاکی ها رو بالا نیارین تو رو خدا Big Grin
به اندازه کافی تاپیک های متفرقه داریم.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۱۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ
حالا دعوا نکنین
من فکرکنم خیالشون راحت میشه زن گرفتن دیگه به خودشون نمیرسن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۸۳۱ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۹۰ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۱۸ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۹۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۹۲ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۰۳ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  چرا رأس تنها، عضو ماکسیمال هست؟ پشتکار ۱ ۲,۳۱۳ ۱۰ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close