زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)
۶ ۰

خاک بازی

ارسال: #۱۶
۲۹ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ق.ظ
خاک بازی
با دیدن انرژی مثبت کلی به خودم امیدوار شدم. فکر میکردم فقط من کار غیر درسی میکنم تو این فروم.Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۹ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: خاک بازی
(۲۹ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با دیدن انرژی مثبت کلی به خودم امیدوار شدم. فکر میکردم فقط من کار غیر درسی میکنم تو این فروم.Big Grin
کی گفته من کار غیر درسی می کنم اینا همش درسه درس زندگی Big Grin Big Grin Big Grin کلی من تحلیل رفتار یاد گرفتم اینجا و البته چیزای دیگه.این قدر جنبه روانشناسی دارند این عکسای دکتر که نمی دونید .خلاصه جای کار زیاد دارندShyCool

من زیاد درسام خوب نیست یعنی زیاد مطالب درسی کنکور یادم نیست Sadواسه این نمی تونم زیاد به بچه‌ها کمک کنم و بیشتر در این جاها هستم.شما دیگه یاد نگیرید خوب نیست این کارا.اخر و عاقبت من رو ببینید درس عبرت بشه واستون.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۹ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  من زیاد درسام خوب نیست یعنی زیاد یادم نیست مطالب Sad نمی تونم کمک درسی به بچه‌ها بکنم.
بر هر که کنکور داده بنگری به این درد مبتلاست!Cool
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۹ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ ق.ظ
خاک بازی
عکسی که عکس اصلی این تاپیک است. یعنی عکس بالایی آخرین عکس گرفته شده است Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۹ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خاک بازی
بیا!!! من گفتم اینا تهش با هم اشتی کردند حالا دوستان همش میگن نه اینا با هم خوب نبودن Smile Big Grin اول یه کدورتی بوده ولی در نهایت ختم به خیر شده. رفتند با هم برگردند Smile
نتیجه گیری: خانمه کم توقع بوده اقاهه هم درکش بالا بوده Smile دیگه حالا مهم نیست کی کوتاه اومده یا رفته منت کشی Big Grin Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat
ارسال: #۲۱
۳۰ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
دوستان هر چی گفتیم فقط از سر مزاح بود.Big Grin
شاید کمی خستگی درسهاتون در بره.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۲
۳۰ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۳۰ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان هر چی گفتیم فقط از سر مزاح بود.Big Grin

خوب خودتون اعتراف کردید که شوخی کردید پس یعنی اقاهه رفته منت کشی Big Grin
میگن ۵۰ درصد شوخی جدیهBig GrinBig GrinBig Grin
من که شوخی نکردم Tongueهمش درست بود . حالا دیدید نتونستید بفرستینشون دادگاه می گید شوخی کردید !Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۷ ۱۱,۵۱۷ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: atahmasebi
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۴۳۸ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  آیا تصویر بازیافت پایان نامه دانشگاه درست است؟ H-Arshad ۰ ۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  گرایش طراحی بازی های رایانه ای bahman2000 ۲ ۲,۴۳۲ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  دیتاست برای بازیابی اطلاعات مانند تصویر و متن در شبکه های اجتماعی minamm ۰ ۱,۸۷۵ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: minamm
  سوالات متداول در مورد کنسول های بازی پلی استیشن و ایکس باکس و لوازم جانبی ahmin ۰ ۲,۱۴۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ahmin
  بازیابی فایل جایگزین لهمشد ۲ ۷,۲۹۲ ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  نظریه بازی ها تولد آفتاب ۸ ۴,۷۶۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: تولد آفتاب
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه بازی ها دانشگاه فردوسی jazana ۰ ۱,۴۳۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  هرس آلفا بتا (بازی ها،جستجوهای خصمانه) stonehenge ۴ ۶,۶۵۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: naghmeh70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close