زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Scheduled Task در ویندوز xp

ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط - rasool -.)
سوال اول:
در Scheduled Task Wizard در مرحله ای که Username و Password می خواد چی رو باید وارد کرد؟ لطفا در صورت امکان این رو کامل توضیح بدید.

سوال دوم:
در Scheduled Task Wizard فرضا من آنتی ویروس رو گذاشتم که هفته ای یک بار فلان ساعت اجرا بشه. خوب سوال اینجاست که آنتی ویروس فقط اجرا می شه. چی کار کنم که بطور اتوماتیک شروع به scan‌ هم بکنه و ویروسها رو هم مثلا در انتهای کارش پاک کنه و آخرش بسته بشه.

متشکرم.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ)yaali نوشته شده توسط:  فرضا من آنتی ویروس رو گذاشتم که هفته ای یک بار فلان ساعت اجرا بشه. خوب سوال اینجاست که آنتی ویروس فقط اجرا می شه. چی کار کنم که بطور اتوماتیک شروع به scan‌ هم بکنه و ویروسها رو هم مثلا در انتهای کارش پاک کنه و آخرش بسته بشه.
طبیعتا آنتی ویروس همیشه تو حافظه رم مقیم هستش و همیشه در حال اجرا(اجرا لزوما به معنی اسکن کردن سیستم نیست).همه آتنی ویروس های معروف این قابلیت رو دارن که بهشون بگید در فلان روز و فلان ساعت کل سیستم رو scan کنه.وقتی تاریخ مورد نظر برسه آنتی ویروس به طور اتوماتیک شروع به اسکن میکنه و اگر به فایل مشکوکی برخورد کرد عمل خاصی رو انجام میده(مثلا فایل رو پاک یا قرنطینه می کنه)

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۴۰ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۷۸۷ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  آموزش آپدیت ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ elecomco ۰ ۲,۴۰۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  Brightness (تنظیم روشنایی) ویندوز ۱۰ کار نمی کند Happiness.72 ۴ ۳,۸۷۰ ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  غیرفعال کردن آپدیت خودکار ویندوز ۱۰ αɾια ۷ ۴,۵۸۲ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  مشکلات ویندوز ۱۰ αɾια ۲ ۲,۴۵۳ ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ ب.ظ
  مشکل در شبکه کردن ویرچوال ماشین با ویندوز، و مشکل در ای پی لوکال sanam9196 ۱ ۲,۱۴۱ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۰۴ ب.ظ
  ۱۵ task اصلی مدیر پروژه نرم افزار ملینا ارشد ۰ ۱,۱۳۰ ۲۰ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ملینا ارشد
Big Grin درخواست راهنمایی برای ssh زدن در پاور شل ویندوز hosnie19920 ۲ ۲,۳۳۹ ۱۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  مشکل در نصب ویندوز ۷ soheila-zd ۸ ۵,۴۴۳ ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: soheila-zd

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close