زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ارشد امنیت اطلاعات ؟؟؟ چی بخونم چطوری ؟

ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط dezchilds.)
سلام دوستان اول از همه یه حرفی میخوام بزنم که شاید بسی خنده دار باشه . بنده قصد دارم در کنکور ارشد رشته امنیت اطلاعات شرکت کنم و بسیار هم سمچ هستم که تو یکی از دانشگاه های ملی قبول بشم (شریف‌، امیر کبیر‌، ... نمیدونم )خوب ؟ من کارشناسی نرم افزار میخونم و رشته‌ام هم فنی بوده یعنی کارشناسی ناپیوسته‌! ریاضی‌ام هم ضعیفه ولی خوب دارم از پایه خودمو میسازم و تا یک سال دیگه از نظر پایه ریاضی قوی میشم . به نظر شما شانسی برای قبولی در همچین دانشگاه هایی با همچین ظرفیت هایی (مثلآ ۳۰ نفر) با اون شرکت کننده‌ها در این رشته که همشون از رشته ریاضی میان و با من زمین تا آسمون فرق میکنن دارم ؟ چه دروسی رو بخونم بیشتر کمک میکنه تو کنکور ارشد ؟ مباحث دوره کارشناسی ارشد امنیت چی هستند ؟
ممنون
زیاد هم نخندید Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahel-4b
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۰ ب.ظ
نمی دونم کی داره این تاپیک رو هی منتقل میکنه ولی وقتی منتقل میکنید یه ندایی هم بدید خوب مردم بس که دنبالش گشتم . ضمنآ منظور من کنکور ۹۱ نیست .
۰
۰
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ب.ظ
سلام دوست عزیز
اول حرف آخر رو بزنم: اگر بخوای رتبه ۱ مال تو خواهد بود
و حالا بقیه حرفا...:
کافیه یه گشتی تو اینترنت بزنی و مصاحبه های نفرات برتر کنکور که الان دارن تو شریف و امیر کبیر و تهران دوره ارشدشون رو میگذرونن رو بخونی می بینی که تعداد زیادی از اونها هستن که دوره های قبلی تحصیلیشون دانشگاه آزاد بودن یا پیام نور بودن یا حتی دانشگاه غیر انتفاعی بودن و وضعیت تحصیلی خیلی قوی و مطلوبی هم نداشتن
مثلا یادمه که رتبه ۳ نرم افزار یکی از سال های اخیر گفته بود که همیشه شب امتحانی بوده و تو دانشگاه هم جزو دانشجو های متوسط به پایین بوده، اما با چند ماه تلاش و پشتکار تونست رتبه ۳ بیاره و بره شریف
فقط کافیه یه برنامه ریزی متعادل داشته باشی جوری که خستت نکنه و مهمتر از همه اینکه با پیوستگی برنامت رو جلو ببری و اجازه ندی که از برنامت عقب بیوفتی
یکی از دوستان من که دوره لیسانسش رو تو پیام نور با معدل حدود ۱۳ گرفته بود، بعد از اینکه ۴ سال از تموم شدن لیسانسش گذشته بود تصمیم گرفت که ارشد قبول شه، یک سال خوند و البته واقعا خوب هم خوند و با برنامه ریزی خوبی جلو رفت و الان دانشجوی امیرکبیره تو مقطع ارشد
افراد زیادی هستن که با اینکه در ابتدای شروع راه هیچ کس فکر نمی کرد حتی مجاز بشن، در انتهای راه رتبه های عالی کنکور رو آوردن
اگر اونها تونستن پس تو هم میتونی ... توکلت به خدا باشه و راه رو شروع کن ... هر چقدر تو درس خوندن بیشتر سماجت به خرج بدی و جا نزنی، همون قدر هم نتیجه بهتری خواهی گرفت
موفق باشی
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: dezchilds , Donna , SarahArshad , dbdbdb , friendchp , Happiness.72
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ ب.ظ
RE: کنکور ارشد امنیت اطلاعات ؟؟؟ چی بخونم چطوری ؟
(۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
اول حرف آخر رو بزنم: اگر بخوای رتبه ۱ مال تو خواهد بود
و حالا بقیه حرفا...:
کافیه یه گشتی تو اینترنت بزنی و مصاحبه های نفرات برتر کنکور که الان دارن تو شریف و امیر کبیر و تهران دوره ارشدشون رو میگذرونن رو بخونی می بینی که تعداد زیادی از اونها هستن که دوره های قبلی تحصیلیشون دانشگاه آزاد بودن یا پیام نور بودن یا حتی دانشگاه غیر انتفاعی بودن و وضعیت تحصیلی خیلی قوی و مطلوبی هم نداشتن
مثلا یادمه که رتبه ۳ نرم افزار یکی از سال های اخیر گفته بود که همیشه شب امتحانی بوده و تو دانشگاه هم جزو دانشجو های متوسط به پایین بوده، اما با چند ماه تلاش و پشتکار تونست رتبه ۳ بیاره و بره شریف
فقط کافیه یه برنامه ریزی متعادل داشته باشی جوری که خستت نکنه و مهمتر از همه اینکه با پیوستگی برنامت رو جلو ببری و اجازه ندی که از برنامت عقب بیوفتی
یکی از دوستان من که دوره لیسانسش رو تو پیام نور با معدل حدود ۱۳ گرفته بود، بعد از اینکه ۴ سال از تموم شدن لیسانسش گذشته بود تصمیم گرفت که ارشد قبول شه، یک سال خوند و البته واقعا خوب هم خوند و با برنامه ریزی خوبی جلو رفت و الان دانشجوی امیرکبیره تو مقطع ارشد
افراد زیادی هستن که با اینکه در ابتدای شروع راه هیچ کس فکر نمی کرد حتی مجاز بشن، در انتهای راه رتبه های عالی کنکور رو آوردن
اگر اونها تونستن پس تو هم میتونی ... توکلت به خدا باشه و راه رو شروع کن ... هر چقدر تو درس خوندن بیشتر سماجت به خرج بدی و جا نزنی، همون قدر هم نتیجه بهتری خواهی گرفت
موفق باشی

سلام و ممنون که انقدر روحیه دادی و خداییش امیدوارم کردی . خوب این خوب خوندنو درست خوندن و سمچ شدن به درس چطوریه ؟ روش خاصی داره یا نه فقط کافیه شب تا صبح بیدار باشی ؟ . ممنون
۰
۰
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ
چرا خنده دار باشه؟؟؟مگه شما از اونایی که دانشگاهای خوب قبول شدن چی کم داری؟ فقط پشتکار و تلاش جدی و واقعی میخواد.
تا وقتی که شما خودتونو دست کم بگیرین و خودتونو باور نداشته باشین نمیتونین به قبولی فک کنین.

صددرصد میتونین اگه باور داشته باشین . یک رقمی هام از مریخ نیومدن.تا یک سال دیگه میتونین خودتونو ازین رو به اون رو کنین.

نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترها پایان نمی پذیرد دیر یا زود بُرد با آن کسی است که بردن را باور دارد ... بردن را باور داشته باش.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dezchilds , خانه سبز
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۰ ق.ظ
خوب حالا کسی نمیدونه برای ارشد امنیت باید چیکار کنم ؟ تقریبآ دو سال دیگه است ولی خوب ما میخواهیم پیش دستی کنیم . چه دروسی بخونم ؟ کلآ دروسی که تو خود ارشد امنیت ارائه میشه چی هست ؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ ب.ظ
این که چه درس هایی تو دوره امنیت تدریس میشه تا حد زیادی بستگی به دانشگاه داره که میتونین به سایت دانشگاه های مختلف مراجعه کنین و چارت این دوره رو ببینین

و اما درس خوندن... اول از همه بگم هر چقدر زودتر شروع کنی به نفعته پس حتی منتظر فردا نشو، همین امروز یه برگه کاغذ بزار جلوت و با توجهی به منابعی که باید مطالعه کنی شروع کن به برنامه ریزی
چطور باید برنامه ریزی کرد؟ این کاملا درسته که برنامه ریزی یه موضوع شخصی هست و برای آدم های مختلف متفاوت خواهد بود ولی به هر حال یک سری اصول و قوانینی وجود داره که اگر رعایت نشن باعت تلف شدن وقت و نتیجه نگرفتن میشه
و اما این اصول چین؟ مهمترینشون اینه که بلند پروازی نکنی... ممکنه یه نگاه به کتابا بندازی و بگی فکر می کنم بتونم برای فردا از هر کدوم از اینها فلان صفحه بخونم ولی با دید ایده آل به این "فکر میکنم" نگاه نکن ... چون این میشه بلند پروازی و معمولا در اکثر اوقات بلند پروازی‌ها جواب نمیدن ... پس نتیجه اینکه در ابتدا برای خودت برنامه سبکی در نظر بگیر و اون رو، روی یه برگه کاغذ بنویس و هر کدوم از آیتم های برنامه اون روزت رو که انجام دادی با ماژیک روش یه خط بکش یا اینکه کنارش یه تیک بزن که ببینی چه کارهایی رو انجام دادی و چه کارهایی موندن... سبک بودن برنامه در روزهای اول باعث میشه که چون میتونی برنامه هر روزت رو انجام بدی دلگرمی پیدا بکنی و بیشتر بری سراغ درس‌ها و بعدش رفته رفته میتونی برنامت رو سنگین‌تر کنی و ساعت مطالعه رو بالا ببری (هیچ کس از روز اول با روزانه ۱۰ ساعت درس خوندن شروع نکرده!!! اگر هم کرده بیشتر از یه هفته دووم نیاورده و به قول معروف پنچر شده!!!!!)
اینها باعث میشه که کم کم رو درس‌ها قوی بشی و وقتی تست زنی می کنی و خودت پیشرفت خودت رو حس میکنی باعث میشه نسبت به درس حریص‌تر بشی و بیشتر بری سراغش. میرسی به جایی که حتی قبول نمی کنی که یک جمله از یک مطلبی رو نفهمیده از روش رد بشی . این هم باعث میشه مطالب رو خیلی عمیق بخونی

همه این هایی که گفتم نیاز به زمان داره. دلیل اصلی اینکه خیلی از کنکوری‌ها نمیتونن به این شرایط آرمانی برسن اینه که وقت کافی ندارن که بخوان تا این حد روی همه مطالب تمرکز کنن
ولی اگر می خوای برای کنکور سال آینده آماده بشی، بهترین شرایط رو از نظر زمان داری و میتونی به این وضعیت آرمانی و ایده آل برسی و با اطمینان کامل و با آمادگی خیلی خیلی بالایی بری سر جلسه کنکور

پس اگر بخوام حرفام رو خلاصه جمع بندی کنم: زود شروع کن (فردا دیره، همین امروز استارت رو بزن)، حتما برنامه ریزی مکتوب داشته باش تا روند کارت رو ببینی، به هیچ عنوان تو برنامه ریزی بلند پروازی نکن و اجازه نده حس طمع بهت دست بده و با آرامش و آهسته شروع کن و رفته رفته حجم مطالعه رو بالا ببر... همه اینها باعث میشه بهترین کیفیت مطالعه رو داشته باشی.
و آخرین نکته: سعی کن پیوسته مطالعه کنی. این که یه روز بخونی و یه روز نخونی چیزی جز عقب افتادن از برنامه و در نتیجه دلسردی برات نداره و دلسردی تو درس خوندن بزرگترین سمه

موفق باشی
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , sahel-4b

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۱۷۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۷۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۶۸۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۴۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۲ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close