زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آمار و احتمالات مهندسی

ارسال:

HighVoltage پرسیده:

آمار و احتمالات مهندسی

برای این درس کتاب پارسه رو میگن کامل بخونید زیاده! و اگه تمام تست هاشو که آخرش هست حل کنید (N بار)حتما نتیجه می گیرید.
اگه دیگه خیلی می خواید حال کنید و به تهش برسید کتاب مدرسان شریف خیلی جامع کامله.
راجع به کتاب مقسمی و پوران پژوهش اطلاعاتی ندارم.
البته من این اطلاعات رو از دوستان کسب کردم و دلیل بر درست بودن ۱۰۰% نیست من تا ۵۰% تضمین می کنم.

۱
ارسال:

mahdieh-Z پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

کتاب طورانی خیلی کامل و به همون نسبت وقتگیر هستش! من خودم جزوه استاد نصیر (محبی) رو داشتم و با وجودیکه به کاملی پارسه نبود ولی تقریبا خطوط کلی مباحث مهم رو به دست میداد! فکر کردم احتمالا از خیلی از جاهای اون کتاب قطور پارسه ممکن هست که تو سراسری اصلا سوال نیادHuh!! در نتیجه selection خوندمش! به خصوص که خیلی از مطالبش هم فرمولهای حفظ کردنی هست و من یکی که حوصله حفظیجات ندارم!! مخصوصا سرکنکور که هرچی حفظ میکنی احتمال پرش داره!!

۱
ارسال:

Nastaran. پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

به نظر من کتاب پارسه منبع خوبیه.درسته حجمش زیاده ولی با یه برنامه ریزی درست می شه همشو خوند.خیلی از تستاش تکراریه و می شه از روشون رد شد.درصد خیلی کمی از مطالبش هم زیاد به درد کنکور نمی خوره و می شه نخوندشون.ولی در کل کتاب کامل و مفیدیه.

۱
ارسال:

رضا_ایرانی پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

کتاب پارسه (طورانی) خیلی خوب گفته و در خوب بودن این کتاب شک نکنید! خصوصا چهار فصل اولش. بین کنکوری‌ها فکر کنم پارسه از همه بهتره. این کتاب صفحه بندی خیلی قشنگی هم داره و باعث میشه که با لذت کتاب رو بخونید!!

۰
ارسال:

admin پاسخ داده:

RE: آمار و احتمالات مهندسی

(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۱۲ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  برای این درس کتاب پارسه رو میگن کامل بخونید زیاده! و اگه تمام تست هاشو که آخرش هست حل کنید (N بار)حتما نتیجه می گیرید.
اگه دیگه خیلی می خواید حال کنید و به تهش برسید کتاب مدرسان شریف خیلی جامع کامله.
راجع به کتاب مقسمی و پوران پژوهش اطلاعاتی ندارم.
البته من این اطلاعات رو از دوستان کسب کردم و دلیل بر درست بودن ۱۰۰% نیست من تا ۵۰% تضمین می کنم.

من تایید می کنم حرف های شما روBig Grin

۰
ارسال:

hamidkhl پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

من آمار نیکوکارو خوندم، حدود ۱۸۰صفحه درس داده و حدود ۲۵۰صفحه تست داره، تستها از همه‌ی رشته‌ها هستش در کل کتاب خوبیه، ولی من امسال کتاب طورانی را هم میخونم، چون چنتا از دوستام که امسال قبول شدن توصیه کردن

۰
ارسال:

compS پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

آمار فقط انتشارات پردازش!مخصوصا برای فصلای توزیعها و بعد اون

۰
ارسال:

HighVoltage پاسخ داده:

من جزوه پارسه ویرایش سال ۸۵ رو دارم کسی می دونه چاپ جدید که به صورت کتاب چاپ شده تغییر کرده یا نه؟
اگه تغییر کرده چقدر؟

۰
ارسال:

mahdieh-Z پاسخ داده:

(۲۴ خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۵۳ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  من جزوه پارسه ویرایش سال ۸۵ رو دارم کسی می دونه چاپ جدید که به صورت کتاب چاپ شده تغییر کرده یا نه؟
اگه تغییر کرده چقدر؟

کتاب پارسال ویرای جدیدی بود که چاپ اولش بود.البته من ورژن ۸۵ رو ندیدم ولی تا جایی که شنیدم باید چاپ جدید خیلی کاملتر از قبلی‌ها باشه چون حتی از لحاظ حجم هم ظاهرا تغییر کرده...

ارسال: #۱۰

HighVoltage پاسخ داده:

(۲۵ خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۳۷ ق.ظ)mahdieh-Z نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۵۳ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  من جزوه پارسه ویرایش سال ۸۵ رو دارم کسی می دونه چاپ جدید که به صورت کتاب چاپ شده تغییر کرده یا نه؟
اگه تغییر کرده چقدر؟

کتاب پارسال ویرای جدیدی بود که چاپ اولش بود.البته من ورژن ۸۵ رو ندیدم ولی تا جایی که شنیدم باید چاپ جدید خیلی کاملتر از قبلی‌ها باشه چون حتی از لحاظ حجم هم ظاهرا تغییر کرده...
اینی که من دارم ۱۶۳ صفحه بدونه سوالات آخرش با سوالات میشه ۲۶۲ صفحه.
چاپ جدید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال: #۱۱

Mazand_Dokht پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

این کتابی که شما معرفی کردید همون جزوه ایه که به دوستانی که در آزمون های پارسه شرکت می کردن می دادن و تعداد صفحاتش همون ۲۱۰ صفحه است (البته تا سال ۱۳۸۷).
اما در حال حاضر اون طور که من اطلاع دارم، توو کلاس های پارسه از کتاب ۶۰۰ و اندی صفحه ایه جناب مهندس طورانی استفاده می شه و اگه اشتباه نکنم ،منظور دوستان از کتاب جامع، همین کتابه .
توو این لینک این کتاب رو می تونید ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال: #۱۲

Raavak پاسخ داده:

سلام، دوستانی که کتاب طورانی (۶۸۰ صفحه ای) رو مطالعه کردند، به صورت درس و تست هست؟ یعنی تست های سالهای گذشته رو هم داره؟
چون شنیده بودم پاسخ تست‌ها در کتاب جداگانه ای هست و فقط به کسانی که در کلاس پارسه شرکت کردند داده میشه:huh Smile

ارسال: #۱۳

h_123 پاسخ داده:

(۲۶ خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ)Raavak نوشته شده توسط:  سلام، دوستانی که کتاب طورانی (۶۸۰ صفحه ای) رو مطالعه کردند، به صورت درس و تست هست؟ یعنی تست های سالهای گذشته رو هم داره؟
چون شنیده بودم پاسخ تست‌ها در کتاب جداگانه ای هست و فقط به کسانی که در کلاس پارسه شرکت کردند داده میشه:huh Smile

کتابی که من دارم ۶۴۶ صفحه است جلد توسی و قهوه ای نوشته "آمار و احتمال مهندسی قابل استفاده داوطلبان برق، کامپیوتر، علوم کامپیوتر، مکاترونیک
شرح کامل مباحث درسی همراه با مثالهای تالیفی
آزمونهای کارشناسی ارشد ۷۰ تا ۸۸ با حل تشریحی
خودآزماییهای طبقه بندی شده موضوعی" حل تشریحیاش خیلی کامله؛ شاید شما کتاب آمار انسانی رو گرفتین.
همون که Mazand_Dokht عزیز لینک داد.

۰
ارسال: #۱۴

msmiran پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

من آمار رو از روی مدرسان شریف خوندم، کتاب بسیار خوبی بود، تمامی مباحث رو البته به جز آزمونهای فرض رو پوشش داده، تونستم سه تست آمار رو درست بزنم،(سوال اول که مشکل داشت و اون سوالی که مربوط به آزمون فرض بود رو نزدم)
با خوندنش حداقل ۴ تست رو راحت میزنید، تضمین میکنم!!!

ارسال: #۱۵

parsaNA پاسخ داده:

(۳۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۳:۵۰ ق.ظ)msmiran نوشته شده توسط:  من آمار رو از روی مدرسان شریف خوندم، کتاب بسیار خوبی بود، تمامی مباحث رو البته به جز آزمونهای فرض رو پوشش داده، تونستم سه تست آمار رو درست بزنم،(سوال اول که مشکل داشت و اون سوالی که مربوط به آزمون فرض بود رو نزدم)
با خوندنش حداقل ۴ تست رو راحت میزنید، تضمین میکنم!!!
با تشکر از msmiran . خیالمو راحت کردی . Big Grin پیروز باشی

۰
ارسال: #۱۶

ahmadnouri پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

سلام دوستان
همه میگن جزوه پارسه برای آمار و احتمال مهندسی خوبه ما که نتونستیم گیر بیاریم اگه کسی داشته باشه ممنون میشم لینکشو برام بفرسته

ارسال: #۱۷

h_1234 پاسخ داده:

(۱۳ تیر ۱۳۸۹ ۰۸:۵۲ ق.ظ)ahmadnouri نوشته شده توسط:  همه میگن جزوه پارسه برای آمار و احتمال مهندسی خوبه ما که نتونستیم گیر بیاریم اگه کسی داشته باشه ممنون میشم لینکشو برام بفرسته

کتاب استاد طورانی برخلاف جزوه های موسسه فروش آزاد داره و در تایید صحبت دوستمون amironline می تونید از کتابفروشیها بخرید.

۰
ارسال: #۱۸

hamidkhl پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

من پارسال نیکوکار خوندم و الان میخوامطورانی بخونم
نظرتون در مورد آمار و احتمال مدرسان شریف چیه؟ شنیدم کتاب خوبیه، ارزش وقت گذاشتن داره؟

ارسال: #۱۹

Soheil پاسخ داده:

(۱۳ تیر ۱۳۸۹ ۰۲:۳۶ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  من پارسال نیکوکار خوندم و الان میخوامطورانی بخونم
نظرتون در مورد آمار و احتمال مدرسان شریف چیه؟ شنیدم کتاب خوبیه، ارزش وقت گذاشتن داره؟
من آمار مدرسان رو دارم ولی به نظرم خیلی سنگینه! من که نرسیدم همرو بخونم. اگه میخواید واقعا جدی بگیریدش به نظرم خوبه!

۰
ارسال: #۲۰

amironline پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

من جزوه پارسه رو ندیدم ولی کتاب طورانی رو خوندم، خوبه که میتونین از کتابفروشیها تهیه کنین

من برا کارشناسی ناپیوسته کتاب آمار و احتمال نیکوکار گشترش علوم پایه رو خوندم اونم کتاب جالبی بود

۰
ارسال: #۲۱

hanif پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

سلام کتاب ازاد اقای طورانی مال کودوم انتشاراته ؟ دیدم نوشته بود زیتون سبز هرچی گشتم همچین انتشاراتی رو پیدا نکردم
SOS

۰
ارسال: #۲۲

amironline پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

مشخصات دقیق کتاب آمار محسن طورانی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال: #۲۳

hanif پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

ممنون امیر اقا من این لینک رو دیدم ولی کلا انتشاراتی به اسم زیتون سبز پیدا نکردم. چه برسه به کتابش

۰
ارسال: #۲۴

hamidkhl پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

کتاب آمار طورانی برای انتشارات پارسه هستش، کتاب همین شکلیه که تو لینکی که دوستان دادن، ولی روش نوشته پارسه
قیمت و بقیه مشخصات درسته، فقط انتشاراتش غلطه
من به پارسه کرج زنگ زدم این کتابو بدون ثبت نام نمیدن، ولی از انقلاب میشه تهیه کرد

۰
ارسال: #۲۵

hanif پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

ممنون. من ثبت نام کردم. احتمالا بتونم گیرش بیارم . یه زنگی هم به انتشارات میزنم.

۰
ارسال: #۲۶

Fardad-A پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی-کتاب طورانی

سلام
من امروز (۲۴/۶/۸۹)کتاب طورانی را در کتابفروشی محسن،خیابان انقلاب،نزدیک میدان انقلاب ،روبروی سینما بهمن،دیدم که داشت. البته دو نوع هست یک نوع دو جلدی که فقط جلد دومش را داشت و یک نوع هم تک جلدی قیمت نوع دوم ۷۵۰۰ تومان و اون جلد دوم ۹۰۰۰ تومان . هر دو هم مال پارسه هستش. اون تک جلدی همونی هست که نوشته مخصوص داوطلبان کنکور ارشد و...

۰
ارسال: #۲۷

SarahArshad پاسخ داده:

با سلام خدمت شما دوستان یه سوال داشتم
می خاستم ببینم به نظر شما برای من اصلا علاقه ای به آمار ندارم اما به خودم قول دادم که این درس رو
براش حسابی وقت بزارم و تست هاشو هم از دست ندم کدوم کتاب توصیه میشه؟
آمار طورانی
آمار مدرسان
من می خام از پایه بگه بیاد بالا به زبان ساده و سلیس .

۰
ارسال: #۲۸

luna پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

آمار مدرسان رو من نخوندم ولی آمار طورانی خیلی ساده همه چی رو گفته.

ارسال: #۲۹

Soheil پاسخ داده:

(۲۴ شهریور ۱۳۸۹ ۰۴:۴۶ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  آمار مدرسان رو من نخوندم ولی آمار طورانی خیلی ساده همه چی رو گفته.
آمار مدرسان خیلی مفصله! من که نرسیدم کامل بخونمش! به نظرم زیادم چیز جالبی نیست

۰
ارسال: #۳۰

admin پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

آمار مدرسان کتاب خیلی خیلی خوبیه. اما به نظر من ابتدا آمار پارسه( طورانی )رو بخونید.

۰
ارسال: #۳۱

hsh88 پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

خیلی نامردین دیر گفتید دیگه الان نمیرسم مدرسان را بخرم بخونم

ارسال: #۳۲

grayman پاسخ داده:

(۳۰ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  خیلی نامردین دیر گفتید دیگه الان نمیرسم مدرسان را بخرم بخونم

اصلا نگران نباشین- چیز خاصی رو از دست ندادین - من که خوندم اصلا قابل مقایسه با آمار پارسه نیست.حتی تستاش. من برای مهندسی صنایع-سیستم پارسه رو خوندم و دارم که خلاصه ترشه میشه همین امار مهندسی کامل و خوب توضیح داده + تمرینات حل شده آخر فصلش هم بخونید راحت تست میزنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال: #۳۳

hsh88 پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

منظورتون حل خودآزمایی های آخر فصلشه؟
توی سایت طورانی حلش نیست شما دارید حلشو؟
ممنون خیالم راحت شد

ارسال: #۳۴

grayman پاسخ داده:

(۳۰ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۱۵ ق.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  منظورتون حل خودآزمایی های آخر فصلشه؟
توی سایت طورانی حلش نیست شما دارید حلشو؟
ممنون خیالم راحت شد
من کتاب آمار صنایع-سیستم پارسه رو دارم - اون تو جواب خودازمایی‌ها رو آخر کتاب داده با راه تشریحی ولی بعد از هر خودآزمایی یک سری تست های مربوط به سال قبل رو تشریحی حل کرده.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال: #۳۵

agha_reza پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

کسی از کتاب آمار و احتمالات مهنذسی ارشد سپاهان خبری داره >؟ ب درد بخور هست

۹۳۰ صفحه است و تالیف ۳ نفره کسی میدونه چطوریاست
سپاس فراوان

۰
ارسال: #۳۶

ramzi پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

سلام من یک سوال داشتم چه فرقی بین دوکتاب آمار واحتمال مهندسی مهندس طورانی که در لینکهای زیر می باشد .هست؟

واین کتاب

۰
ارسال: #۳۷

رضا_ایرانی پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

سلام.
کسی ویس برای آمار و احتمال سراغ داره؟
واقعا خیلی خیلی بهش نیاز دارم، اگه لینک بزارید واقعن ممنون میشم.

۰
ارسال: #۳۸

alamdar پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

بچه‌ها کتاب آمار طورانی هم درس گفته هم تست؟

واسه ارشد کفایت میکنه یا مرجع هم لازه و اگر آره چه مرجعی؟

ممنون

۰
ارسال: #۳۹

hanif پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

دوستان قبلا اشاره کردن این کتاب کتاب بسیار جامعی هست. و کافیه

۰
ارسال: #۴۰

رضا_ایرانی پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

کسی ویس آمار سراغ نداشت نه؟
پیشاپیش از همه ممنون

۰
ارسال: #۴۱

alaydyn پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

در این زمینه آمار یک کتاب معرفی کنید نه چندین کتاب وقت کمه یک کتاب برای کنکور امسال از اول تاپیک تا اینجا چندین کتاب معرفی شده به خاطر همین گیج شدیم کدام را تهیه کنیم ؟

ارسال: #۴۲

رضا_ایرانی پاسخ داده:

(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ ب.ظ)alaydyn نوشته شده توسط:  در این زمینه آمار یک کتاب معرفی کنید نه چندین کتاب وقت کمه یک کتاب برای کنکور امسال از اول تاپیک تا اینجا چندین کتاب معرفی شده به خاطر همین گیج شدیم کدام را تهیه کنیم ؟

اگر کتاب فشرده تقریبا کامل میخوای، آمار طورانی رو از پارسه بگیر.

۰
ارسال: #۴۳

popp پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

من آماره طورانی(پارسه) رو چاپ ساله ۸۵ رو دارم
همینو بخونم ؟ یا در چاپه جدید فرق کرده؟
این چاپش تا قبله مجموعه تستاش ۱۶۳ صفحه درس و مثال داره.
چاپه جدیدش یه نفر لطف میکنه بگه چقدر درس داده؟
نمیدونم همینو بخونم یا نه؟ به نظرم درس هاش خیلی خلاصه هست. البته هنوز نخوندمش.
برای کسی که ممکنه پایه خوبی نداشته باشه جواب میده؟

۰
ارسال: #۴۴

summer_66 پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

کتاب جدیدش تست های هر فصلش بعد از درس همون فصله و تست هاش خیلی بیشتر از کتاب قبلی هست (البته من ۸۵ رو ندیدم اما کتاب ۸۷ رو دیدم و بر اساس کتاب ۸۷ دارم عرض میکنم). اما از لحاظ درس خیلی تفاوتی با قبلی نداره بد نیست که کتاب جدید رو گیر بیاری و تمرین و تستاش رو ببینی اما توی این فاصله کتاب خودت رو بخون آمار طورانی به طور کلی کتاب خوبی هست. کتاب جدیدش با درس و تستاش کلا ۵۶۰ صفحه داره.

۰
ارسال: #۴۵

*farnaz* پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

سلام بچه‌ها کسی pdf این کتاب رو نداره من رفتم بگیرم گیرم نیومد یکی داشت مال ۸۷

۰
ارسال: #۴۶

popp پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

دوستانی که الان دارن کتاب امار پارسه رو میخونن میشه بگن چاپ ساله چند رو دارن میخونن؟ میخوام برم مشهد ببینم پیدا میشه .

ارسال: #۴۷

firouzi.s پاسخ داده:

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  دوستانی که الان دارن کتاب امار پارسه رو میخونن میشه بگن چاپ ساله چند رو دارن میخونن؟ میخوام برم مشهد ببینم پیدا میشه .

یعنی انقدر امار پارسه خوبه؟؟؟که به خاطرش بری مشهد
من آمارپارسه رو ندیدم اما آمار مدرسان رو دارم می خونم تازه شروع کردم خیلی راضیم
رفتی مشهد بچه های مانشتم دعا کن

۰
ارسال: #۴۸

matin724 پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  دوستانی که الان دارن کتاب امار پارسه رو میخونن میشه بگن چاپ ساله چند رو دارن میخونن؟ میخوام برم مشهد ببینم پیدا میشه .
چاپ ۹۰

۰
ارسال: #۴۹

رعنا پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

سلام از بین جزوات اساتید به نظر شما جزوه کدوم استاد بهتره برای کسی که وقت کافی برای خوندن نداره؟(ممنون میشم زودتر جواب بدین)

۰
ارسال: #۵۰

navid-p پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

لطفا راهنایی کنید برای حذف چند فصل کدوم‌ها رو حذف کنم؟البته فصل ۱ رو خوندم؟

۰
ارسال: #۵۱

arezu_2020 پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

سلام میخواستم بدونم آمار پارسه واسه رشته های مهندسی با رشته مدیریت فرق داره؟کدوم مباحث رو اضافه تر داره؟

ارسال: #۵۲

yaser_ilam_com پاسخ داده:

(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ)arezu_2020 نوشته شده توسط:  سلام میخواستم بدونم آمار پارسه واسه رشته های مهندسی با رشته مدیریت فرق داره؟کدوم مباحث رو اضافه تر داره؟
البته مدیریت آسون تره .
اولا لازم نیست تمام مطالب رو بخونید .
ثانیا سطح سوالات مدیریت پایین تره .
توصیه دارم حل تست های مدرسان شریف رو کار کنید .

۰
ارسال: #۵۳

MIT پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

کسی میدونه به جای فصل آخر کتاب آمار پارسه که توزیع های نمونه ای براورد وآزمون هست چه منبع یا جزوه ای هست که خلاصه تر باشه؟ و از کجا میشه دانلودش کردکسی میتونه آپلودش کنه؟
سپاس

۰
ارسال: #۵۴

hosnieh پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

من رفتم کتاب پارسه بگیرم، تالیف "احمد گائینی" بود نه طورانی، بعدشم روش نوشته بود برای رشته صنایع و آمار و ریاضی. تو سایت پارسه ام همین کتاب بود. د.ستانی که کتاب پارسه رو تایید میکنند آیا همین کتابی که من دیدم؟

۰
ارسال: #۵۵

Jooybari پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

کتابش اینه:

آمار و احتمال مهندسی
مولف: محسن طورانی
رشته های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر

۰
ارسال: #۵۶

Fardad-A پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

لطفا" برای هر سوال یه تاپیک جدید باز کنید.
این تاپیک بسته و منتقل میشه تا سوال و جوابهاش تفکیک بشه و در بخش مناع گذاشته بشه.

ارسال: #۵۷

ملیکا پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

من دارم کتاب آمار و احتمال قهرمانی (ترجمه شده )‌، انتشارات دانشگاه شریف رو می خونم‌، اگه کسی میخواد آمار رو مفهومی بخونه خیلی کتاب توپیه .. حل مسایل هم داره ...

ارسال: #۵۸

admin پاسخ داده:

آمار و احتمالات مهندسی

من به شدت کتاب مدرسان شریف رو دوست داشتم و واسه کنکور دکتری هم ازش استفاده کردم. کتاب خیلی خیلی خوبیه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست حل تست - احتمالات ۴۴۰۰۰۰ ۲ ۱,۷۴۹ ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: حمیدسام
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۱۲ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  سوال آمار moradi265 ۱ ۱,۹۰۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  آمار و احتمالات مهندسی moslemrahmati ۳ ۲,۶۱۴ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
Question مشورت در حل یک تست آمار marvelous ۶ ۴,۲۸۸ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۴۳ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  آمار قبولی های آیتی ۹۷ Happiness.72 ۰ ۲,۲۲۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۸۳۲ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
Lightbulb دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ daisy ۱۴ ۳۲,۸۱۰ ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: deltangeharam
  آمار کتاب و نگرانی درباره صحت آن H-Arshad ۱ ۱۹ ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close