زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اشتباهات کتاب پوران پژوهش

ارسال:

farazin پرسیده:

اشتباهات کتاب پوران پژوهش

سلام
بچه‌ها تو این پست هرکس هر اشتباهی رو که تو حل تست های پوران پژوهش دید بگه تا بگیه دچار مشکل نشن.

اول خودم شروع می کنم

صفحه ۲۸ سوال ۱۸ سراسری ۸۷ گزینه اول درسته

صفحه ۱۶۸ سوال ۴۰ گزینه اول درسته

صفحه ۱۶۸ سوال ۴۲ آزاد ۸۴ گزینه سوم درسته
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

aatwo پاسخ داده:

RE: اشتباهات کتاب پوران پژوهش

(۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  سلام
بچه‌ها تو این پست هرکس هر اشتباهی رو که تو حل تست های پوران پژوهش دید بگه تا بگیه دچار مشکل نشن.

اول خودم شروع می کنم

صفحه ۲۸ سوال ۱۸ سراسری ۸۷ گزینه اول درسته

صفحه ۱۶۸ سوال ۴۰ گزینه اول درسته

صفحه ۱۶۸ سوال ۴۲ آزاد ۸۴ گزینه سوم درسته

دوسته عزیز لااقل بگو چه کدوم کتابشHuh

ارسال:

Masoud05 پاسخ داده:

RE: اشتباهات کتاب پوران پژوهش

(۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  دوسته عزیز لااقل بگو چه کدوم کتابشHuh

شما الان تو بخش نظریه زبانها هستید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۵۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۱۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۱۶ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  علاقه مندی پژوهشی luna ۷۷ ۶۷,۸۹۴ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: newsoftware11
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۵۳ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۵۵ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۵۶ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  تغییر از پژوهش محور به آموزش محور همیشه بهار ۰ ۱,۵۰۸ ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: همیشه بهار
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۱۳ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  خرید کتاب پایگاه داده پارسه و طراحی الگوریتم پوران پژوهش sahar bano ۰ ۱,۸۰۷ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sahar bano

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close