زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شما به طراحی این سایت نمره چند می دید؟

ارسال: #۱۶
۰۳ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ
RE: شما به طراحی این سایت نمره چند می دید؟
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۱ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  [
یعنی، امیدی هست !

تا وقتی زندگی برپاست امید هم هست.. فقط تلاش میخواد..
موفق باشی

حتما !

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ق.ظ
شما به طراحی این سایت نمره چند می دید؟
رو ترکیب بندی رنگ هاش کار کنین!رنگ هاش اصلا به هم نمی خوره!
به نظر من یه سایت برای باید ساده و شیک باشه(فقط نظر شخصیه)! اما سایت شما به دلیل عکس زمینه که خیلی شلوغه و رنگ لینک‌ها و ...تو نگاه اول آدم و سر در گم می کنه معلوم نیست چی به چیه!
رنگ لینک‌ها هم که اصلا به زمینه‌ی پشتش و حالت های دیگه‌ی لینک نمی خوره!(البته ممکنه سلیقه ای باشه)
از نظر فنیش هم که بچه‌ها گفتن!
من بهتون ۱۴ می دم!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۱۸
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط Only_God.)
(۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  رو ترکیب بندی رنگ هاش کار کنین!رنگ هاش اصلا به هم نمی خوره!
به نظر من یه سایت برای باید ساده و شیک باشه(فقط نظر شخصیه)! اما سایت شما به دلیل عکس زمینه که خیلی شلوغه و رنگ لینک‌ها و ...تو نگاه اول آدم و سر در گم می کنه معلوم نیست چی به چیه!
رنگ لینک‌ها هم که اصلا به زمینه‌ی پشتش و حالت های دیگه‌ی لینک نمی خوره!(البته ممکنه سلیقه ای باشه)
من بهتون ۱۴ می دم!

اگه یه روزی استاد بشین خیلی سختگیر می شین ،از نظر من که کارش حرف نداشت یه سایت ساده ولی شیک و جدید ،اصلا جدول در اون استفاده نشده و از لایه‌ها استفاده کرده با این حال ریزولیشن های مختلف رو درست جواب میده وخودشو فیت میکنه ،شکل و نماش هم خوبه یکی از دوستام که در دانشگاه باهنر بوده yarandish رو میشناسه گفت که سایتش در مسابقات طراحی وب در شکل و نما بالاترین امتیاز رو آورده !
البته نمی دونم یاراندیش خودت بگو !
ارسال: #۱۹
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ق.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Only_God نوشته شده توسط:  رو ترکیب بندی رنگ هاش کار کنین!رنگ هاش اصلا به هم نمی خوره!
من بهتون ۱۴ می دم!

اگه یه روزی استاد بشین خیلی سختگیر می شین ،از نظر من که کارش حرف نداشت یه سایت ساده ولی شیک و جدید ،اصلا جدول در اون استفاده نشده و از لایه‌ها استفاده کرده با این حال ریزولیشن های مختلف رو درست جواب میده وخودشو فیت میکنه ،شکل و نماش هم خوبه یکی از دوستام که در دانشگاه باهنر بوده yarandish رو میشناسه گفت که سایتش در مسابقات طراحی وب در شکل و نما بالاترین امتیاز رو آورده !
البته نمی دونم یاراندیش خودت بگو !
نظر شما هم محترمه!اما اگر کسی یه جایی مقام بیاره دلیل نمی شه کارش بی عیب و نقص باشه!من به عنوان یه کاربر عادی نظر دادم و نه از نظر فنی!
چون اکثر کاربرا اطلاع کمی در این زمینه دارن از نظر فنی!و من ایرادی از نظر فنی نگرفتم!هر چند که بعضی از دوستان نظراتی داده بودن!
اما ظاهر سایت و من که اصلا نمی پسندم!ظاهر شلوغش با عث سر در گمی کاربر می شه و ترکیب رنگ شو ن و... که گفتم!
خوش به حال دانشجو های شما که این همه آسون می گییرین بهشون!Cool
من قصد ندارم استاد شم!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال: #۲۰
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  نظر شما هم محترمه!اما اگر کسی یه جایی مقام بیاره دلیل نمی شه کارش بی عیب و نقص باشه!من به عنوان یه کاربر عادی نظر دادم و نه از نظر فنی!
چون اکثر کاربرا اطلاع کمی در این زمینه دارن از نظر فنی!و من ایرادی از نظر فنی نگرفتم!هر چند که بعضی از دوستان نظراتی داده بودن!
اما ظاهر سایت و من که اصلا نمی پسندم!ظاهر شلوغش با عث سر در گمی کاربر می شه و ترکیب رنگ شو ن و... که گفتم!
من قصد ندارم استاد شم!
تا حالا فکر می کردم اگه کسی وارد سایت بشه در نگاه اول اون رو ساده می بینه چون تنها از یه منو راست و دو منو چپ تشکیل شده ،و حتی فکر می کردم که رنگ منوها به سایت میاد اما مثه اینکه اشتباه فکر می کردم !
بسیار ممنون از نظرتون دوست عزیز ،ایشالله بعد از کنکور اصلاحش می کنم

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۲۱
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۳۷ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  نظر شما هم محترمه!اما اگر کسی یه جایی مقام بیاره دلیل نمی شه کارش بی عیب و نقص باشه!من به عنوان یه کاربر عادی نظر دادم و نه از نظر فنی!
من قصد ندارم استاد شم!
تا حالا فکر می کردم اگه کسی وارد سایت بشه در نگاه اول اون رو ساده می بینه چون تنها از یه منو راست و دو منو چپ تشکیل شده ،و حتی فکر می کردم که رنگ منوها به سایت میاد اما مثه اینکه اشتباه فکر می کردم !
بسیار ممنون از نظرتون دوست عزیز ،ایشالله بعد از کنکور اصلاحش می کنم

خواهش می کنم!
سادگی به تعداد کم منو‌ها نیست!
می دونین ترکیب بندی رنگش یه طوریه که ادم باید دقت کنه تا بفهمه چی به چیه!
البته این نظر من هست!من کلا به سادگی اعتقاد دارم!شاید نظر دیگران چیز دیگه ای باشه!
اگر تعداد منو‌ها زیاد باشه اما طبقه بندی خوبی داشته باشه منظم‌تر هم هست(منظورم اینه که صرفا تعداد کم منو‌ها باعث ساده بودن نمی شه)
و به نظرم باید پس زمینه طوری باشه که چیزهای ذیگه توش قابل تشخیص باشن!
مثلا اگر اپاسیتی تصویر پیش زمینه رو کمتر می کردین شاید بهتر می شد!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۸۰۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۲۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۳ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۳,۹۹۸ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۱۲ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۲۸ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close