زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات پیشنهادی

ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط هاتف.)
سوالات پیشنهادی
سلام
هر کسی ممکنه در روند مطالعه خودش از این درس به نکته قابل توجهی دست پیدا کنه که احتمال بده مفید و با ارزشه.
هرچند به دلیل ایجاد نظم در این قسمت فروم، نمی توان اجازه داد کاربران مستقیما سوالاتی رو مطرح کنند اما من از ایده‌ها و سوالاتی که برای من در این زمینه فرستاده بشه استقبال می کنم.
از شما درخواست می کنم اگر سوال بحث برانگیز و مفیدی طرح کردید با من در میان بگذارید.

یادمان باشد اگر مطلبی رو به دیگران یاد بدیم، هرگز فراموش نخواهیم کرد.
به امید اینکه عاشق همه هستی باشیم، و به همه خدمت کنیم.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , mamat , Xilinx , yarandish , rozh66 , **sara** , csharpisatechnology
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ
سوالات پیشنهادی
این همه اومدن تشکر کردن اما هیچکس مطلب نذاشت. بذارید خودم شروع کنم شاید شروع کردین:
زمانبدی feedback رو توضیح بده آقا هاتف!
این مسئله رو یکی توضیح بده :
[تصویر:  142229_1_1379088061.gif]
طریقه ی صف بندی پروسه ها توی شکل فوق رو بگید.
اینم کمی توضیح از زمانبندی بازخورد :
اگر هیچ نشانه ای از طول نسبی پردازه ها متفاوت نداشته باشیم هیچ یک از روشهای HRRN , SRT , SPN را نمی توان بکار برد.
راه دیگر:از طریق جریمه کردن کارهایی که زمان طولانی تری به اجرا در آمده اند.
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ق.ظ
سوالات پیشنهادی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۱۴ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۱۰ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374
  دانلود کتب پیشنهادی برای درس معماری پیشرفته انرژی مثبت ۵ ۶,۹۲۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhat416
  لیست انتخاب رشته پیشنهادی رشته آیتی هر دو گرایش alilash ۰ ۲,۰۱۷ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  پروژه پیشنهادی ای تی و پزشکی Rehe1994 ۰ ۲,۰۰۱ ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994
  منابع پیشنهادی برای درس نظریه علوم کامپیوتر انرژی مثبت ۲۳ ۲۸,۳۳۳ ۰۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: پشت کنکور
  منبع پیشنهادی درس برنامه سازی shahmoradi ۵ ۵,۰۷۲ ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir8163
  فروش کتاب(طبق لبست پیشنهادی رتبه های برتر سنوان گذشته + اساتید برتر) saberz ۱ ۱,۵۷۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saberz
  منابع پیشنهادی این درس انرژی مثبت ۹ ۶,۴۴۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: aryaeei

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close