زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خداحافظ FaceBook

ارسال: #۱۶
۲۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ق.ظ
RE: خداحافظ FaceBook
(۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  ای بابا . خود این سرکشی به پروفایل این و اون یه نوع علم اندوزیه دیگه! Big Grin

اون موقع‌ها که ما جوون بودیم به این کارا نمی گفتن علم اندوزی!Big GrinBig Grin شاید من پیر شدم!نشل جوون و درک نمی کنمTongue

دقیقا می گن علم اندوزی . فکر کن شما می خوای اپلای کنی یه دانشگاه . باید بری استاد پیدا کنی دیگه . اول باید بری مباحث مورد علاقه‌ی استادو پیدا کنی بعد توجه استادو به خودت جلب کنی: دی . خب فیس بوک یه جور تمرینه دیگه برای این علم اندوزی .
از یه جنبه‌ی دیگه هم که نگاه کنی اگه انسان علمش (ازین لحاظ) تامین نشه نمی تونه حواسشو جمع کنه که به علم اندوزی (ازون لحاظ) بپردازه! Big Grin

اون قدیما که ما اپلای گرفتیم فیس بوک نبود،اپلای هم گرفتیمBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ق.ظ
خداحافظ FaceBook
پس ۷۰ ۸۰ سالو رد کردین: دی .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  پس ۷۰ ۸۰ سالو رد کردین: دی .

الان نوه‌ام ۸۰ ساله شهBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  به گزارش فارنت و به نقل از پی‌سی‌مگزین گروه هکری انونیموس که این روزها بر خلاف معنای نام خود، نام بزرگی برای خود دست و پا کرده است در اطلاعیه‌ای وعده داد که در روز پنجم نوامبر (۱۴ آبان) شبکه اجتماعی فیس‌بوک را به جرم نقض حریم خصوصی کاربران به طور کامل نابود کند.
این گروه هکری در اطلاعیه خود در یوتیوب آورده است: فیس‌بوک اطلاعات را به آژانس‌های دولتی می‌فروشد و به شرکت‌های امنیتی اطلاعاتی برای جاسوسی از مردم سرتاسر جهان دسترسی مخفی اعطا کرده است.
این موضوع همواره از سوی فیس‌بوک رد شده است که اطلاعات کاربران را بدون موافقت کاربران با طرف سومی به اشتراک گذاشته باشد.
این گروه هکری با اشاره به تاریخ ۱۴ آبان اعلام کرده است که این شبکه اجتماعی پس از این تاریخ دیگر به ارائه سرویس به کاربران قادر نخواهد بود و از کاربران فیس‌بوک خواسته است تا برای دفاع از آزادی اطلاعات و حفظ حریم شخصی خود به کمپین نابودی فیس‌بوک ملحق شوند.
این گروه همچنین به کاربران فیس بوک هشدار داده است که هر فعالیتی که در فیس‌بوک انجام می‌دهید در آن ثبت می‌شود و حتی اگر اکانت خود را پاک کنید باز هم اطلاعات شخصی شما از بین نخواهد رفت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من این ویدئو رو ندیدم ولی یه بار این خبر رو شنیدم و بعدش تا اونجا که می دونم این گروه به شدت تکذیب کرد چنین چیزی رو.
تا جایی که من سایت های مختلف رو چک کردم خبری از تکذیب نیست و این گروه قبلا هم از این وعده‌ها داده و عملی شده حالا باید صبر کرد و دید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage
ارسال: #۲۰
۲۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ ق.ظ
خداحافظ FaceBook
من اصلا تاحالا فیس بوک نرفتم.یه بارم که خواستم برم فیلتر بود.ولی کلا راجع به این جور سایتها باید بیشتر تعقل کرد.کلا در دنیای مجازی باید آدم بیشتر از دنیای واقعی محتاط باشه و تامل کنه.البته من زیاد اهل اینترنت و اونترنت نیستم . فقط در حد لزوم ازش استفاده می کنم.این بود انشای من.Big Grin
ولی حالا فیس بوکو رها کنید من به مانشت خیلی معتاد شدم. Big GrinBig GrinBig Grin

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , SarahArshad
ارسال: #۲۱
۲۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  به گزارش فارنت و به نقل از پی‌سی‌مگزین گروه هکری انونیموس که این روزها بر خلاف معنای نام خود، نام بزرگی برای خود دست و پا کرده است در اطلاعیه‌ای وعده داد که در روز پنجم نوامبر (۱۴ آبان) شبکه اجتماعی فیس‌بوک را به جرم نقض حریم خصوصی کاربران به طور کامل نابود کند.
این گروه هکری در اطلاعیه خود در یوتیوب آورده است: فیس‌بوک اطلاعات را به آژانس‌های دولتی می‌فروشد و به شرکت‌های امنیتی اطلاعاتی برای جاسوسی از مردم سرتاسر جهان دسترسی مخفی اعطا کرده است.
این موضوع همواره از سوی فیس‌بوک رد شده است که اطلاعات کاربران را بدون موافقت کاربران با طرف سومی به اشتراک گذاشته باشد.
این گروه هکری با اشاره به تاریخ ۱۴ آبان اعلام کرده است که این شبکه اجتماعی پس از این تاریخ دیگر به ارائه سرویس به کاربران قادر نخواهد بود و از کاربران فیس‌بوک خواسته است تا برای دفاع از آزادی اطلاعات و حفظ حریم شخصی خود به کمپین نابودی فیس‌بوک ملحق شوند.
این گروه همچنین به کاربران فیس بوک هشدار داده است که هر فعالیتی که در فیس‌بوک انجام می‌دهید در آن ثبت می‌شود و حتی اگر اکانت خود را پاک کنید باز هم اطلاعات شخصی شما از بین نخواهد رفت.

من این ویدئو رو ندیدم ولی یه بار این خبر رو شنیدم و بعدش تا اونجا که می دونم این گروه به شدت تکذیب کرد چنین چیزی رو.
تا جایی که من سایت های مختلف رو چک کردم خبری از تکذیب نیست و این گروه قبلا هم از این وعده‌ها داده و عملی شده حالا باید صبر کرد و دید.

فعلا بیشتر از صحتش صحبت میشه تا ردش ولی در هر حال سابقه گروه پر از این جور وعده هاست کاری که میتونیم انجام بدیم اینه که تا ۱۴ آبان منتظر بمونیم ،هر چند فکر نکنم بتونن FaceBook رو برای همیشه نابود کنن شاید بتونن برای چند روز یا هفته کارشو مخطل کنن که همین هم ضرر هنگفتی به FaceBook میزنه.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ ب.ظ
خداحافظ FaceBook
امروز فکر کنم روز موعوده!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , HighVoltage
ارسال: #۲۳
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۳۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  امروز فکر کنم روز موعوده!
تا الان که خبری نیست.Big Grin

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خداحافظ مشاوره درسی کنکور ارشد ۹۱ farazin ۳ ۳,۹۱۸ ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: farazin
Sad خداحافظ!! yasemi ۳۵ ۱۷,۴۱۱ ۰۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hsh88
  تا اطلاع ثانوی مانشت خداحافظ hsh88 ۱ ۲,۳۲۲ ۲۶ دى ۱۳۸۹ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: samanium

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close