زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهمان شدن دانشگاه

ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۱:۱۰ ق.ظ
مهمان شدن دانشگاه
سلامم من ترم دوم مهدسی کامپیوتر هستم میخواستم بدونم درس خوندن تو دوران مهمان شدن چطور هست؟ ایا مثل دانشگاه خودمونه یا طور دیگه ایع؟امتحانا رو تو دانشگاه خودمون میدیم یا تو دانشگاه مقصد؟ من دیده بودم تو ترم اول که اونایی که مهمان بودن از دانشگاه دیگه اسمشون رو سر کلاس نمیگفتن چرا؟ یعنی نیازی نداره که ما بگیم استاد اسممون رو بنویسه؟ میتونید راهنمایی کنید لطفا؟ دانشگاه خودمون کعه غیر انتفاعی هست بسته هست کسی نیست ازش بپرسم میشه سوالام رو اینجا بپرسم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۱:۳۸ ب.ظ
مهمان شدن دانشگاه
کسی نبود؟
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۳:۴۵ ق.ظ
RE: مهمان شدن دانشگاه
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۱۰ ق.ظ)nasrin81r نوشته شده توسط:  سلامم من ترم دوم مهدسی کامپیوتر هستم میخواستم بدونم درس خوندن تو دوران مهمان شدن چطور هست؟ ایا مثل دانشگاه خودمونه یا طور دیگه ایع؟امتحانا رو تو دانشگاه خودمون میدیم یا تو دانشگاه مقصد؟ من دیده بودم تو ترم اول که اونایی که مهمان بودن از دانشگاه دیگه اسمشون رو سر کلاس نمیگفتن چرا؟ یعنی نیازی نداره که ما بگیم استاد اسممون رو بنویسه؟ میتونید راهنمایی کنید لطفا؟ دانشگاه خودمون کعه غیر انتفاعی هست بسته هست کسی نیست ازش بپرسم میشه سوالام رو اینجا بپرسم

با سلام
هر دو نوع اش را دیده ام . یعنی هم می توان فقط در کلاس ها شرکت کرد و برای امتحانات به دانشگاه اول رفت .
و هم می توان مثله دانشجویان دانشگاه دوم در کلاس و امتحانات دانشگاه دوم ( مهمان ) شرکت کرد و بعد نمرات اکتسابی را اموزش دانشگاه مهمان به اموزش دانشگاه اول می فرستد .
و این با توجه به نسبت اعتبار دانشگاه مهمان شده نسبت به دانشگاه اولی هست . یعنی اگر دانشگاه مهمان سطح علمی هم رده و یا بیشتری نسبت به دانشگاه مبدا داشته باشه معمولا نمرات تایید می شود . و این کاملا به اموزش دانشگاه خودتان بر می گردد که با کدام یک توافق کرده ان . برای اطمینان بیشتر می توانید قوانین مربوط به مهمان شدن در دانشگاه های غیر انتفاعی مرکز استان و یا تهران را
در اینترنت جستجو کنید چون معمولا دانشگاه ها قوانینی نزدیک به هم دارند و باز شهرستان ها قوانین مرکز استان خودشان را کپی می کنند ولی این ممکن است استثناهایی هم داشته یاشد )
و برای اطمینان بیشتر اگر دانشگاه مهمانی که شما انتخاب کرده اید کلاس هایش شروع شده ؛ کلاس ها را بروید تا اگر که قوانین بر وفق نظرتان بود مشمول غیبت جلسات و حذف درس بدلیل ان نشوید .

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۴۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۷۷۷ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۱۱۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  راهنمایی درباره ایندکس شدن و اعتبار جورنال siiib70 ۳ ۳,۲۵۶ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: damash
  تک دفترچه ایی شدن آزمون ارشد Moh3nRezaei ۴ ۲,۶۵۸ ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: miss.rad
  نفر/معدل اول شدن تاثیر خاصی داره؟ skytower_19 ۳ ۱۱,۵۲۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ mehdi.nine ۵۷ ۴۸,۶۸۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Mba1396
  رد شدن پایان نامه در جلسه دفاع mahdi_60 ۱۱ ۲۰,۸۵۶ ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kobra2017

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close