زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده

ارسال:

marvelous پرسیده:

ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده

دوستان عزیز سلام و خسته نباشید.
من بالاخره تونستم بعد از اینکه یه فصل طراحی الگوریتم پوران پژوهش رو خوندم، با درس ساختمان داده ارتباط بگیرم و بتونم پیش برم. منتهی هنوز کمی ترس دارم. یه مثال هست تو فصل اول همین کتاب پوران پژوهش، که حل ساده ای داره ولی من چون به حل خودم شک دارم و از اونجایی که راه حلش به صورت فرمول تو خود کتاب هم نیست و فقط یه راهنمایی داره، از شما میخوام اینو برام حل کنید:

- آیا [tex]|LgLgn|![/tex] محدود به چند جمله ای است؟

راهنماش گفته که :
بررسی کنید لگاریتم این تابع رشد کمتری از Lgn دارد، پس محدود به چند جمله ای است.
میدونم خیلی سادس ولی من نوپا هستم در ساختمان داده و یه کمی هنوز دارم تلاش میکنم که باهاش بیشتر ارتباط برقرار کنم.

پیشاپیش یک دنیا سپاس
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

HamidReza1 پاسخ داده:

RE: ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده

سلام علیکم
وقت شما بخیر

راه حلی به نظرم رسید برای شما نوشتم و پیوست کردم. مطالعه کنید. ان شاء لله بتونه کمک کنه.

موفق باشید

---

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

marvelous پاسخ داده:

RE: ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده

یک دنیا ممنون، یه جواب واقعی و درست. کاملا الان فهمیدم چطوری شده . این مسئله رو به عنوان نمونه تو کتاب پوران دادن ولی خب راه حلی نداره و من یه کم گیج شده بودم. الان کاملا مطلب رو درک کردم. سپاس بیکرانSmile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۶ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۸۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۲۸ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۷۳ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۴۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close