تالار گفتمان مانشت
ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده - نسخه‌ی قابل چاپ

ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده - marvelous - 15 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۹ ب.ظ

دوستان عزیز سلام و خسته نباشید.
من بالاخره تونستم بعد از اینکه یه فصل طراحی الگوریتم پوران پژوهش رو خوندم، با درس ساختمان داده ارتباط بگیرم و بتونم پیش برم. منتهی هنوز کمی ترس دارم. یه مثال هست تو فصل اول همین کتاب پوران پژوهش، که حل ساده ای داره ولی من چون به حل خودم شک دارم و از اونجایی که راه حلش به صورت فرمول تو خود کتاب هم نیست و فقط یه راهنمایی داره، از شما میخوام اینو برام حل کنید:

- آیا [tex]|LgLgn|![/tex] محدود به چند جمله ای است؟

راهنماش گفته که :
بررسی کنید لگاریتم این تابع رشد کمتری از Lgn دارد، پس محدود به چند جمله ای است.
میدونم خیلی سادس ولی من نوپا هستم در ساختمان داده و یه کمی هنوز دارم تلاش میکنم که باهاش بیشتر ارتباط برقرار کنم.

پیشاپیش یک دنیا سپاس

RE: ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده - HamidReza1 - 22 مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۰۱ ب.ظ

سلام علیکم
وقت شما بخیر

راه حلی به نظرم رسید برای شما نوشتم و پیوست کردم. مطالعه کنید. ان شاء لله بتونه کمک کنه.

موفق باشید

---

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده - marvelous - 22 مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ

یک دنیا ممنون، یه جواب واقعی و درست. کاملا الان فهمیدم چطوری شده . این مسئله رو به عنوان نمونه تو کتاب پوران دادن ولی خب راه حلی نداره و من یه کم گیج شده بودم. الان کاملا مطلب رو درک کردم. سپاس بیکرانSmile