زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته ارشد

ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۸, ۰۵:۰۰ ب.ظ
انتخاب رشته ارشد
سلام دوستان. من در کنکور کارشناسی ارشد زبانشناسی شرکت کردم و رتبه ۱۰ آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان و ۳۴ زبانشناسی همگانی آوردم.
به نظر شما کدوم رشته رو انتخاب کنم؟
تو چه دانشگاه هایی شانس قبولی دارم؟
خودم اهل مشهدم و کارشناسی رو فردوسی خوندم، الان به چه ترتیبی دانشگاه ها رو انتخاب کنم؟
کلا شما بودید با چه اولویتی انتخاب رشته میکردید؟ (هم از نظر رشته هم دانشگاه)
لطفا برای پاسخ تمام جوانبی که به نظرتون میرسه اعم از سطح علمی و بازار کار و شرایط خوابگاه و غیره رو در نظر بگیرید.
از لطفتون خیلی ممنونم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۸, ۰۷:۱۲ ب.ظ
RE: انتخاب رشته ارشد
(۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ)Amirhosseinam نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من در کنکور کارشناسی ارشد زبانشناسی شرکت کردم و رتبه ۱۰ آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان و ۳۴ زبانشناسی همگانی آوردم.
خودم اهل مشهدم و کارشناسی رو فردوسی خوندم، الان به چه ترتیبی دانشگاه ها رو انتخاب کنم؟
لطفا برای پاسخ تمام جوانبی که به نظرتون میرسه اعم از سطح علمی و بازار کار و شرایط خوابگاه و غیره رو در نظر بگیرید.
از لطفتون خیلی ممنونم.
والا بدجوری اشتباه اومدی، اینجا فروم کامپیوتر هست. من شخصاً نمیدونستم رشته‌ای به اسم زبان‌شناسی همگانی هم هست. زبان پایتون اینا بلدیم که قاعدتا به کارِت نمیاد.
۰
۰
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۸, ۰۷:۳۲ ب.ظ
RE: انتخاب رشته ارشد
(۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۲ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ)Amirhosseinam نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من در کنکور کارشناسی ارشد زبانشناسی شرکت کردم و رتبه ۱۰ آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان و ۳۴ زبانشناسی همگانی آوردم.
از لطفتون خیلی ممنونم.
والا بدجوری اشتباه اومدی، اینجا فروم کامپیوتر هست. من شخصاً نمیدونستم رشته‌ای به اسم زبان‌شناسی همگانی هم هست. زبان پایتون اینا بلدیم که قاعدتا به کارِت نمیاد.

ممنونم. ببخشید فکر کردم فروم عمومی باشه. عذرخواهم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۷ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۴۹۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۲۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۵۸۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close