زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستان شرکت کننده در ازمون تسلط سنجش ۸۹

ارسال: #۳۱
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۳۸ ب.ظ
RE: دوستان شرکت کننده در ازمون تسلط سنجش
ممکنه ثبت نام شده باشید!!!!
منم بعد از واریز پول error گرفتم ولی بعد رفتم چک کردم دیدم ثبت نامم کامل شده!!!!
احتمالاً دلیل این هم که میگه موجودیتون کافی نیست همینه!!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۵۰ ب.ظ
یعنی الان باید کجا برم؟چی کار کنم؟واقعاً گیج شدم.
راهنماییم کنید لطفاً

هنگامی که تصمیم‌گرفتی (‌قاطع باش) و بر خدا توکل کن زیرا خداوند متوکلان را دوست دارد.(سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۵۹)
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
برید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و اطلاعاتتون رو وارد کنید بعد نوشته که کدوم آزمونا رو ثبت نام کردید!

از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم میشه اگه شماره پرونده ندارید!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۰۵ ب.ظ
دوستان شرکت کننده در ازمون تسلط سنجش
با عرض سلام
می خواستم بدونم کسی می دونه کنکورهای تسلط به سبک کنکور(عصر پنجشنبه و صبح جمعه) دو مرحله ای برگزار می شه یا نه؟
آخه تو سایت سنجش زمان برگزاری آزمون‌ها رو عصر جمعه اعلام کرده.
چون اگه یک مرحله ای  باشه اصلا بدرد نمی خوره.
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۳۵
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۳۳ ب.ظ)tahereh نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من واقعاً نمیدونم مشکل از کجاست؟شبکه‌ی بانکی مشکل داره چون آخر برج هستش و شلوغه واقعاً نمیدونم.
اگه کسی فکر میکنه میتونه ثبت نام کنه ممنون میشم پیام بذاره تا شماره کارت و رمز و بقیه رو بذارم.
به خدا خسته شدم بس که اطلاعاتم رو دادم و همش میگه که ارتباط با سوییچ بانک برقرار نشد.
بچه‌ها داره میگه موجودی کارت شما کافی نمیباشد.کارت هدیه رو امروز خریدم.
طاهره جان توی سایتشون این رو نوشته:

در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و یا داشتن سوال می توانید به ترتیب ذیل عمل نمایید:
الف‌: مشکل در روند ثبت نام اینترنتی: ارسال Email به آدرس regserv@sanjesh.org با ذکر مشخصات کامل خود و شماره تلفن تماس
ب: هر گونه سوال در مورد ثبت نام: تماس با شماره تلفن های
۰۲۱ - ۸۸۸۴۴۷۹۱ ۰۲۱ - ۸۸۸۴۴۷۹۲ ۰۲۱ - ۸۸۸۴۴۷۹۳

این کارو انجام دادی؟

البته منم مشکل مشابهی داشتم، بعد از وارد کردن مشخصات کارت بانکی سایت error داد و من فکر کردم ثبت نام نشدم ولی یه گزینه هست با عنوان<< پیگیری وضعیت ثبت نام>> که من اون شماره فیش بانکی که بهم داده بود رو وارد کردم و بقیه ثبت نام رو انجام دادم. شما هم امتحان کن.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۴۸ ب.ظ
رضوان جان وقتی اطلاعاتم رو میدم که بهم شماره پرونده و کد رسید بده خطای ۵۰۲ میده.Email هم بهشون ارسال کردم.
تا ببینم چی میشه.
فردا زنگ میزنم تا ببینم چی کار میشه کرد.
ممنونم از راهنمای هاتون.

هنگامی که تصمیم‌گرفتی (‌قاطع باش) و بر خدا توکل کن زیرا خداوند متوکلان را دوست دارد.(سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۵۹)
۰
۰
ارسال: #۳۷
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۴۸ ب.ظ)tahereh نوشته شده توسط:  رضوان جان وقتی اطلاعاتم رو میدم که بهم شماره پرونده و کد رسید بده خطای ۵۰۲ میده.Email هم بهشون ارسال کردم.
تا ببینم چی میشه.
فردا زنگ میزنم تا ببینم چی کار میشه کرد.
ممنونم از راهنمای هاتون.

به اون قسمت پیگیری وضعیت ثبت نام سر زدی؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۴۲ ب.ظ
دوستان بالاخره معلوم نشد تقسیم بندی ۳۵% کدوم قسمتاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به ایمیل‌ها هم که جواب نمیدن!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۳۹
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۴۶ ب.ظ
مشخص نکردن رشته های دیگه خوب کامله‌ها باری کامپیوتر و ایتی هنوز نه

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۱ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۲۲ ق.ظ
این شرکت تعاونی سنجش هم شورش رو در آورده .نه معلومه ۳۵%که گفته چی هست نه به تلفن‌ها جواب می دن
.کم کم دارم به این نتیجه می رسم که پولمون رو ریختیم دور. حالا بهتر نبود می رفتیم چند تا از آزمونای پارسه رو ثبت نام می کردیم
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۱ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط tahereh.)
برای ثبت نام ۳۲ بار وارد سیستم شدم.پول هم از کارتم کم کرده.با کارت بابام،پسرخالم.خوبه با کارتای بقیه اقوام امتحان نکردم والا واویلاCool.جرأت نمیکنم ازشون بپرسم حسابشون رو چک کنن.
از کارت خودم کم کرده بدون اینکه به من رسیدی،شماره پرونده ای بده.و من بعد از ۳۲ بار تلاش بی وقفه نتونستم که کاری از پیش ببرم.
هم کلی زمانم تلف شد،هم کلی اعصابم به هم ریخت و هم کلی مزاحم شما دوستان شدم.
واقعاً چی میتونم بگم.بگم پیشرفت،بگم پسرفت بگم چی.
این هم از اوضاع ما.

۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۵۲ ب.ظ
طاهره جان اگه واقعا می خوای آزمون بدی گاج هم هست .من که پشیمون شدم از این ثبت نامی که ۱ ماه وپیش انجام دادم.
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۵۸ ب.ظ
دوستان منم مشکلی مثل شما داشتم اما با رفتن توی پیگیری وضعیت ثبت نام آزمون رو تکمیل کردم
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۱۱ ق.ظ
خبر خبر خبر
بالاخره این تعاونی به خودش زحمت داد وفایلی رو که برای کامپیوتر گذاشته بود رو یه جاهاییش رو رنگی کرد که مثلا اینها ماله ۳۵ درصد اوله.برید دانلود کنید از
البته اکسل روی سیستم داشته باشید.
نمی دونم چرا همش با دید منفی به این تقسیم بندی وآزمون نگاه می کنم .برای مدار الکتریکی هوش واقعا زیاده روی کردن .
توی آمار بحث مجموعه‌ها واعمال جبری روی آنها کجا میشه؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezvan_m , rostamiani , mehrdad8512
ارسال: #۴۵
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۲۱ ب.ظ
سلام دوستان من برنامه نرم افزار و هوش رو به صورت جدول در آوردم البته هنوز محاسبات عددی ،ریاضی مهندسی رو درست اعلام نکردن.
ولی به نظر میاد
ریاضی مهندسی:فوریه(سری وانتگرال)
آمار:آنالیز ترکیبی واحتمال

محاسبات رو هم که اصلا جزو درسها حساب نکردن !!!Huh

فایل‌(های) پیوست شده
برنامه ۳۵ درصد اول هوش ونرم افزار.docx
اندازه فایل: ۱۶/۷۹ KB
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۲ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close