زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست راهنمایی برای ارشد

ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۱۳ ب.ظ
خواهش میکنم بهم کمکم کنید که:
من در ارشد برای گرایش شبکه امنیت چه زبانی برنامه نویسی باید بلد باشم این سه ماه کار کنم؟
و برای فناوری چه زبانی؟(گفتن پایتون خوبه درسته؟)
برای تجارت چه زبانی؟
بدون تسلط روی برنامه نویسی به مشکل خواهم خورد؟
شما بودید بین دانشگاه های تهران و استخدامی وزرات اطلاعات وسپاه کدومو انتخاب میکردید با توجه به اینکه اشتغال هم مد نظر من هست
خواهش میکنم از بچه های سالهای قبل کمکم کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۷ ب.ظ
RE: درخواست راهنمایی برای ارشد
(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  خواهش میکنم بهم کمکم کنید که:
من در ارشد برای گرایش شبکه امنیت چه زبانی برنامه نویسی باید بلد باشم این سه ماه کار کنم؟
و برای فناوری چه زبانی؟(گفتن پایتون خوبه درسته؟)
برای تجارت چه زبانی؟
بدون تسلط روی برنامه نویسی به مشکل خواهم خورد؟
شما بودید بین دانشگاه های تهران و استخدامی وزرات اطلاعات وسپاه کدومو انتخاب میکردید با توجه به اینکه اشتغال هم مد نظر من هست
خواهش میکنم از بچه های سالهای قبل کمکم کنید

سلام،
زبان های برنامه نویسی که میتونید بخونید و درآمد هم کسب کنید (با توجه به کارایی که دارند)، Python برای backend که برای امنیت هم مناسب هست و Ruby on Rails برای Backend و طراحی وب هستند. اگه طراحی وب کار کنید، بهتره که HTML، CSS، Bootstrap, JavaScript رو کار کنید کنارشون.
تصمیم ادامه تحصیل و یا اشتغال توی یک ارگان دولتی به اهدافتون بستگی داره. اگه دنبال یه مسر مشخص هستید که امنیت شغلی هم داشته باشید، به نظر من انتخاب شغل بهتره. اما اگه دنبال چالش و زندگی خارج از چارچوب هستید تحصیل توی دانشگاه تهران و بعد از اون راه انداختن کسب و کار خودتون.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۸ ق.ظ
سلام . من امسال کنکور داده بودم اما هنوز جواب انتخاب رشتم نیمده بود و خیلی استرس داشتم اصلا نمیدونم چیکار کرده بودم تا اینکه دوستم بهم پسشنهاد داد از تخمین رشته قبولی با رتبه تحصیلیکو استفاده کنم و واقعا خیلی به دردم خورد . چون هم استرسم کم شد هم اینکه دقیقا همون رشته قبول شدم .
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۳۵ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۵ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close