زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

** حیاتی ** انتخاب کد رشته ی تحصیلی برای مهندسی کامپیوتر - فناوری اطلاعات؟؟؟؟

ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۴۲ ب.ظ
** حیاتی ** انتخاب کد رشته ی تحصیلی برای مهندسی کامپیوتر - فناوری اطلاعات؟؟؟؟
سلام
برای انتخاب رشته ی ارشد، نیاز هست کد رشته ی کارشناسیمون رو وارد کنیم، و همونطور که میدونید، توی چند سال اخیر تغییرات زیادی در مورد رشته ی کارشناسی IT به وجود اومده. یه زمانی IT یه رشته بود، بعدا شد یه گرایش از مهندسی کامپیوتر و ... . همچنین میدونید که دانشگاه های مختلف با اسم های مختلف این رشته - گرایش رو برمیدارن (برای کارشناسی)
حالا قبل از انتخاب رشته ی ارشد، لازم هست اسم دقیق و کد این رشته رو وارد کنیم. (فکر می کنم اگه اشتباه وارد بشه، ممکنه بعدا مشکلات جدی ایجاد بکنه.) ولی هیچکدوم از اسم هایی که اونجا نوشته شده، اسم رشته ای که دانشگاه من (دانشگاه تبریز) بهمون اعلام کرده نیست. "مهندسی کامپیوتر - فناوری اطلاعات" حالا سوالم اینجاس، بین این لیست، کدوم رو باید به عنوان رشته ی کارشناسی خودم انتخاب کنم؟

۱۹۲۳ کامپیوتر-مهندسی تکنولوژی سخت افزارکامپیوتر
۱۹۲۴ کامپیوتر-مهندسی تکنولوژی نرم افزارکامپیوتر
۱۹۲۵ کامپیوتروفناوری اطلاعات
۲۴۴۳ مهندسی فناوری اطلاعات /ای تی /
۲۴۴۹ مهندسی کامپیوتر
۲۴۵۰ مهندسی کامپیوتر-الگوریتم هاومحاسبات
۲۴۵۱ مهندسی کامپیوتر-رایانش امن
۲۴۵۲ مهندسی کامپیوتر-سخت افزار
۲۴۵۳ مهندسی کامپیوتر-شبکه های کامپیوتری
۲۴۵۴ مهندسی کامپیوتر-معماری سیستم های کامپیوتری
۲۴۵۵ مهندسی کامپیوتر-نرم افزار
۲۴۵۶ مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیکز
۲۶۴۷ نرم افزارکامپیوتر

خیلی ممنون که کمک می کنین...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۳۸ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۴ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۵ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۳ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close