زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۵۴ ب.ظ
سلام دوستان.من تا حالا هیچ ازمون استخدامی شرکت نکردم..و فکر میکنم فردا هم اخرین مهلت ثبتانامه..راستش یسری چیزا برام مبهمه..توی اطلاعیه اومده که بیشتر از چهل هزار نفر استخدام میشن..وقتی دفترچه رو نگاه کردم البته تعداد رو که جمع نزدم ولی چشمی که دیدم بنظرم این مقدار جذب نمیکنن! مورد دیگه اینکه مثلا عناوین شغلی مربوط به رشته ی ما کامپیوتر برای مثال در استان گیلان شاید یک نفر یا اصلا هیچی نخوان..اونوقت شرکت کردن من تو این ازمون منطقیه یا نه؟ ممنون میشم دوستان کمی اطلاعات در این مورد بهم بدن
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ ب.ظ
سلام. اگر رشته ای توی شهرتون نمیخواد که منطقی نیست پر کردن فرم مگر اینکه برای شهرستان دیگه درخواستشو بدید. ولی اینکه محل برگزاری آزمون برای شهرستان دیگه توی شهرخودتون باشه یا همون شهرستان مورد نظر را نمیدونم.
اگر هم حتی یک نفر میخواد و مایل هستید ثبتنام کنید.شما میتونید همون یک نفر باشی که قراره انتخاب بشه Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naghmeh70
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ ب.ظ
RE: پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  من نمی دونم بین اون ۷ تا برنامه نویسی که بیمه ایران (تهران) می گیره و یه هنرآموز کامپیوتر زن شهر خودمون (خرم آباد) کدوم رو انتخاب کنم. ممنون می شم دوستان راهنماییم کنن.

منم سر همین دو راهی بودم ولی هنرآموز شهر استان خودمو انتخاب کردم
چون شانسم خیلی بیشتره اونجا

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara sarvari
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  من نمی دونم بین اون ۷ تا برنامه نویسی که بیمه ایران (تهران) می گیره و یه هنرآموز کامپیوتر زن شهر خودمون (خرم آباد) کدوم رو انتخاب کنم. ممنون می شم دوستان راهنماییم کنن.

دوست عزیز خرم آباد هنر آموز کامپیوتر سهمیه آزاد نمیگیره
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۳۰ ب.ظ
منظورشون از هنراموز اصن چی هست؟ ? من فکر کردم واسه افرادیه که کار و دانش یا فنی حرفه ای خوندن، هس
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  منظورشون از هنراموز اصن چی هست؟ ? من فکر کردم واسه افرادیه که کار و دانش یا فنی حرفه ای خوندن، هس
منم همین سوالو دارم، شاید دبیر هنرستان یا همچین چیزی باشه!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  منظورشون از هنراموز اصن چی هست؟ ? من فکر کردم واسه افرادیه که کار و دانش یا فنی حرفه ای خوندن، هس
منم همین سوالو دارم، شاید دبیر هنرستان یا همچین چیزی باشه!
پیدا کردم:
"هنرآموز، از مراتب علمی آموزش و پرورش است. این مرتبه بالاتر از مرتبهٔ آموزگاری و پایین‌تر از مدرسی است. به آموزگار هنرستان هنرآموز گفته می شود."

هراسی ندارند!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , naghmeh70
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  بیرانشهر می گیره که از توابع شهرستان خرم آباد هست.
منم تصمیم گرفتم همین رو شرکت کنم.
فقط یه چیزی من رو نگران کرده. عکسی که تو پیوست گذاشتم صفحه ۱۲ دفترچه راهنماست. اینجا فقط یه سری استان ها رو گفته شرکت کنندها هاش سهمیه بومی دارن که لرستان هم جزوشون نسیت. این یعنی من برای استان خودمم سهمیه ندارم و با شرکت کننده های دیگه فرقی نمی کنم؟
من اینجوری برداشت میکنم که تنها کسانی میتونند از شغل محل های این استان ها استفاده کنند که بومی اون استان باشند.
یعنی مثلا کسی میتونه "بوشهر" رو بزنه که حتما بومی "بوشهر" باشه.
ولی برای استان هایی که ذکر نشده ،مثلا یه نفر از "ارومیه" میتونه "خراسان رضوی" رو بزنه! ولی دیگه شامل سهمیه بومی نمیشه.
و شما درصورتی که بومی استان خودتون هستید میتونید از این سهمیه استفاده کنید و امتیازتون بیشتر از افرادیه که بومیِ استان لرستان نیستند.

هراسی ندارند!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara sarvari

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۴۰ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۰۵ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۴۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  تعداد درخت فراگیر ss311 ۰ ۲,۰۵۷ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۲۰۱ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close