زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چقدر میشه روی رتبه آزمون های آزمایشی حساب کرد؟

ارسال: #۱۶
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ب.ظ
RE: تراز آزمون های آزمایشی و کنکور
(۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  سلام
می خواستم بدونم ترازی که در آزمون های آزمایشی مثلا پارسه می گیری چقدر با ترازز کنکور فاصله داره؟

دوستانی که کنکور قبول شدن و آزمون آزمایشی دادن اگه بگن خیلی خوبه
بقیه هم اگه تجربه ای، نقل قولی دارن لطفا بگید

برای دلگرمی می خوامBig Grin
ترازهای پارسه خیلی به کنکور نزدیکه مخصوصا رتبه های زیر۱۰۰ اون.برای سنجش تکمیلی هم تراز بندی وتخمین رتبه اون خوب بود اما سوالات آزمون سال گذشته اون خوب نبود.برای من درآزمون آخر پیش بینی کرد که اگر درسال ۸۹کنکور میدادم رتبه‌ام زیر ۱۰۰میشد.که به نظرم اگه نحوه کنکور عوض نمیشد رتبه‌ام حداقل زیر۲۰۰میشد.
من الان رتبه‌ام دو رقمی می شه با تراز ۵۹۵۰ .
تو کتاب کنکورهای سنجش نگاه کردم میانگین قبولی فردوسی مشهد ۴۸۰۰ بود. یعنی می شه با این قدر خطا امید داشت؟

سال ۸۹ ۲۰۸۱۸ نفر شرکت کردندUndecided فقط ۷۲۰ نفر( روزانه-شبانه-غیرانتفاعی-پیام نور-مجازی) قبول شدن!Confused

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking
ارسال: #۱۷
۱۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ ب.ظ
تراز آزمون های آزمایشی و کنکور
به تراز پارسه اعتماد نکنید اشتباه هستش. بر اساس درصدی که شما زدید تراز میزنه نه درصدی که همه زدند

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۱۸
۱۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  به تراز پارسه اعتماد نکنید اشتباه هستش. بر اساس درصدی که شما زدید تراز میزنه نه درصدی که همه زدند
محاسبه تراز یه فرمول مشخص و ثابت داره.با یه درصد خالی نمیشه تراز به دست آورد.اگه هم بشه عددی به دست آورد دیگه بهش نمیشه گفت تراز

پ.ن‌: یه قانون نانوشته هست که میگه اگه شما تو پارسه رتبه خوب بیاری احتمال اینکه تو کنکور سراسری هم رتبه خوب بیاری خیلی زیادهCool

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۱۹
۱۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
نه من منظورم اینه که تراز پارسه بر اساس درصدی که شما زدید محاسبه میشه نه سطح علمی ترازشده بر اساس نمره‌ای که شما گرفتید.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۲ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۸۷۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۴۳ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۱,۹۷۳ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۰۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۰۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close