زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در جستجوی منبعی ساده، مختصر و مفید برای معادلات دیفرانسیل

ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۵ ق.ظ
Information در جستجوی منبعی ساده، مختصر و مفید برای معادلات دیفرانسیل
سلام دوستان

من ریاضی ۱ رو با نمره عالی گذروندم و این ترم هم درس ریاضی ۲ دارم و هم درس معادلات دیفرانسیل.
متاسفانه روند آموزشی معادلات دیفرانسیل در کتابهای مختلف یکی نیست و استاد من هم مثلا به ترتیب کتاب آقای نیکوکار درس نمی‌ده و درس معادلات دیفرانسیل برام کمی گیج کننده است.
مثلا در بعضی کتابها از بردار فضا شروع کرده، ولی استاد من اینجوری نیست.
اساتید عموما کتاب Boyce رو پیشنهاد می‌کنن، با وجود اینکه به نظر کتاب خوبی می‌رسه ولی متاسفانه این ترم وقتم کمی پره و این کتاب خیلی مفصله و من هم کمی کندخوان و متاسفانه فکر می‌کنم این ترم نمی‌تونم این کتاب رو بخونم.

دنبال کتاب یا منبعی به هر شکل (کتاب، جزوه، فیلم) هستم که گیجم نکنه و از سیر تا پیاز معادلات دیفرانسیل رو به صورت ساده توضیح داده باشه و مسائلش هم حل داشته باشه تا بتونم جوابم رو باهاش مقایسه کنم و یاد بگیرم.

زبان انگلیسی هم باشه مشکلی ندارم، ولی اکثر منابع زبان انگلیسی خیلی مفصل‌اند!

ممنون می‌شم راهنماییم کنین.
با تشکر.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۵۸ ب.ظ
در جستجوی منبعی ساده، مختصر و مفید برای معادلات دیفرانسیل
سلام میتونید از کتب امادگی برای آزمون ارشد استفاده کنید بعد ببینید استاد شما چقدر درس داده به همان میزان از این کتب بخونید
یا برخی انتشارت مثلا گاج و .... را امتحان کنید یا در گوگل "جزوه معادلات دیفرانسیل استاد" عبارت داخل علامت نقل قول را جستجو کنید
ممکن یه سری انجمن بیاد که برای دانلود جزوه بایستی ثبت نام کنید.یا سایت هایی مثل تخته سفید یا مکتبخونه و... را بررسی کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۰۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۵۶۵ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۷۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  معرفی وب‌سایت‌های مفید و خوبی که می‌شناسیم! Milestone ۱۶ ۱۱,۷۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۱۵ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دوران در درخت جستجوی دودویی tarane.68 ۵ ۵,۷۸۵ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
Photo ساده سازی عبارت منظم etedadi ۰ ۱,۷۸۶ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: etedadi
  درخواست معرفی کتاب مختصر اما کامل برای اندروید samiramohit ۲ ۲,۵۰۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  فصل " حل معادله دیفرانسیل با کمک سری ها" در معادلات دیفرانسیل را نمی فهمم!! saeid4x ۳ ۵,۰۲۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: CSX
  چ ساده سازی Yasinhss ۱ ۱,۸۲۵ ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali_persiangulf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close