زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم

ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۳۱ ب.ظ
سلام
من دنبال مرجع درس تجزیه و تحلیل سیستم ها برای شغل کارشناس تحلیل گر سیستم هستم.
از دوستان خواهشمندم بنده رو راهنمائی کنن
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ب.ظ)hadiranji نوشته شده توسط:  من دنبال مرجع درس تجزیه و تحلیل سیستم ها برای شغل کارشناس تحلیل گر سیستم هستم.
شرکت خصوصی یا جای دولتی منظورتون هست؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۲۶ ب.ظ
RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم
سلام من کتاب تحلیل و طراحی سیستم های اطلاعاتی در دنیای در حال تغییر که نویسندش جان دبلیو ست زینگر، رابرت بی جکسون بودگرفتم البته مرجع دانشگاهم بود چهارسال پیش پاس کردم. آخرین ویرایششو دوباره گرفتم. ولی یه کم نگرانم Huh
۰
۰
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۴ ق.ظ، توسط hadiranji.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ب.ظ)hadiranji نوشته شده توسط:  من دنبال مرجع درس تجزیه و تحلیل سیستم ها برای شغل کارشناس تحلیل گر سیستم هستم.
شرکت خصوصی یا جای دولتی منظورتون هست؟

برای آزمون تبدیل وضعیت شهرداری

(۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  سلام من کتاب تحلیل و طراحی سیستم های اطلاعاتی در دنیای در حال تغییر که نویسندش جان دبلیو ست زینگر، رابرت بی جکسون بودگرفتم البته مرجع دانشگاهم بود چهارسال پیش پاس کردم. آخرین ویرایششو دوباره گرفتم. ولی یه کم نگرانم Huh

منم یکم گیجم دو تا مرجع کاملاً متفاوت معرفی میشه :

* یکی کتاب تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم دکتر رضائیان و یا دکتر زاهدی هست که اصولا مربوط به رشته مدیریته
* یکی هم کتاب مهندسی نرم افزار پرس من که خوب برای رشته نرم افزاره
۰
۰
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۱۱ ق.ظ
منم یکم گیجم دو تا مرجع کاملاً متفاوت معرفی میشه :

* یکی کتاب تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم دکتر رضائیان و یا دکتر زاهدی هست که اصولا مربوط به رشته مدیریته
[/quote]

مهندسی نرم افزار پرسمن رو شنیده بودم اما چون رشته من علوم کامپیوتر چند بخشی بود تو چارت تحصیلی دقیقا همچین عنوان درسی داشتیم که این منبع رو معرفی کرده بودن منم برای همین اینو گرفتم .
۰
۰
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۳۵ ق.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱ ق.ظ)olizan نوشته شده توسط:  منم یکم گیجم دو تا مرجع کاملاً متفاوت معرفی میشه :

مهندسی نرم افزار پرسمن رو شنیده بودم اما چون رشته من علوم کامپیوتر چند بخشی بود تو چارت تحصیلی دقیقا همچین عنوان درسی داشتیم که این منبع رو معرفی کرده بودن منم برای همین اینو گرفتم .
[/quote]

تو یکی از پست ها بعضی دوستان گفتن سوالها حفضیاتی و مدیریتی بود و ربطی به مهندسی نرم افزار نداشت اینجا هم که کتاب دکتر رضائیان معرفی شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ، توسط olizan.)
متاسفانه مشکل همینه که مرجع قطعی براش معرفی نشده من هم براساس رشته خودم این منبع رو انتخاب کردم این کتاب تقریبا همون اصول مدیریت رو تو یه پروژه نرم افزاری پیاده سازی میکنه. من که همینو خوندم و جمعه هم آزمونهTongue ببینیم چی میشه.
۰
۰
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۰۳ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ)olizan نوشته شده توسط:  متاسفانه مشکل همینه که مرجع قطعی براش معرفی نشده من هم براساس رشته خودم این منبع رو انتخاب کردم این کتاب تقریبا همون اصول مدیریت رو تو یه پروژه نرم افزاری پیاده سازی میکنه. من که همینو خوندم و جمعه هم آزمونهTongue ببینیم چی میشه.

میشه بپرسم چه آزمونی و اینکه بعد آزمون بفرمائید این درس چطور بود
۰
۰
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۴۴ ب.ظ
میشه بپرسم چه آزمونی و اینکه بعد آزمون بفرمائید این درس چطور بود

حتما. استخدامی دولت عنوان شغلی کارشناس تحلیلگر سیستم شرکت کردم گفتن آزمون این جمعه است ولی هنوز که خبری از سازمان سنجش نیست.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  میشه بپرسم چه آزمونی و اینکه بعد آزمون بفرمائید این درس چطور بود

حتما. استخدامی دولت عنوان شغلی کارشناس تحلیلگر سیستم شرکت کردم گفتن آزمون این جمعه است ولی هنوز که خبری از سازمان سنجش نیست.

براتون آرزوی موفقیت دارم انشااله بعد آزمون منتظر راهنمائیتون هستم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: olizan
ارسال: #۱۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۱۰ ب.ظ
سلام. امروز آزمون شرکت کردم ۱۵ سوال برای این درس داده شده بود ۲ سوال از همین کتابی که گفتم داده شده بود اگر اشتباه نکنم ۳ سوال از uml وبقیه بیشتر شبیه سوالای مهندسی نرم افزار بود اما هیچ کدوم سوالا ربطی به مدیریت نداشت. فکر میکنم بهتر بود اول نرم افزار میخوندم بعد uml.
البته برای آزمون شما نمیدونم اینطور خواهد بود یا نه؟
در هرحال امیدوارم موفق باشید.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  سلام. امروز آزمون شرکت کردم ۱۵ سوال برای این درس داده شده بود ۲ سوال از همین کتابی که گفتم داده شده بود اگر اشتباه نکنم ۳ سوال از uml وبقیه بیشتر شبیه سوالای مهندسی نرم افزار بود اما هیچ کدوم سوالا ربطی به مدیریت نداشت. فکر میکنم بهتر بود اول نرم افزار میخوندم بعد uml.

سلام بسیار عالی ایشااله موفق باشید
مشکل اینه که این سوالهای این آزمونها بیشتر سلیقه ایه و از روال خاصی پیروی نمیکنه
والله الان کتاب پرس من رو گرفتم کتاب دکتر زاهدی رو هم دارم میخونم مجبورم کتاب شما رو هم بگیرم
Angry
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ق.ظ، توسط olizan.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)hadiranji نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  سلام. امروز آزمون شرکت کردم ۱۵ سوال برای این درس داده شده بود ۲ سوال از همین کتابی که گفتم داده شده بود اگر اشتباه نکنم ۳ سوال از uml وبقیه بیشتر شبیه سوالای مهندسی نرم افزار بود اما هیچ کدوم سوالا ربطی به مدیریت نداشت. فکر میکنم بهتر بود اول نرم افزار میخوندم بعد uml.

مشکل اینه که این سوالهای این آزمونها بیشتر سلیقه ایه و از روال خاصی پیروی نمیکنه
والله الان کتاب پرس من رو گرفتم کتاب دکتر زاهدی رو هم دارم میخونم مجبورم کتاب شما رو هم بگیرم
Angry

احتمالا مشابه سوالای کتاب من بهتون معرفی کردم تو پرسمن باشه همون کفایت کنه با توجه به آزمون ما کتاب رشته مدیریت اصلا بدردتون نخواهد خورد اما اگر دسترسی به مرجع umlدارید بد نباشه اونو بخونبد. من اگر پرسمن رو خونده بودم حتما به دوسوم سوالا جواب میدادم. ولی خوب ممکنه آزمون شما فرق بکنه. Huh
امیدوارم شما هم موفق باشید.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۵۷ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷ ق.ظ)olizan نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)hadiranji نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  سلام. امروز آزمون شرکت کردم ۱۵ سوال برای این درس داده شده بود ۲ سوال از همین کتابی که گفتم داده شده بود اگر اشتباه نکنم ۳ سوال از uml وبقیه بیشتر شبیه سوالای مهندسی نرم افزار بود اما هیچ کدوم سوالا ربطی به مدیریت نداشت. فکر میکنم بهتر بود اول نرم افزار میخوندم بعد uml.

Angry

احتمالا مشابه سوالای کتاب من بهتون معرفی کردم تو پرسمن باشه همون کفایت کنه با توجه به آزمون ما کتاب رشته مدیریت اصلا بدردتون نخواهد خورد اما اگر دسترسی به مرجع umlدارید بد نباشه اونو بخونبد. من اگر پرسمن رو خونده بودم حتما به دوسوم سوالا جواب میدادم. ولی خوب ممکنه آزمون شما فرق بکنه. Huh
امیدوارم شما هم موفق باشید.

خیلی ممنون لطف دارید
نمیدونم ویرایش هفتم پرس من رو دیدید یا نه با ویرایش پنجم خیلی فرق کرده به نظرتون کدوم ویرایش رو بهتره برای آزمون ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۴۹ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۴۶۰ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۵۲ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۹۹ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۲۷ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۵۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۴۰۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۰۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۲۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟ سیما ۱۹۵۶ ۲۸ ۴۳,۷۷۰ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close