تالار گفتمان مانشت
دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - نسخه‌ی قابل چاپ

دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - hadiranji - 30 مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ب.ظ

سلام
من دنبال مرجع درس تجزیه و تحلیل سیستم ها برای شغل کارشناس تحلیل گر سیستم هستم.
از دوستان خواهشمندم بنده رو راهنمائی کنن

دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - Riemann - 30 مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ب.ظ)hadiranji نوشته شده توسط:  من دنبال مرجع درس تجزیه و تحلیل سیستم ها برای شغل کارشناس تحلیل گر سیستم هستم.
شرکت خصوصی یا جای دولتی منظورتون هست؟

RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - olizan - 30 مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ب.ظ

سلام من کتاب تحلیل و طراحی سیستم های اطلاعاتی در دنیای در حال تغییر که نویسندش جان دبلیو ست زینگر، رابرت بی جکسون بودگرفتم البته مرجع دانشگاهم بود چهارسال پیش پاس کردم. آخرین ویرایششو دوباره گرفتم. ولی یه کم نگرانم Huh

RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - hadiranji - 31 مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۲ ق.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ب.ظ)hadiranji نوشته شده توسط:  من دنبال مرجع درس تجزیه و تحلیل سیستم ها برای شغل کارشناس تحلیل گر سیستم هستم.
شرکت خصوصی یا جای دولتی منظورتون هست؟

برای آزمون تبدیل وضعیت شهرداری

(۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  سلام من کتاب تحلیل و طراحی سیستم های اطلاعاتی در دنیای در حال تغییر که نویسندش جان دبلیو ست زینگر، رابرت بی جکسون بودگرفتم البته مرجع دانشگاهم بود چهارسال پیش پاس کردم. آخرین ویرایششو دوباره گرفتم. ولی یه کم نگرانم Huh

منم یکم گیجم دو تا مرجع کاملاً متفاوت معرفی میشه :

* یکی کتاب تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم دکتر رضائیان و یا دکتر زاهدی هست که اصولا مربوط به رشته مدیریته
* یکی هم کتاب مهندسی نرم افزار پرس من که خوب برای رشته نرم افزاره

RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - olizan - 31 مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱ ق.ظ

منم یکم گیجم دو تا مرجع کاملاً متفاوت معرفی میشه :

* یکی کتاب تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم دکتر رضائیان و یا دکتر زاهدی هست که اصولا مربوط به رشته مدیریته
[/quote]

مهندسی نرم افزار پرسمن رو شنیده بودم اما چون رشته من علوم کامپیوتر چند بخشی بود تو چارت تحصیلی دقیقا همچین عنوان درسی داشتیم که این منبع رو معرفی کرده بودن منم برای همین اینو گرفتم .

RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - hadiranji - 31 مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ق.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱ ق.ظ)olizan نوشته شده توسط:  منم یکم گیجم دو تا مرجع کاملاً متفاوت معرفی میشه :

مهندسی نرم افزار پرسمن رو شنیده بودم اما چون رشته من علوم کامپیوتر چند بخشی بود تو چارت تحصیلی دقیقا همچین عنوان درسی داشتیم که این منبع رو معرفی کرده بودن منم برای همین اینو گرفتم .
[/quote]

تو یکی از پست ها بعضی دوستان گفتن سوالها حفضیاتی و مدیریتی بود و ربطی به مهندسی نرم افزار نداشت اینجا هم که کتاب دکتر رضائیان معرفی شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - olizan - 31 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ

متاسفانه مشکل همینه که مرجع قطعی براش معرفی نشده من هم براساس رشته خودم این منبع رو انتخاب کردم این کتاب تقریبا همون اصول مدیریت رو تو یه پروژه نرم افزاری پیاده سازی میکنه. من که همینو خوندم و جمعه هم آزمونهTongue ببینیم چی میشه.

RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - hadiranji - 31 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ ب.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ)olizan نوشته شده توسط:  متاسفانه مشکل همینه که مرجع قطعی براش معرفی نشده من هم براساس رشته خودم این منبع رو انتخاب کردم این کتاب تقریبا همون اصول مدیریت رو تو یه پروژه نرم افزاری پیاده سازی میکنه. من که همینو خوندم و جمعه هم آزمونهTongue ببینیم چی میشه.

میشه بپرسم چه آزمونی و اینکه بعد آزمون بفرمائید این درس چطور بود

RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - olizan - 31 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ

میشه بپرسم چه آزمونی و اینکه بعد آزمون بفرمائید این درس چطور بود

حتما. استخدامی دولت عنوان شغلی کارشناس تحلیلگر سیستم شرکت کردم گفتن آزمون این جمعه است ولی هنوز که خبری از سازمان سنجش نیست.

RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - hadiranji - 31 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  میشه بپرسم چه آزمونی و اینکه بعد آزمون بفرمائید این درس چطور بود

حتما. استخدامی دولت عنوان شغلی کارشناس تحلیلگر سیستم شرکت کردم گفتن آزمون این جمعه است ولی هنوز که خبری از سازمان سنجش نیست.

براتون آرزوی موفقیت دارم انشااله بعد آزمون منتظر راهنمائیتون هستم

RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - olizan - 03 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ

سلام. امروز آزمون شرکت کردم ۱۵ سوال برای این درس داده شده بود ۲ سوال از همین کتابی که گفتم داده شده بود اگر اشتباه نکنم ۳ سوال از uml وبقیه بیشتر شبیه سوالای مهندسی نرم افزار بود اما هیچ کدوم سوالا ربطی به مدیریت نداشت. فکر میکنم بهتر بود اول نرم افزار میخوندم بعد uml.
البته برای آزمون شما نمیدونم اینطور خواهد بود یا نه؟
در هرحال امیدوارم موفق باشید.

RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - hadiranji - 03 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  سلام. امروز آزمون شرکت کردم ۱۵ سوال برای این درس داده شده بود ۲ سوال از همین کتابی که گفتم داده شده بود اگر اشتباه نکنم ۳ سوال از uml وبقیه بیشتر شبیه سوالای مهندسی نرم افزار بود اما هیچ کدوم سوالا ربطی به مدیریت نداشت. فکر میکنم بهتر بود اول نرم افزار میخوندم بعد uml.

سلام بسیار عالی ایشااله موفق باشید
مشکل اینه که این سوالهای این آزمونها بیشتر سلیقه ایه و از روال خاصی پیروی نمیکنه
والله الان کتاب پرس من رو گرفتم کتاب دکتر زاهدی رو هم دارم میخونم مجبورم کتاب شما رو هم بگیرم
Angry

RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - olizan - 04 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)hadiranji نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  سلام. امروز آزمون شرکت کردم ۱۵ سوال برای این درس داده شده بود ۲ سوال از همین کتابی که گفتم داده شده بود اگر اشتباه نکنم ۳ سوال از uml وبقیه بیشتر شبیه سوالای مهندسی نرم افزار بود اما هیچ کدوم سوالا ربطی به مدیریت نداشت. فکر میکنم بهتر بود اول نرم افزار میخوندم بعد uml.

مشکل اینه که این سوالهای این آزمونها بیشتر سلیقه ایه و از روال خاصی پیروی نمیکنه
والله الان کتاب پرس من رو گرفتم کتاب دکتر زاهدی رو هم دارم میخونم مجبورم کتاب شما رو هم بگیرم
Angry

احتمالا مشابه سوالای کتاب من بهتون معرفی کردم تو پرسمن باشه همون کفایت کنه با توجه به آزمون ما کتاب رشته مدیریت اصلا بدردتون نخواهد خورد اما اگر دسترسی به مرجع umlدارید بد نباشه اونو بخونبد. من اگر پرسمن رو خونده بودم حتما به دوسوم سوالا جواب میدادم. ولی خوب ممکنه آزمون شما فرق بکنه. Huh
امیدوارم شما هم موفق باشید.

RE: دروس شغل کارشناس تحلیلگر سیستم - hadiranji - 04 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۵۷ ق.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷ ق.ظ)olizan نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)hadiranji نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  سلام. امروز آزمون شرکت کردم ۱۵ سوال برای این درس داده شده بود ۲ سوال از همین کتابی که گفتم داده شده بود اگر اشتباه نکنم ۳ سوال از uml وبقیه بیشتر شبیه سوالای مهندسی نرم افزار بود اما هیچ کدوم سوالا ربطی به مدیریت نداشت. فکر میکنم بهتر بود اول نرم افزار میخوندم بعد uml.

Angry

احتمالا مشابه سوالای کتاب من بهتون معرفی کردم تو پرسمن باشه همون کفایت کنه با توجه به آزمون ما کتاب رشته مدیریت اصلا بدردتون نخواهد خورد اما اگر دسترسی به مرجع umlدارید بد نباشه اونو بخونبد. من اگر پرسمن رو خونده بودم حتما به دوسوم سوالا جواب میدادم. ولی خوب ممکنه آزمون شما فرق بکنه. Huh
امیدوارم شما هم موفق باشید.

خیلی ممنون لطف دارید
نمیدونم ویرایش هفتم پرس من رو دیدید یا نه با ویرایش پنجم خیلی فرق کرده به نظرتون کدوم ویرایش رو بهتره برای آزمون ؟