زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷

ارسال: #۳۱۶
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط amirhossein.mohandes.)
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۱۶ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ)mahsa927 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان استاد یوسفی تو فیلم های مشاوره ای شون گفتند که باید:
مدار منطقی چاپ ۱۶ به بعد
معماری و گسسته چاپ ۱۸ به بعد
ساختمان چاپ ۱۱ به بعد
و الگوریتم چاپ ۱۰ به بعد رو تهیه کنیم
سوالم اینه : کسی این کتاب هارو با همین شماره چاپ گرفته؟؟ با چاپ های قبل تر مثلا چاپ ۱۵ و ۱۶ و برای الگوریتم چاپ ۸ خیلی متفاوته؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید
الان نمیدونم باید کتاب جدید تهیه کنم یا نه :| Sad

سلام.گسسته و معماری حتما چاپ جدید بگیرید

(۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۳۰ ب.ظ)monir25 نوشته شده توسط:  سلام بچها
کسی هست فیلمهای حل تست دکتر یوسفی گرفته باشه میخوام بدونم حل تست ها با توضیح کامل هست یا مثل کتابه
ممنون
سلام فیلما کلا مثل کلاسه.هرجلسه درس و حل تمرین و تست کامله با کتاب فرق میکنه

(۱۶ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ)mahsa927 نوشته شده توسط:  سلام
مدار منطقی چاپ ۱۶ به بعد
ساختمان چاپ ۱۱ به بعد
سوالم اینه : کسی این کتاب هارو با همین شماره چاپ گرفته؟؟ با چاپ های قبل تر مثلا چاپ ۱۵ و ۱۶ و برای الگوریتم چاپ ۸ خیلی متفاوته؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید

اصلا لزومی نداره من خودم پارسال چاپ سال ۹۳ رو میخوندم که از دوستم گرفته بودم . به چاپ های جدید تست های بیشتر اضافه شده و راه های جدید رو نوشته. فقط کتاب معماری پوران هست که چاپ قدیمیش غلط داره که توی چاپ ۱۸ به بعد درست شده

کتاب معماری غلط نداشت،من چاپ قدیم داشتم و جدیدشو هم گرفتم چون درسنامه کمی تغییر کرده و روش حل یه مبحث براساس کنکورای اخیر تغییر کرده

(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ب.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  [quote='mrezat' pid='449416' dateline='1514454815']
سلام دوستان
به نظرتون تو دروس تخصصی نرم افزار کدوم رو اول از همه شروع کنم ؟!
کامپایلر ؟؟؟ پایگاه داده ؟؟؟ هوش مصنوعی ؟؟؟

خودم ترجیح میدم اول پایگاه داده بخونم

سلام
بستگی به خودتون داره که از کدوم درس شروع کنید، ولی به نظر من درس پایگاه داده درس راحتیه، که میشه بعنوان سومین درس انتخاب بشه، اگر با درس کامپایلر کمی اشنایی داشته باشید، بهتره اول از کامپایلر شروع بشه.
باز هم میگم بستگی به خودتون داره

هوش مصنوعی چی ؟؟
بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه ؟! من هوش مصنوعی پارسه رو گرفتم به توصیه خیلیا خوبه
اما بهتر از اینم هست ؟!!!
هیچ پیش زمینه ای نسبت به هوش ندارم ...

سلام.اگه میتونی هوش خود مرجعو بخون یانصیرو بخون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa927
ارسال: #۳۱۷
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۳۷ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ)mahsa927 نوشته شده توسط:  سلام
مدار منطقی چاپ ۱۶ به بعد
ساختمان چاپ ۱۱ به بعد

ممنون میشم پاسخ بدید

سلام من خودم سر درس گسسته فقط این موضوع رو دیدم توی این درس
چاپ جدیدش خیلی تفاوت کرده و فصل بندی تغییر کرده بقیه دروس فرقی نکردن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa927
ارسال: #۳۱۸
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۲ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام من اولین باره ارشد شرکت میکنم کسی میتونه راهنمایی کنه جزوه کدوم موسسه بهتره؟
۰
۰
ارسال: #۳۱۹
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۶:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط mrezat.)
(۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۳۰ ب.ظ)monir25 نوشته شده توسط:  سلام بچها
کسی هست فیلمهای حل تست دکتر یوسفی گرفته باشه میخوام بدونم حل تست ها با توضیح کامل هست یا مثل کتابه
ممنون

حل تست ها با هم فرق میکنن، مثلا حل تست داده الگوریتم پر از نکته های کنکوریه
به نظرم اگه تو درسی که خیلی مشکل دارین حل تست بگیرین وگرنه به نظرم با یه خورده کلنجار رفتن و از این اون پرسیدن، میشه جای فیلمای حل تست رو پر کرد ...

کسی میدونه میانگین درصد کنکور براساس فصل ها چقدره ؟؟؟
یعنی اینکه رو چه درسی بیشتر سرمایه گذاری کنیم که تراز رو ببره بالا ؟؟؟؟!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۳۲۰
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۳۹ ب.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۶ ۰۷:۳۰ ب.ظ)monir25 نوشته شده توسط:  سلام بچها
ممنون

به نظرم اگه تو درسی که خیلی مشکل دارین حل تست بگیرین وگرنه به نظرم با یه خورده کلنجار رفتن و از این اون پرسیدن، میشه جای فیلمای حل تست رو پر کرد ...

توی سایت رامین رضوی هست...konkurcomputer.ir فک کنم...دقیق نمیدونم...فصل های هر درس و توزیع سوالات و اینا...کلن اطلاعت خوبی هست توی اون سایت...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۰
۰
ارسال: #۳۲۱
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط amirhossein.mohandes.)
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ق.ظ)rahil.t نوشته شده توسط:  سلام من اولین باره ارشد شرکت میکنم کسی میتونه راهنمایی کنه جزوه کدوم موسسه بهتره؟

همه کتابها و جزوه هارو از یک موسسه نمیشه تهیه کرد،از هر انتشارات و موسسه ای باید کتاب،جزوه یا فیلم اموزشی خوبشو بگیرید.چه گرایشی میخواین شرکت کنید؟

(۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۶ ۰۶:۳۹ ب.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  
ممنون

توی سایت رامین رضوی هست...konkurcomputer.ir فک کنم...دقیق نمیدونم...فصل های هر درس و توزیع سوالات و اینا...کلن اطلاعت خوبی هست توی اون سایت...

به نظرم خیلی نمیشه روی این بودجه بندیا حساب وا کرد.یهو میبینی طراح هوس میکنه از یه جا سوال بده که تاحالا نداده.البته یه دید،کلی میده به ادم.درنهایت به نظرم اگر خود شخص بدونه کدوم درسارو میتونه بالای نود بزنه که اابته ضریبشونم بالاتره رو اونا باید سرمایه گذاری کنه.مثلا کسی که زبانش واقعا صفره وقت گذاشتن روش فایده نداره
۰
۰
ارسال: #۳۲۲
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۳۹ ب.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  
ممنون

ممنون.BlushBlush
۰
۰
ارسال: #۳۲۳
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط arshad_95.)
سلام دوستان وقت بخیر

برای ورود به داخل دانشگاه صنعتی شریف، حتما باید دانشجوی اونجا باشیم یا بقیه هم می تونن وارد دانشگاه بشن؟
منظورم اینه که دانشجوهای بقیه ی دانشگاه ها یا اصلا کسی که دانشجوی شریف نیست و می خواد بره دانشگاه شریف، برای ورود به داخل دانشگاه مانعی نداره ؟

می خوام برم با دانشجوهای اونجا صحبت کنم و انگیزه ام برای آزمون ارشد بیشتر شه و همچنین ازشون راهنمایی بگیرم.
۰
۰
ارسال: #۳۲۴
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۴۱ ب.ظ)arshad_95 نوشته شده توسط:  سلام دوستان وقت بخیر

برای ورود به داخل دانشگاه صنعتی شریف، حتما باید دانشجوی اونجا باشیم یا بقیه هم می تونن وارد دانشگاه بشن؟
منظورم اینه که دانشجوهای بقیه ی دانشگاه ها یا اصلا کسی که دانشجوی شریف نیست و می خواد بره دانشگاه شریف، برای ورود به داخل دانشگاه مانعی نداره ؟

می خوام برم با دانشجوهای اونجا صحبت کنم و انگیزه ام برای آزمون ارشد بیشتر شه و همچنین ازشون راهنمایی بگیرم.

سلام نه همین جوری نمیشه. باید یکی از بچه های شریف بیاد به عنوان مهمان شمارو ببره تو.
۰
۰
ارسال: #۳۲۵
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط arshad_95.)
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  سلام نه همین جوری نمیشه. باید یکی از بچه های شریف بیاد به عنوان مهمان شمارو ببره تو.

ممنونم از راهنمایی تون.
ولی من که کسی رو نمی شناسم. چطور می تونم با یکی از دانشجوهای شریف، آشنا شم که منو با خودش ببره داخل دانشگاه ؟
۰
۰
ارسال: #۳۲۶
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۲۶ ب.ظ)arshad_95 نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  سلام نه همین جوری نمیشه. باید یکی از بچه های شریف بیاد به عنوان مهمان شمارو ببره تو.

ممنونم از راهنمایی تون.
ولی من که کسی رو نمی شناسم. چطور می تونم با یکی از دانشجوهای شریف، آشنا شم که منو با خودش ببره داخل دانشگاه ؟
والا من خودم واسه انتخاب رشته میخواستم برم راه ندادن شانسی یه دوستی داشتم اومد منو برد تو. مثلا میخوای بری باید یه کارگاهی سمیناری باشه ببینی راه میدن یا نه. ببین توی دانشگاه کسی اونجوری نیس که بشینه باهات حرف بزنه همه درگیرن کلا روابط اجتماعی شونم ضعیفه با غریبه ها حرف نمیزنن الکی خودتو خسته نکن توی همین مانشت برو به شریفی ها پیغام بده سوالاتو بپرس
۰
۰
ارسال: #۳۲۷
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  والا من خودم واسه انتخاب رشته میخواستم برم راه ندادن شانسی یه دوستی داشتم اومد منو برد تو. مثلا میخوای بری باید یه کارگاهی سمیناری باشه ببینی راه میدن یا نه. ببین توی دانشگاه کسی اونجوری نیس که بشینه باهات حرف بزنه همه درگیرن کلا روابط اجتماعی شونم ضعیفه با غریبه ها حرف نمیزنن الکی خودتو خسته نکن توی همین مانشت برو به شریفی ها پیغام بده سوالاتو بپرس

از توجه تون سپاسگذارم.
من یک سؤال دارم، البته نه این که روی صحبتم شما باشید کلی دارم عرض می کنم:
من خودم به شخصه عاشق پیشرفت علمی ام و جو دانشگاه شریف رو بیشتر از بقیه ی دانشگاه ها دوست دارم.
یک بار هم دوران دانش آموزی فرصتی شد که برم و به صورت گروهی با محیطش آشنا بشم.
سؤالم اینه که چطور ممکنه دانشگاهی که این قدر روی علم آموزی و پیشرفت علمی داره سرمایه گذاری می کنه و از حیث علمی سرآمد هست، برای امثال بنده که مشتاق هستند به همچین محیطی رفت و آمد کنند، ممانعت به عمل بیاره؟
من که هدفم پیشرفت علمی هست و نه هزینه ای دارم براشون، نه انتظار خاصی! فقط دوست دارم به اونجا رفت و آمد داشته باشم و انگیزه ام رو تقویت کنم و روحیه ام رو برای پیشرفت، بالا نگه دارم.
باور کنید هدفم خیره ...
چرا باید مخالفت کنند ؟! من موندم!
۰
۰
ارسال: #۳۲۸
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ب.ظ)arshad_95 نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  والا من خودم واسه انتخاب رشته میخواستم برم راه ندادن شانسی یه دوستی داشتم اومد منو برد تو. مثلا میخوای بری باید یه کارگاهی سمیناری باشه ببینی راه میدن یا نه. ببین توی دانشگاه کسی اونجوری نیس که بشینه باهات حرف بزنه همه درگیرن کلا روابط اجتماعی شونم ضعیفه با غریبه ها حرف نمیزنن الکی خودتو خسته نکن توی همین مانشت برو به شریفی ها پیغام بده سوالاتو بپرس

از توجه تون سپاسگذارم.
من یک سؤال دارم، البته نه این که روی صحبتم شما باشید کلی دارم عرض می کنم:
من خودم به شخصه عاشق پیشرفت علمی ام و جو دانشگاه شریف رو بیشتر از بقیه ی دانشگاه ها دوست دارم.
یک بار هم دوران دانش آموزی فرصتی شد که برم و به صورت گروهی با محیطش آشنا بشم.
سؤالم اینه که چطور ممکنه دانشگاهی که این قدر روی علم آموزی و پیشرفت علمی داره سرمایه گذاری می کنه و از حیث علمی سرآمد هست، برای امثال بنده که مشتاق هستند به همچین محیطی رفت و آمد کنند، ممانعت به عمل بیاره؟
من که هدفم پیشرفت علمی هست و نه هزینه ای دارم براشون، نه انتظار خاصی! فقط دوست دارم به اونجا رفت و آمد داشته باشم و انگیزه ام رو تقویت کنم و روحیه ام رو برای پیشرفت، بالا نگه دارم.
باور کنید هدفم خیره ...
چرا باید مخالفت کنند ؟! من موندم!
شما نیتت خیره شاید یه عده ای برن دزدی کنن برای بچه ها نا امنی درست کنن یا مثلا توی دانشگاه خسارت بزنن . بلاخره بچه های مردم میرن میان. ماشین پارکه .همین چند وقت پیش دم دانشگاه چند نفرو خفت گیری کردن منطقه طرشت یه جورایی پایین شهر به حساب میاد دیگه. شما میخوای میتونی کارگاه ها و سمینار ها رو ثبت نام و شرکت کنی یه مجوز عبور و مروری داشته باشی . ما دانشجوها از یه ساعتی به بعد یا روز های تعطیل هم با مجوز استاد میتونیم بیایم توی دانشگاه . ازمایشگاه ها ۲۴ای بازه دانشجوا میخوابن بعضیا تو دانشگاه بلاخره امنیت میخواد.
۰
۰
ارسال: #۳۲۹
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط pioneer01.)
اما ب نظر بنده رفت و آمد ب دانشگاه ها باید راحت باشه برای مردم. تا ارتباط مردم با دانشگاه ها نزدیک شه.
دانشگاه تهران (دانشکده فنی) اصن دم در ورودی سین جیم نمیکنه. الان ینی این دانشگاه از نظر امنیتی سطحش پایینتره؟ یا خیلی از دانشگاه های خارج از کشور که مردم ب راحتی رفت و امد میکنند سطحشون از شریف پایین تره ؟؟
۳
۰
ارسال: #۳۳۰
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط mrezat.)
ممنون

خیلی ممنون، تو این سایت زیاد رفتم دقت نکردم به این موضوع،
درباره فیلماش که تحقیق کردم، خیلیا نظرشون این بود که اصلا ارزش نداره فیلماش، چه از لحاظ علمی چه از لحاظ کیفیت ! اما خب سایتش سایت خوبیه و چندتا جدول هم داره که واقعا کمکم کرد !

(۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۵۶ ب.ظ)amirhossein.mohandes نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ق.ظ)rahil.t نوشته شده توسط:  سلام من اولین باره ارشد شرکت میکنم کسی میتونه راهنمایی کنه جزوه کدوم موسسه بهتره؟

همه کتابها و جزوه هارو از یک موسسه نمیشه تهیه کرد،از هر انتشارات و موسسه ای باید کتاب،جزوه یا فیلم اموزشی خوبشو بگیرید.چه گرایشی میخواین شرکت کنید؟

ممنون

به نظرم خیلی نمیشه روی این بودجه بندیا حساب وا کرد.یهو میبینی طراح هوس میکنه از یه جا سوال بده که تاحالا نداده.البته یه دید،کلی میده به ادم.درنهایت به نظرم اگر خود شخص بدونه کدوم درسارو میتونه بالای نود بزنه که اابته ضریبشونم بالاتره رو اونا باید سرمایه گذاری کنه.مثلا کسی که زبانش واقعا صفره وقت گذاشتن روش فایده نداره

آخه هرچی ام باشه بلاخره از دروس تخصصی باید یه درسو حسابی خوند !
مشکل من اینه که نمیدونم چه درسی از دروس تخصصی رو بخونم،
کدوم درس ارزش خوندن داره و با خوندنش میشه تستاشو زد ؟!
گرایش نرم افزار منظورمه ...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۳۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۴,۹۶۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۰۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۴۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۲۳۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۸۰ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close