زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایا کلیدها تغییری کردند؟

ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۶, ۰۸:۱۱ ب.ظ
ایا کلیدها تغییری کردند؟
سلام عزیزان.
کلید آزمون رشته نرم افزار هیچ تغییری نکرد. لطفا هرکسی راجع به رشته اش اعلام کنه که کلیدش تغییر کرده یا نه. هدف اینه که بفهمیم اصلا سازمان سنجش به اعتراضات رسیدگی میکنه یا ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ
ایا کلیدها تغییری کردند؟
از کجا فهمیدید که کلیدهای نرم‌افزار تغییر نکرده ???
تا اونجا که من اطلاع دارم معمولا هیچ وقت اصلاحیه کلیدها رو اعلام نمیکنن و بچه از درصداشون میفهمن که کلید تغییر کرده یا نه ???
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۱۴ ب.ظ
RE: ایا کلیدها تغییری کردند؟
فکر کنم کلید نهایی رو هم همراه با کارنامه ها میزارن
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ ب.ظ
RE: ایا کلیدها تغییری کردند؟
(۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ ب.ظ)esi2 نوشته شده توسط:  از کجا فهمیدید که کلیدهای نرم‌افزار تغییر نکرده ???
تا اونجا که من اطلاع دارم معمولا هیچ وقت اصلاحیه کلیدها رو اعلام نمیکنن و بچه از درصداشون میفهمن که کلید تغییر کرده یا نه ???

من از سازمان سنجش پرسیدم. گفتند هرموقع تغییر کنه تو کلیدی که منتشر شده اعمال میکنن.
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط computerman.)
ایا کلیدها تغییری کردند؟
الان هنوز مشخص نیست که کلید تغییر کرده یا نه
باید براساس مقایسه کلید قبلی و کلید جدید بررسی کرد
ازمون کارشناسی و ارشد که اینجوری بود و ب طور خاص نمیومدن مشخص کنند که فلان کلید تغییر کرده
باید منتظر کارنامه ها بود

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایا پارسه طورانی ویرایش جدید نسبت به ویرایش های قبلی تغییری کرده؟ yazdanpanah20 ۲ ۲,۷۹۵ ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_hk
  ایا ریاضیات گسسته همون ساختمان گسسته هستش؟ چرا سنجش اسمش رو تغییر داده؟ ynsdamobb ۲ ۲,۲۳۳ ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  ایا با نخوندن و صفر زدن چند تا درس ارشد میشه موفق شد؟ confesseur ۳ ۳,۸۰۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sara27
  الگوریتم پیدا کردن کلیدها در بازه a تا b در BTS mohammad_1m22 ۱ ۱,۸۷۰ ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ ب.ظ
  ایا این ژورنال معتبر است؟ mina.soroor ۱۲۰ ۸۵,۰۶۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hamed_ft_4u
  ایا زبان L منظم هست ؟ sahabi2015 ۰ ۹۹۷ ۱۹ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sahabi2015
  سوال در مورد منطق مرتبه اول و حل با رزولوشن(ایا حل من درسته؟) teraktor2003 ۵ ۳,۲۳۲ ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۵ ب.ظ
  ایا همه استاد ها برای تعیین پایان نامه اینجورین؟ teraktor2003 ۴ ۳,۰۸۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: teraktor2003
  سوال از کسانی که بانک تست نصیر رو مطالعه کردند... pooyaa ۱۰ ۶,۵۲۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ma3070
  ایا هر گرامر LL1 غیر مبهمه؟ ریحان ۵ ۲,۶۸۵ ۲۱ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: ریحان

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close