زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اینا کافیه بنظرتون؟

ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ
اینا کافیه بنظرتون؟
سلام وقت بخیر
باتوجه به این که دیر شروع کردم و الان وقت محدود هست به همین درسا ها اکتفا کردم و میخوام برم سراغ تست:
شبکه
سیستم عامل
طراحی الگوریتم
ساختمان داده
کامپایلر
پایگاه داده
مبانی مدیریت
مهندسی نرم افزار
زبان
نظر شما چیه؟

بنظرتون تو وقت باقی مانده روی تسلط بیشتر روی این درسا وقت بذارم بهتره
یا منطقی هم بخونم؟

من رشته نرم افزارم ولی شناور ای تی
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
اینا کافیه بنظرتون؟
منم کلی درس نخونده دارم.. ولی به نظرم دیگه باید مسلط بشیم. نگران نباشید همه شرایطشون دقیقا مثل هم نباشه، شبیه هم هست حتما.
البته منطقی درس فوق العاده آسونیه. به خصوص سه فصل اول..و به خصوص مبحث ساده سازی که هر سال از این مبحث سوال میاد. اگه کنار مرور و تست بقیه درس ها بتونید این درس رو هم یکم بخونید که عالی میشه.
یک زمان یک فایلی بود تو مانشت در مورد تعداد سوالات هر درس از هر مبحث تو کنکورای سال گذشته رشته کامپیوتر. سرچ کنید پیدا میکنید اون تاپیکو. اگه فصل های مهم رو بدونید راحت تر و بهتر میتونید مرور بکنید .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedmihan
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ ق.ظ
اینا کافیه بنظرتون؟
ممنونم از راهنماییتون، پس بنظرتون فصلای مهمشو بخونم کافیه؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۱۷ ب.ظ
اینا کافیه بنظرتون؟
دوستان بودجه بندی سال های گذشته رو تو انجمن پیدا نکردم لطفا اگر داشتید بذارید. ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۷ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۲۴ ب.ظ
اینا کافیه بنظرتون؟
(۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  دوستان بودجه بندی سال های گذشته رو تو انجمن پیدا نکردم لطفا اگر داشتید بذارید. ممنون
عه پیدا نکردید لینک رو؟
اون فایلی که تو مانشت هست الان چک کردم دانلود نمیشه
شما فعلا این لینک رو داشته باشید شب من اسکن میکنم تعداد سوالاتو میذارم اینجا.. هرچند خط خطیش کردم ولی از هیچی بهتره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۱۷ فروردین ۱۳۹۶, ۰۴:۵۸ ب.ظ
RE: اینا کافیه بنظرتون؟
(۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(09 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  دوستان بودجه بندی سال های گذشته رو تو انجمن پیدا نکردم لطفا اگر داشتید بذارید. ممنون
عه پیدا نکردید لینک رو؟
اون فایلی که تو مانشت هست الان چک کردم دانلود نمیشه
شما فعلا این لینک رو داشته باشید شب من اسکن میکنم تعداد سوالاتو میذارم اینجا.. هرچند خط خطیش کردم ولی از هیچی بهتره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در ادامه همین پست:
۱/

۲/

۳/

۴/

۵/

۶/

۷/

۸/

۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۰۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  سطح زبان مدرسه برای کنکور کافیه؟ saradehghani ۴ ۳,۲۵۴ ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۵۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  بنظرتون سوالات امسال از کدام کتب طرح شده بود؟ shahryar711 ۵ ۳,۶۸۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  آیا خواندن ۵۰۴ برای زبان عمومی کافیه ؟ shahryar711 ۱۷ ۱۴,۹۸۹ ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: setarehfb
  قضیه «مجاز شدن» تو دوره ی روزانه و اینا چیه؟ الکیه؟ MehdizadeMilad ۷ ۳,۶۸۱ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
  آیا خوندن کتاب پوران کافیه ؟ shahryar711 ۱ ۲,۳۰۵ ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  آیا خواندن مقسمی برای کنکور کافیه ؟ shahryar711 ۹ ۵,۰۱۶ ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  بنظرتون برم مصاحبه مالک یا نه؟ v-e ۴ ۲,۶۱۵ ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: v-e
  اولویت تون بین اینا کدومه؟؟به ترتیب majid11877 ۱ ۲,۱۹۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: حمید پناهی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close