زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دارم از فکر دیوونه میشم!با مشاوره و راهنماییتون کمکم کنید!

ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ ب.ظ
Sad دارم از فکر دیوونه میشم!با مشاوره و راهنماییتون کمکم کنید!
من ترم۷مهندسی نرم افزارم-این ترم۲۰ واحد و ترم آینده ۲۰ واحد دارم و فارغ التحصیل میشم.
یکشنبه و چهرشنبه و جمعه فقط توی خونم وبقیه روزها کلاسم.رفت و آمد و سرکلاس نشستن خیلی خستم میکنه و روزایی که میرم کلاس کلا از درس خوندن میافتم.
پایه‌ام متوسطه و مطالب رو خیلی سریع میگیرم,سرعت خوندنم هم بالاست.
درضمن معدلم۱۳/۸۳ و میخوام توی این۲ترم آخر حداقل به۱۵ برسونمش! Confused

توی این موندم که توی ۴ماه تا کنکور بشینم برای ارشد بخونم یا تمرکزم روی بالا بردن معدلم باشه و درکنارش مثلا طراحی وب رو هم یاد بگیرم و در هر فرصتی حداکثر تلاشمو برای قبولی توی فراگیر ارشد بکنم.و بعد از فارغ التحصیلیم برای ارشد سراسری بخونم,یا همین۴ماه برای ارشد بخونم.بعدش فراگیر.بعد باز اگه قبول نشدم,بعد فارغ التحصیلی برای سراسری و فراگیر؟

درضمن سال دیگه انشالله خدابخواد ازدواج میکنم(نامزدم) و بعد از ازدواج حداقلش اینه که باید خرج دانشگامو خودم دربیارم!

از فکر این چیزا و اینکه نمیتونم تمرکز کنم تا یه تصمیم قطعی بگیرم درام دیوونه میشم و...
راهنماییم کنید!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ ب.ظ
RE: دارم از فکر دیوونه میشم!با مشاوره و راهنماییتون کمکم کنید!
شما سعی کنی معدلتو بالا ببری فکر کنم بیشتر به نفعت باشهBlush
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fahime_A_2007
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ب.ظ
RE: دارم از فکر دیوونه میشم!با مشاوره و راهنماییتون کمکم کنید!
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ب.ظ)fahime_A_2007 نوشته شده توسط:  من ترم۷مهندسی نرم افزارم-این ترم۲۰ واحد و ترم آینده ۲۰ واحد دارم و فارغ التحصیل میشم.
یکشنبه و چهرشنبه و جمعه فقط توی خونم وبقیه روزها کلاسم.رفت و آمد و سرکلاس نشستن خیلی خستم میکنه و روزایی که میرم کلاس کلا از درس خوندن میافتم.
پایه‌ام متوسطه و مطالب رو خیلی سریع میگیرم,سرعت خوندنم هم بالاست.
درضمن معدلم۱۳/۸۳ و میخوام توی این۲ترم آخر حداقل به۱۵ برسونمش! Confused

توی این موندم که توی ۴ماه تا کنکور بشینم برای ارشد بخونم یا تمرکزم روی بالا بردن معدلم باشه و درکنارش مثلا طراحی وب رو هم یاد بگیرم و در هر فرصتی حداکثر تلاشمو برای قبولی توی فراگیر ارشد بکنم.و بعد از فارغ التحصیلیم برای ارشد سراسری بخونم,یا همین۴ماه برای ارشد بخونم.بعدش فراگیر.بعد باز اگه قبول نشدم,بعد فارغ التحصیلی برای سراسری و فراگیر؟

درضمن سال دیگه انشالله خدابخواد ازدواج میکنم(نامزدم) و بعد از ازدواج حداقلش اینه که باید خرج دانشگامو خودم دربیارم!

از فکر این چیزا و اینکه نمیتونم تمرکز کنم تا یه تصمیم قطعی بگیرم درام دیوونه میشم و...
راهنماییم کنید!
دوست خوبم منم بهت توصیه می کنم تمرکز اصلی خودتا روی معدل ودرسای دانشگاهی خودت بزار واینقدر خودت راآزار نده تلاشت را بکن اما خودت را آرام کن وبه خدا توکل کن.موفق باشی

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ب.ظ
دارم از فکر دیوونه میشم!با مشاوره و راهنماییتون کمکم کنید!
هیچ کس بهتر از خودتون شرایطتتون رو نمی دونه و درک نمی کنه، ولی خب باید ببینین هدفتون از ارشد خوندن چیه؟
اگه می خواین دوسال وقت و پولتون رو خرج یه فوق لیسانس بکنین که داشتن و نداشتنش نه می تونه به اون صورت تاثیری تو اشتغالتون بکنه و نه تغییری تو سطح علمی تون میذاره... و از طرفی این ریسک رو به همراه داره که معدلتون رو پایین بیاره... به نظرم بهتره فعلن فکر این واحدای باقی موندتون باشین و سرفرصت، برای کنکور سراسری سرمایه گذاری کنین...
کلن اگه از من میشنوین، با این استعدادتون تو گیرایی مطالب، به فراگیر و اینا قانع نباشین و فکر دانشگاه های سراسری باشین...

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۴۸۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۱۲۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۳۸۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۵۱ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close