تالار گفتمان مانشت
دارم از فکر دیوونه میشم!با مشاوره و راهنماییتون کمکم کنید! - نسخه‌ی قابل چاپ

دارم از فکر دیوونه میشم!با مشاوره و راهنماییتون کمکم کنید! - fahime_A_2007 - 20 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ب.ظ

من ترم۷مهندسی نرم افزارم-این ترم۲۰ واحد و ترم آینده ۲۰ واحد دارم و فارغ التحصیل میشم.
یکشنبه و چهرشنبه و جمعه فقط توی خونم وبقیه روزها کلاسم.رفت و آمد و سرکلاس نشستن خیلی خستم میکنه و روزایی که میرم کلاس کلا از درس خوندن میافتم.
پایه‌ام متوسطه و مطالب رو خیلی سریع میگیرم,سرعت خوندنم هم بالاست.
درضمن معدلم۱۳/۸۳ و میخوام توی این۲ترم آخر حداقل به۱۵ برسونمش! Confused

توی این موندم که توی ۴ماه تا کنکور بشینم برای ارشد بخونم یا تمرکزم روی بالا بردن معدلم باشه و درکنارش مثلا طراحی وب رو هم یاد بگیرم و در هر فرصتی حداکثر تلاشمو برای قبولی توی فراگیر ارشد بکنم.و بعد از فارغ التحصیلیم برای ارشد سراسری بخونم,یا همین۴ماه برای ارشد بخونم.بعدش فراگیر.بعد باز اگه قبول نشدم,بعد فارغ التحصیلی برای سراسری و فراگیر؟

درضمن سال دیگه انشالله خدابخواد ازدواج میکنم(نامزدم) و بعد از ازدواج حداقلش اینه که باید خرج دانشگامو خودم دربیارم!

از فکر این چیزا و اینکه نمیتونم تمرکز کنم تا یه تصمیم قطعی بگیرم درام دیوونه میشم و...
راهنماییم کنید!

RE: دارم از فکر دیوونه میشم!با مشاوره و راهنماییتون کمکم کنید! - parichehr65 - 20 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ب.ظ

شما سعی کنی معدلتو بالا ببری فکر کنم بیشتر به نفعت باشهBlush

RE: دارم از فکر دیوونه میشم!با مشاوره و راهنماییتون کمکم کنید! - Sunshine Off - 20 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ب.ظ)fahime_A_2007 نوشته شده توسط:  من ترم۷مهندسی نرم افزارم-این ترم۲۰ واحد و ترم آینده ۲۰ واحد دارم و فارغ التحصیل میشم.
یکشنبه و چهرشنبه و جمعه فقط توی خونم وبقیه روزها کلاسم.رفت و آمد و سرکلاس نشستن خیلی خستم میکنه و روزایی که میرم کلاس کلا از درس خوندن میافتم.
پایه‌ام متوسطه و مطالب رو خیلی سریع میگیرم,سرعت خوندنم هم بالاست.
درضمن معدلم۱۳/۸۳ و میخوام توی این۲ترم آخر حداقل به۱۵ برسونمش! Confused

توی این موندم که توی ۴ماه تا کنکور بشینم برای ارشد بخونم یا تمرکزم روی بالا بردن معدلم باشه و درکنارش مثلا طراحی وب رو هم یاد بگیرم و در هر فرصتی حداکثر تلاشمو برای قبولی توی فراگیر ارشد بکنم.و بعد از فارغ التحصیلیم برای ارشد سراسری بخونم,یا همین۴ماه برای ارشد بخونم.بعدش فراگیر.بعد باز اگه قبول نشدم,بعد فارغ التحصیلی برای سراسری و فراگیر؟

درضمن سال دیگه انشالله خدابخواد ازدواج میکنم(نامزدم) و بعد از ازدواج حداقلش اینه که باید خرج دانشگامو خودم دربیارم!

از فکر این چیزا و اینکه نمیتونم تمرکز کنم تا یه تصمیم قطعی بگیرم درام دیوونه میشم و...
راهنماییم کنید!
دوست خوبم منم بهت توصیه می کنم تمرکز اصلی خودتا روی معدل ودرسای دانشگاهی خودت بزار واینقدر خودت راآزار نده تلاشت را بکن اما خودت را آرام کن وبه خدا توکل کن.موفق باشی

دارم از فکر دیوونه میشم!با مشاوره و راهنماییتون کمکم کنید! - mosenabdoli - 20 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ

هیچ کس بهتر از خودتون شرایطتتون رو نمی دونه و درک نمی کنه، ولی خب باید ببینین هدفتون از ارشد خوندن چیه؟
اگه می خواین دوسال وقت و پولتون رو خرج یه فوق لیسانس بکنین که داشتن و نداشتنش نه می تونه به اون صورت تاثیری تو اشتغالتون بکنه و نه تغییری تو سطح علمی تون میذاره... و از طرفی این ریسک رو به همراه داره که معدلتون رو پایین بیاره... به نظرم بهتره فعلن فکر این واحدای باقی موندتون باشین و سرفرصت، برای کنکور سراسری سرمایه گذاری کنین...
کلن اگه از من میشنوین، با این استعدادتون تو گیرایی مطالب، به فراگیر و اینا قانع نباشین و فکر دانشگاه های سراسری باشین...