زمان کنونی: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امنیت رایانش ابری

ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ب.ظ
Star امنیت رایانش ابری
سلام دوستان من دارم روی امنیت کلود کار می کنم. الان رسیدم به بخش ایده میشه لطفا از بین مقاله هایی که خوندید چند تا از ایده هایی که قبلا مطرح شده بگید. یا اگه مقاله یا فایلی در این رابطه دارید برام بفرستید Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۵۰ ق.ظ
RE: امنیت رایانش ابری
(۰۸ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ب.ظ)sh4 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من دارم روی امنیت کلود کار می کنم. الان رسیدم به بخش ایده میشه لطفا از بین مقاله هایی که خوندید چند تا از ایده هایی که قبلا مطرح شده بگید. یا اگه مقاله یا فایلی در این رابطه دارید برام بفرستید Huh

سلام
امنیت کلود شامل رمزنگاری ،احراز هویت ،تشخیص نفوذ و ... است.
ابتدا حوزه کاری خود را ذکر کنید تا بتوان راهنمایی کرد.

به تو برمیگردم.. ♥
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  موضوع امنیت در شبکه های ابری mahdiyaghobi95 ۱ ۵۳۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Katerina Petrova
  موضوعات تازه در حوزه امنیت Rehe1994 ۰ ۳۲۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994
  راهنمایی در مورد انتخاب موضوع پایان نامه شبکه و امنیت newuser ۳ ۱,۲۵۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: parhamgift
  انتخاب موضوع برای درس سمینار (مجازی سازی یا رایانش ابری) شما پیشنهاد دهید؟ AH64D ۲ ۹۷۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  انتخاب موضوع در حوزه ی امنیت شبکه ؟ mohamadmanesht ۲ ۸۴۱ ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: SepidehP
  امنیت در IOT didar ۵ ۱,۸۱۹ ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: yazdanpanah20
  موضوع امنیت شبکه و معرفی استاد خوب تو این زمینه ازدانشگاه صنعتی اصفهان یا خود اصفهان ABUZAR ۳ ۷۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sona2012
  راهنمایی در باره موضوعات جدید و کاربردی شبکه یا امنیت شبکه baranmatin ۲ ۱,۷۸۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: baranmatin
  راهنمایی در شبیه سازی رایانش ابری با کلاد آزور cloud azure nasrolah ۰ ۷۴۶ ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: nasrolah
  امنیت پروتکل های nfc samira@90 ۲ ۹۷۱ ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: samira@90

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close