زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تصمیم غیر قانونی وزارت علوم در رابطه با آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۶

ارسال:
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ ق.ظ
بر اساس آنچه رفت مشخص می شود که شورای سنجش و پذیرش دانشجو در رابطه با آزمون کارشناسی ارشد به دلیل اعمال تغییرات بالای ۱۰ درصد و عدم اعلام عمومی آن حداقل یک سال قبل از اجرای تصمیم خود، از قانون تخلف کرده است؛ تخلفی که البته به قیمت تحمیل فشار و استرس غیر قابل وصف به جوانان این مرز و بوم تمام شد.
[تصویر:  428518_667869_739.jpg]

برای مشاهده متن کامل خبر به اینجا مراجعه کنین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , signal_micro , شیوا۸۸ , Happiness.72 , Hopegod , shenia_mana
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط energy1.)
RE: تصمیم غیر قانونی وزارت علوم در رابطه با آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۶
(۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ)alireza01 نوشته شده توسط:  متاسفانه این قانون برای پذیرش دانشجو در مقطع دکترا است و نه ارشد.

به هیچ وجه اگر چنین هست چرا دانشجویان دکتری که انها هم اعتراض داشتند هیچ جوابی نگرفتند؟ و به یکباره ۳ماه مانده به کنکور انها نیر شاهد تغیرات بودند؟
سنجش فراموش کرده ابلاغ کند و با هزاران دانشجو بازی کرده چرای داستان را از سنجش بپرسید که حاظر به پذیرش خطای خود نیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط Jooybari.)
سلام. وقت بخیر.
دوست عزیز شما اگه اعتراض دارید بهتره به روش درستش رفتار کنید. اینکه سازمان سنجش این مباحث رو دیر اعلام کرد و به ضرر متقاضی های کنکور امنیت و شبکه و فارغ‌التحصیلها شد یه بحثیه و اینکه شما میفرمائید غیرقانونیه یه بحث دیگست. شما اصل قانون رو دیدید؟ این نسخه ای که فرستادید، کاملترش تو لینک زیر موجوده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این هم یه بخشی از متن لینک فوق، که تو عکس اول، قسمتی از اون (که توش اسمی از دکتری آورده نشده) اومده. تمام تبصره‌ها (از جمله تبصره ۴) مربوط به ماده ۵ از قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور هستن. داوطلبین دکتری میتونستن با استفاده از این تبصره اعتراض کنن. شاید نمیدونستن و شاید تعدادشون خیلی کم بود که کار جلو نرفت. همونطور که برای کنکور ارشد ۱۵۰۰ نفر امضا جمع کردن و فقط چند نفر جلوی سازمان رفتن. نتیجش این شد که به نظرم داوطلبهای امنیت و شبکه بیشتر ضرر کردن.

ماده۵ـ سنجش و پذیرش دانشجو در مقطع دکتری ناپیوسته برحسب هر یک از شیوه های «آموزشی ـ پژوهشی» و «پژوهش محور» به شرح زیر انجام می شود:

الف ـ دکتری آموزشی ـ پژوهشی: سنجش و پذیرش برای ورود به دوره دکتری ناپیوسته آموزشی ـ پژوهشی براساس معیارهای زیر صورت می گیرد:

۱ـ آزمون های متمرکز (۵۰ درصد)

۲ـ سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری (۲۰ درصد)

۳ـ مصاحبه علمی و سنجش عملی (۳۰ درصد)

ب ـ دکتری پژوهش محور: سنجش و پذیرش برای دوره دکتری ناپیوسته پژوهش محور براساس معیارهای زیر صورت می گیرد:

۱ـ آزمون های متمرکز (۳۰ درصد)

۲ـ سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری (۲۰ درصد)

۳ـ مصاحبه علمی و بخش عملی (۳۰ درصد)

۴ـ تهیه طرح واره (۲۰ درصد)

تبصره۱ـ برگزاری آزمون های متمرکز زیر نظر هریک از وزارتین و از طریق سازمان سنجش آموزش کشور و مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. شورا می تواند با لحاظ بند (ت) ماده (۱) از ظرفیت دانشگاههای کشور اعم از دولتی و غیردولتی در برگزاری آزمون متمرکز استفاده کند.

تبصره۲ـ هریک از وزارتین موظفند در چهارچوب آمایش آموزش عالی کشور، سالانه نسبت به تعیین سقف ظرفیت مجاز پذیرش دانشجو برای تمامی رشته محلهای مورد تأیید شورای گسترش خود اقدام نمایند.

تبصره ۳ـ طرح واره موضوع بند (۴) دکتری پژوهش محور باید در جهت رفع یکی از مشکلات ملی باشد و به تصویب دستگاه اجرائی ذی ربط رسیده باشد.

تبصره۴ـ شورای سنجش و پذیرش دانشجو می تواند هر سه سال یکبار نسبت به اضافه نمودن معیارهای دیگر و تعدیل حداکثر ده درصد (۱۰%) معیارهای موجود اقدام کند. زمان اعمال این تغییرات حداقل یک سال پس از اعلام عمومی آن است.
۰
۰
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ
سلام
من یک سوال دارم!

"سیستم عامل و شبکه های کامپیوتری" الآن یک درست است یا دو درس؟

چون اگر دو درس بود باید می نوشت "سیستم عامل ، شبکه های کامپیوتری"!!!

من فکر می کنم اینا اسم ها رو از روی اسم اصلی درس ها که روی کتاب ها نوشته میشه ورداشتن!!!!

من که واقعاً گیج شدم!

الآن همه میگید که شبکه های کامپیوتری هم یک درس جدا از دروس مشترک است اما اگر این جوری است پس چرا ننوشته "سیستم عامل ، شبکه های کامپیوتری"!!!

من فک می کنم کسی که داشته این درس ها رو می نوشته تو حالت طبیعی نبوده!!!!! والا !

من به این فکر می کنم که اینا وقتی برای تعیین منابع که خیلی راحت می تونن انجام بدن ، این جوری می کنن که مثلا هوش مصنوعی رو می زارن تو درسای نرم افزاری ها!!!!!

اون وقت برای سوالات که محرمانه هستند و مشکلات امنیتی دارند، باید منتظر هر اتفاقی باشیم!!!!!
واقعا چجوری یک ملت رو به بازی گرفتن این ها!!!!! توبه، توبه!!
۰
۰
ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ق.ظ
بعضیا به نفعشون شده بعضیا ضرر کردند.

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ب.ظ
RE: تصمیم غیر قانونی وزارت علوم در رابطه با آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۶
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ ب.ظ)vahidakbari95 نوشته شده توسط:  سلام
من یک سوال دارم!

"سیستم عامل و شبکه های کامپیوتری" الآن یک درست است یا دو درس؟

چون اگر دو درس بود باید می نوشت "سیستم عامل ، شبکه های کامپیوتری"!!!

سلام. وقت بخیر.
این حالت برای ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم هست. ممکنه این درس‌ها رو باهم درنظر بگیرن که مشکلی پیش نمیاره. همینطور که تو کنکور علوم کامپیوتر به این شکله. فقط به تعداد سوالاتشون بستگی داره.
۰
۰
ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ
سلام دوستان ببخشید من امسال اولین سالمه میخام کنکور مهندسی کامپیوتر بدم و تازه ثبت نام کردم توی ماشت میخاستم بپرسم به نظرتون من که هیچی بلد نیستم بهتره چه درسایی برای گرایش نرم افزار بخونم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۰۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close