زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست توضیح یک

ارسال:

H-Arshad پرسیده:

درخواست توضیح یک

سلام دوستان در مورد این صف میشه یک توضیح بدهید؟

a چرا لوپ زده ؟ Huh
منظور از r چیه؟ اخه فرایند جدید مگه از اول یعنی a نباید وارد صف بشه...پس چرا بین s و r میچرخه ..راستش گیچ شدم Undecided

راستش یک منبع درست درمون هم گیر نیومد یک مثال مثل این حل و توضیح داده باشه
استاد هم گفت شک نکنید از این سوال داریم Confused

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۵۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۳۸۸ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۴۵۸ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  توضیح درباره ی گرایش های ارشد علوم کامپیوتر parsaNA ۲۱ ۸,۶۷۴ ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  ۱۵۸ شبکه و امنیت ۲۵۵ ای تی (یکی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟) ۵۲۲۵۵۰۷ ۱۳ ۶,۶۳۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  فروش کتاب های ارشد بصورت یکجا Alifarki ۰ ۱,۶۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Alifarki
  حل تست و توضیح مثال هوش مصنوعی amir_ghanati ۳ ۲,۶۱۱ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close