زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبدیل چند جمله به دو چند جمله ای

ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۳ ب.ظ
تبدیل چند جمله به دو چند جمله ای
سلام
این تابع چند جمله ای مشکلی برای تبدیل اون دو به چند جمله ای زوج و فرد نیست
فقط اون چند جمله ای آخر که بر اساس F0 و F1 بدست اورده، چجوریه؟
مثلا الان بر اساس اون چند جمله ای قرمز آخری، من ۴ رو چجور بدست باید بیارم؟ چجور جایگزین میشه؟

فایل‌(های) پیوست شده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ق.ظ، توسط SepidehP.)
RE: تبدیل چند جمله به دو چند جمله ای
(۱۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  سلام
این تابع چند جمله ای مشکلی برای تبدیل اون دو به چند جمله ای زوج و فرد نیست
فقط اون چند جمله ای آخر که بر اساس F0 و F1 بدست اورده، چجوریه؟
مثلا الان بر اساس اون چند جمله ای قرمز آخری، من ۴ رو چجور بدست باید بیارم؟ چجور جایگزین میشه؟

جایگزین شدنش که دقیقا برحسب همون فرمول آخره (قرمزه). یعنی تو فرمول [tex]f_{_0}[/tex] شما هرجا x دیدی به جاش [tex]x^2[/tex] بذار و تو [tex]f_1[/tex] هم همینطور و در یه x هم ضرب کن و با هم جمع شون کن. ۴ هم اینطوری تولید میشه که چون تو فرمول [tex]f_{_0}[/tex] داریمش و عدد ثابته خب پس توی [tex]f_0\langle x^2\rangle[/tex] هم خواهیم داشتش!!!Big Grin چون کلا اگر مثلا [tex]h\langle x\rangle=2[/tex] ، آن گاه [tex]h\langle3\rangle=2[/tex] یا مثلا [tex]h\langle x^2\rangle=2[/tex] ,... .

و درباره اینکه اون فرمول آخر از کجا اومده هم فکر می کنم یه جور بازی کردن و ساختنه...یعنی براساس f اولیه و دو تا زوج و فرد ساختیمش...فکر نمی کنم قاعده خاصی داشته باشه...بدست آوردنش خیلی سخت نیست.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۰۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۴۴ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تبدیل به pdf homeless ۲ ۳,۰۳۹ ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: homeless
  کمک در تبدیل به فرم گریباخ hadizd ۳ ۳,۵۴۵ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadizd
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۰۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  مهندسی کامپیوتر ۹۵ - تبدیل لاپلاس در مدار mahshid_dd ۰ ۲,۳۱۴ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahshid_dd
Information فتوشاپ و تبدیل عکس به سیاه و سفید setareh238 ۰ ۲,۰۱۴ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: setareh238
  جمله مرتبه اول ss311 ۰ ۱,۴۰۱ ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  تبدیل قالب سایت به اچ تی ام ال sanaz98 ۱ ۲,۵۳۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.rafami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close