زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود آزمون های مدرسان شریف - سال ۹۶

ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط MBe.)
سلام خدمت دوستای گلم امیدوارم که موفق باشید. من آزمون های مدرسان رو شرکت کردم سعی می کنم تا اونجایی که بتونم آزمون ها رو بزارم .

آزمونها مربوط به مهندسی کامپیوتر هست .
چون روی Dropbox میزارم می تونید مستقیما از آدرس زیر دانلود کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دریافت سر فصل ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱- آزمون ۵۰ درصد اول مدرسان - اینترنتی :

۲- ۲۵% درصد اول

۳ فعلا آزمون آزمایشی دوم رو بیخیال بعدا آپلود می کنم .

۴- آزمون آزمایشی ۵۰ درصد اول حضوری

لطفا توجه کنید که این آزمون منطبق بر آخرین تغییرات هست . مثلا برای نرم افزار هوش رو داره و برای هوش هم سیگنال رو داره . مشترک ها هم سیستم عامل و شبکه یکی هستند و همینطور ساختمان داده و طراحی
تمامش توی همون پوشه هست ولی خوب بصورت لینک جدا .

آدرس پوشه آزمون دوم :

پوشه دفترچه اول :

پوشه دفترچه دوم :

پاسخنامه :

پی نوشت : یک فاتحه واسه مادربزرگم بخونید. همین. مممنون.Shy
۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidNasiri , elhamgh , همیلا , Alirezaj , armin_a , delete4all , AZ_AMIR , signal_micro , smithhamid , seede , Niloo76
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۴ ب.ظ
عالی ممنون...
۰
۰
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ
RE: دانلود آزمون های مدرسان شریف - سال ۹۶
سلام خسته نباشید
واقعا بابت این آزمونها سپاسگذارم
راستش من به دلایلی نمیتونم تو آزمونها و کلاس های آموزشی شرکت کنم
اگه براتون مقدوره این کارو ادامه بدین
درود بر شما...
۰
۰
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ
خیلی کار خوبی انجام دادین
بیزحمت ادامه بدید
۰
۰
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۹ ب.ظ
دمت گرم
خواهشا ادامه بده

در ضمن اگه کسی رشته IT شرکت کرده بی زحمت سوالات رو بزاره
پیشاپیش ازش ممنونم
۰
۰
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط MBe.)
سلام بروز رسانی شد . آزمون امروز شامل تغییرات هم بود . دلم می خواد ببینم درصد رتبه های برتر تو تخصصی هنوز روی مرز %۵۰ درصد هست یا میاد پایین تر .
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۲۶ ب.ظ
RE: دانلود آزمون های مدرسان شریف - سال ۹۶
سلام.
ممنون خدا خیرتون بده و خدا رحمت کنه مادر بزرگتون رو.
اگر میشه آزمون های بعدی رو هم بذارید و بگین تاریخ این آزمون ها چه روزی بوده.
اگر براتون مقدوره زمان بندی آزمون هاشم بذارید.
خیر دنیا و آخرت رو ببینید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۸۶ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۸۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۵۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۹۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۹۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۵۷ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close