زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه دانشگاه مازندران شبانه

ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ق.ظ، توسط nazanin.pd.)
Sad کارنامه دانشگاه مازندران شبانه
سلام من تازه عضو سایت شدم ولی همیشه میومدم داخل و از مطالب استفاده میکردم
این کارنامه ی منه
من اصلا نخوندم اصلا
فقط زبان زدم اونم چون کانون میرفتم سوالات تقریبا اشنا بود واسم
از رتبه راضی نبودم و اصلا انتظار نداشتم قبول بشم چون درصدام بد بود ولی خلاصه شبانه مازندران علوم کام قبول شدم
ترجیح دادم نرم و یک سال بخونم البته من مجبورم کار هم بکنم تو ی شرکت برنامه نویسی میکنم...بنظرتون چقد ممکنه رتبه ام جا به جا بشه
تو تابستون یکم خوندم ولی دیگه میخوام بخونم جدی..چون سر کار میرم فکر نکنم بتونم ۵ یا ۶ساعت بیشتر بخونم
تو استان گیلان هم نتونستم کلاس کنکور خوبی پیدا کنم...ساختمان داده اینا ضعیفم یکم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط Jooybari.)
سلام. وقتتون بخیر.
۵ تا ۶ ساعت که زمان خیلی خوبیه. تعداد درسهاتون زیاده ولی با این زمان میتونید برسید.
اگه به کلاس دسترسی ندارید، وویس و ویدئوی کلاسها میتونن مفید باشن. چند نمونه رو میتونید از مکتبخونه هم بگیرید. به نظرم روی خوندن دروسی که پایه بقیه درساتون هستن بیشتر وقت اختصاص بدید. چون تسلط روی اونا تو بقیه دروس به شما کمک میکنه و بلد نبودنشون باعث ایجاد ابهام در بقیه دروس میشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin.pd
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۶ ب.ظ
از الان تا اردیبهشت وقت کافی دارین که کتب مرجع رو بخونین و با تست زدن تسلط پیدا کنین.
نگران کلاس کنکور هم نباشین اگه با دقت و مفهومی بخونید خیلی راحت قبول میشید.

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin.pd
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ب.ظ، توسط nazanin.pd.)
RE: کارنامه دانشگاه مازندران شبانه
(۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. وقتتون بخیر.
۵ تا ۶ ساعت که زمان خیلی خوبیه. تعداد درسهاتون زیاده ولی با این زمان میتونید برسید.
اگه به کلاس دسترسی ندارید، وویس و ویدئوی کلاسها میتونن مفید باشن. چند نمونه رو میتونید از مکتبخونه هم بگیرید. به نظرم روی خوندن دروسی که پایه بقیه درساتون هستن بیشتر وقت اختصاص بدید. چون تسلط روی اونا تو بقیه دروس به شما کمک میکنه و بلد نبودنشون باعث ایجاد ابهام در بقیه دروس میشه.

ممنون از پاسختون.آره وقت زیاده ولی واقعا نمیدونم چطوری بخونم..چون دانشگاه من یعنی گیلان ارشد نداره و ممکنه نیاره و من باید خوب بخونم تا تهران قبول بشم تا اینکه نرم استان های دیگه چون واقعا دور و سخته...با ۵و۶ ساعت واقعا میشه تهران قبول شد؟ البته من تلاشمو میکنم بیشتر بتونم بخونم

(۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۶ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  از الان تا اردیبهشت وقت کافی دارین که کتب مرجع رو بخونین و با تست زدن تسلط پیدا کنین.
نگران کلاس کنکور هم نباشین اگه با دقت و مفهومی بخونید خیلی راحت قبول میشید.

ممنون از پاسخ..بنظر شما مرجع بخونم ؟ خیلی ها مخالفن و میگن وقت گیره و تو کنکورم زیاد ازش نمیاد
۰
۰
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ
من از پایه درسی و سرعت خوندنتون اطلاع ندارم. ولی میدونم برای خوندن این مقدار زمان کافیه. فقط باید برنامه ریزی و منابع خوبی داشته باشید. خلاصه درس و تست هم فراموش نکنید.
۰
۰
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط آیلا.)
بچه ها یه سوال
پس چرا بعضیا همش موج منفی میدن به آدم میگن یه سری درسارو حذف کن وقت کمه و این حرفا؟
۲
۰
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ ق.ظ
RE: کارنامه دانشگاه مازندران شبانه
(۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ب.ظ)آیلا نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال
پس چرا بعضیا همش موج منفی میدن به آدم میگن یه سری درسارو حذف کن وقت کمه و این حرفا؟

کم بودن وقت به زمانی که شما به خوندن دروس و تست زدن و مرور کردن اختصاص میدید مرتبطه. در بدترین شرایط شما باید تمام دروسی که باید بخونید رو تا آخر اسفند تموم کنید. در حالت کلی حذف درس رو پیشنهاد نمیکنم. چون ممکنه از اون درس سوالات ساده بیاد. پس حداقل باید در حد حل سوالات ساده بلد باشید. مثل کنکور اخیر که به نسبت سالهای قبل ساده تر بود و درصدها بهتر بود.
حذف درس رو من در دو حالت پیشنهاد میکنم. یکی اینکه وقت واقعاً کم باشه و تو این وقت کم فقط میتونید یا متن درس رو بخونید یا تست بزنید. حالا کم بودن وقت به هر دلیلی از جمله اتفاقاتی که باعث عقب افتادن از برنامه میشه. (مثلاً تغییر ساعت کاری یا مسافرت اجباری) یکی دیگه اینکه خوندن اون درس براتون تاثیر نداشته باشه. یعنی چند بار درس رو میخونید و میبینید نمیتونید تستاشو بزتید. بهتره وقتش رو بین بقیه درسا پخش کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آیلا , nazanin.pd , stateless , AD342
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ ق.ظ
مرجع نه به اون معنی که همه کتاب های دروس کنکور رو بخونی نه اصلا
مرجع یا پایه اون دروسی که توش ضعیف هستی رو مطالعه کن و بعد هم تست و تمرین و ...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin.pd , Jooybari
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ب.ظ
کارنامه رو بزارید یا رتبه تون رو بگید لطفا

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۴ ب.ظ
کارنامه رو چرا نمیزارید؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۱۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۳۶۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۴۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۴۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close