زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود تصنیف زیبای قطعه ای از بهشت شعر رسمی آستان قدس رضوی

ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط Majid gh.)
دانلود تصنیف زیبای قطعه ای از بهشت شعر رسمی آستان قدس رضوی
در این مطلب با یک آهنگ زیبا و شنیدنی در خدمت شما عزیزان هستیم‌، آهنگی که در مورد امام رضا (ع) خوانده شده و از تلویزیون هم پخش شده است.

قطعه ای از بهشت نام آهنگ بسیار زیبایی با صدای استاد کریمخانی می باشد که در مورد حضرت امام رضا (ع) سروده شده است. این آهنگ بارها از تلویزیون پخش شده است و طرفداران زیادی هم دارد. آهنگسازی این تصنیف کار آریا عظیمی نژاد و علیرضا کهن دیری می باشد

به شخصه میگم من هر وقت این تصنیف رو گوش میکنم اشک تو چشام جمع میشه

التماس دعا

آهنگساز: آریا عظیمی نژاد
با صدای استاد کریم خانی
آمده‌ام آمدم ای شاه پناهم بده....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این هم شعر این کار
آمدم ای شاه‌، پناهم بده خط امانی ز گناهم بده
ای حَرمَت ملجأ در ماندگان دور مران از در و‌، راهم بده
ای گل بی خار گلستان عشق قرب مکانی چو گیاهم بده
لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده
ای که حَریمت به مَثَل کهرباست شوق وسبک خیزی کاهم بده
تاکه ز عشق تو گدازم چو شمع گرمی جان سوز به آهم بده
لشگرشیطان به کمین من است بی کسم ای، شاه پناهم بده
از صف مژگان نگهی کن به من با نظری‌، یار و سپاهم بده
در شب اول که به قبرم نهند نور بدان شام سیاهم بده
ای که عطا بخش همه عالمی جمله‌ی حاجات مرا هم بده

کلیپ تصویری این تصنیف زیبا رو هم براتون میزارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا علی
good-wishes، در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز ضمن تشکر از به اشتراک گذاری این حس خوب، ممنون میشم لینک فایل تصویری رو اصلاح بفرمایید تا برای دوستان قابل استفاده باشه.
ظاهرا لینکش شکسته شده
سپاس
لطفا پس از اقدام مراتب را به اینجانب اطلاع بدید تا این پانویس را بردارم

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , Bache Mosbat , موج , mamat , Mahtab_m , banou , سوال , farzaneh1991

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۴۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۷۶۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۳۲ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close