زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوراهی بین مجازی و آزاد

ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوراهی بین مجازی و آزاد
دوستان...ما رو هم راهنمایی کنید...در مورد دوره های مجازی ارشد تربیت مدرس کسی اطلاعی داره..؟؟ بین آزاد تهران شمال و مجازی تربیت مدرس کدوم با ارزش تره...؟ مجازی ترمی ۱/۹۰۰/۰۰۰ تومن و آزاد ۱/۵۰۰/۰۰۰////البته منظورم از راهنمایی بیشتر از نظر سطح علمیه..؟ حداقل تو این دو سال ارشد یه چیزی یاد بگیریم..در حال حاضر توانایی تصمیم گیری ندارم..!!
نیازمند ارشاد شما هستم..HuhHuh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ ب.ظ
RE: تصمیم بین دوراهی مجازی و آزاد تهران ؟؟!!
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ ب.ظ)hoodi نوشته شده توسط:  دوستان...ما رو هم راهنمایی کنید...در مورد دوره های مجازی ارشد تربیت مدرس کسی اطلاعی داره..؟؟ بین آزاد تهران شمال و مجازی تربیت مدرس کدوم با ارزش تره...؟ مجازی ترمی ۱/۹۰۰/۰۰۰ تومن و آزاد ۱/۵۰۰/۰۰۰////البته منظورم از راهنمایی بیشتر از نظر سطح علمیه..؟ حداقل تو این دو سال ارشد یه چیزی یاد بگیریم..در حال حاضر توانایی تصمیم گیری ندارم..!!
تا جایی که من پرس و جو کردم...این دو قیمتی که گفتی برعکسه!!! مجازی شهید بهشتی که خودم انتخاب کردم ۱/۲۰۰ شد ۹ واحدش...و آزاد که پرس و جو کردم ۱/۸۰۰ یا ۱/۹۰۰ در میومد برای ۱۲ واحد...
والا توی ارشد هم چیزی یاد نمیگیری مگه این که خودت دنبال تحقیق و اینجور چیزا باشی!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hoodi
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ ب.ظ)hoodi نوشته شده توسط:  دوستان...ما رو هم راهنمایی کنید...در مورد دوره های مجازی ارشد تربیت مدرس کسی اطلاعی داره..؟؟ بین آزاد تهران شمال و مجازی تربیت مدرس کدوم با ارزش تره...؟ مجازی ترمی ۱/۹۰۰/۰۰۰ تومن و آزاد ۱/۵۰۰/۰۰۰////البته منظورم از راهنمایی بیشتر از نظر سطح علمیه..؟ حداقل تو این دو سال ارشد یه چیزی یاد بگیریم..در حال حاضر توانایی تصمیم گیری ندارم..!!
تا جایی که من پرس و جو کردم...این دو قیمتی که گفتی برعکسه!!! مجازی شهید بهشتی که خودم انتخاب کردم ۱/۲۰۰ شد ۹ واحدش...و آزاد که پرس و جو کردم ۱/۸۰۰ یا ۱/۹۰۰ در میومد برای ۱۲ واحد...
والا توی ارشد هم چیزی یاد نمیگیری مگه این که خودت دنبال تحقیق و اینجور چیزا باشی!

کاش این قیمت شما درست بود..!! ولی...
یه نگاه به این جدول بنداز...ما رو که میخکوب کرد..!!

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ب.ظ)hoodi نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ ب.ظ)hoodi نوشته شده توسط:  دوستان...ما رو هم راهنمایی کنید...در مورد دوره های مجازی ارشد تربیت مدرس کسی اطلاعی داره..؟؟ بین آزاد تهران شمال و مجازی تربیت مدرس کدوم با ارزش تره...؟ مجازی ترمی ۱/۹۰۰/۰۰۰ تومن و آزاد ۱/۵۰۰/۰۰۰////البته منظورم از راهنمایی بیشتر از نظر سطح علمیه..؟ حداقل تو این دو سال ارشد یه چیزی یاد بگیریم..در حال حاضر توانایی تصمیم گیری ندارم..!!

کاش این قیمت شما درست بود..!! ولی...
یه نگاه به این جدول بنداز...ما رو که میخکوب کرد..!!
واااااا این مال کدوم دانشگاه هست اونوقت؟؟؟ بابا من ثبت نام کردم...چی درست باشه دیگه!!!
شهریه ثابت ما ۵۰۰ بود...
۰
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ ق.ظ
تصمیم بین دوراهی مجازی و آزاد تهران ؟؟!!
بابا این چه قیمتاییه منم ثبت نام کردم مجازی شهید بهشتی ،۹ واحدش شده دقیقا ۱/۲۶۰/۰۰۰
۰
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ب.ظ
۱۰۰ درصد برو آزاد‌، حداقل میدونی آینده مشکل نداری، میدونی میری کلاس و به خاطر کلاسا پول میدی

میدونی مدرکش رو بیشتر قبول دارن
۲
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ ب.ظ
دوست عزیز به نظر من بری آزاد خیلی خیلی خیلی بهتره
چون هم می ری سر کلاس و اساتید تهران شمال هم خوب هستند
و تو رشته کامپیوتر استاد فقط به منزله مشعلی در راهرو تاریک است که روشن
می کند و این دانشجو است که باید راه را بپیماید و اگه بری مجازی نمی تونی از این مشعل استفاده کنی
پس به نظر من بری آزاد خیلی بهتره
موفق باشی
یاعلی

انسان، فقط "هست"
۲
۲
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ ق.ظ
یکی از دوستان مجازی امیرکبیر بود . واسشون کلاس هم می زاشتن.یه سر برو دانشگاه بهشتی ببین اوضاع برگزاری کلاساش چطوره؟شاید کلاس هم برگزار کنند.این بود پیشنهاد من.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۱
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۴۳ ب.ظ
مجازی خیلی بهتره، اگر به فکر پیشرفت علمی خودت هستی برو مجازی، اگه هم می خوای این دو سال خوش بگذرونی آزاد
۲
۵
ارسال: #۱۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ)missmas نوشته شده توسط:  مجازی خیلی بهتره، اگر به فکر پیشرفت علمی خودت هستی برو مجازی، اگه هم می خوای این دو سال خوش بگذرونی آزاد
بابا چی خوش بگذره!! این جو که میگی شاید تو بعضی از دانشگاه آزادا برقرار باشه، ولی من به شخصه که هنوز مشغول ترم قبلم!! هر چند بخاطر همین دیدگاه به دانشگاه آزاد و اینکه اعتبارش رو تا حد زیادی زیر سوال میبرن‌، احساس میکنم زحمتام هدر میرهSad
۴
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ ق.ظ
یه سئوال گنده‌: این مجازی که توی دفترچه ارشد سراسری هست با اون مجازی که دانشگاههایی مثل امیرکبیر تیرماه فراخوان دادن و مردادماه امتحان گرفتن فرق داره؟هزینه هاشون هم متفاوته یا نه در واقع همونه ولی امسال آزمونشو آوردن توی دفترچه سراسری؟
یه سئوال کوچیک: دوستان هزینه مجازی چقدره؟از آزاد بیشتره؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ ب.ظ
این تفاوت قیمت مجازی بین دانشگاههای مختلف‌، یه جورایی ما رو یاده تفاوت هتل‌ها میندازه..!! مثلا شاید این تربیت مدرس با این قیمت هتل ۷ ستاره باشه....و بهشتی ۵ ستاره..!!؟؟
دانشگاه آزاد هم تو فایل مربوط به ثبت نام شهریه ثابت رو نسبت به سال پیش ۲۰۰ هزار تومن برده بالا..!!! برای فنی مهندسی یک میلیون و خورده ای شهریه ثابت...!!! زندگی چقدر زیباست...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۴ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  یه سئوال گنده‌: این مجازی که توی دفترچه ارشد سراسری هست با اون مجازی که دانشگاههایی مثل امیرکبیر تیرماه فراخوان دادن و مردادماه امتحان گرفتن فرق داره؟هزینه هاشون هم متفاوته یا نه در واقع همونه ولی امسال آزمونشو آوردن توی دفترچه سراسری؟
یه سئوال کوچیک: دوستان هزینه مجازی چقدره؟از آزاد بیشتره؟
اون فراخوانی که اعلام میشه من اون جور که می دونم شما به عنوان دانشپذیر به حساب میاید نه دانشجو و کلش شاید یه ۱۵ میلیونی آب بخوره!!
درحالی که مجازی از طریق کنکور برای شهید بهشتی ۵ میلیون نهایتا میشه.
هزینه مجازی فکر می کنم بستگی به دانشگاه‌ها داره اما تفاوت زیادی نداره. واسه شهید بهشتی که حداقل ۵۰۰ یا بالاتر از ازاد کمتر میشه هر ترم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou
ارسال: #۱۴
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ب.ظ
دوراهی مجازی شهید بهشتی و آزاد تهران جنوب
من واقعا موندم کدومو برم!!!!!!!!!!!!!!
کسی میدونه کلمه "الکترونیک" در مدرک مجازی ذکر میشه یا نه؟
کدوم رو برم؟
مدرک کدوم بهتره؟
بازار کار کدوم بهتره؟
کدوم مفید تره؟
کدوم برای ادامه تحصیل در داخل و خارج از کشور بهتره؟
واقعا نمی دونم!!!!!!!!!!!!!!!!

اینجا همه هر لحظه می پرسند :
ــ« حالت چطور است؟»
اما کسی یکبار از من نپرسید:
ــ« بالت ...»

*قیصر امین پور*
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
RE: دوراهی مجازی شهید بهشتی و آزاد تهران جنوب
(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ب.ظ)setaiesh نوشته شده توسط:  من واقعا موندم کدومو برم!!!!!!!!!!!!!!
کسی میدونه کلمه "الکترونیک" در مدرک مجازی ذکر میشه یا نه؟
کدوم رو برم؟
مدرک کدوم بهتره؟
بازار کار کدوم بهتره؟
کدوم مفید تره؟
کدوم برای ادامه تحصیل در داخل و خارج از کشور بهتره؟
واقعا نمی دونم!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیزبه نظرمن آزاد را بری بهترهست وبرای ادامه تحصیل وآینده کاری معتبرتره.مجازی بیشتر برمبنای شاغلین طراحی شده است.اگرجای شما بودم آزاد تهران را ترجیح میدادم.کلمه الکترونیک هم تاجایی که من میدونم قیدمیشه از خود دانشگاه سوال کنید.ضمنا میتونید از اساتید شهیدبهشتی هم مشاوره بگیرید که کدوم را برید کمکتون می کنند.موفق باشی

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: setaiesh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۷۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۶۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۴۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۱۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۵۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close